Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater Concordia
Enschede
20:15
Theater Hof 88
Almelo
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
Posttheater
Arnhem
Den heuvel
Alphen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Schouwburg Almere
Almere
20:30
Parktheater
Eindhoven
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Luctor et Emergo
Rilland
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Deventer Schouwburg
Deventer
Ziggo Dome
Amsterdam
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:30
013
Tilburg
Theater Harderwijk
Harderwijk
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
Orpheus
Apeldoorn
Luctor et Emergo
Rilland
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
C.C. Onderling Genoegen
Duiven
20:15
Cultura
Ede
20:15
Het Klooster
Nuenen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
De Schattelijn
Geertruidenberg
De Toegift
Den Hoorn
De Heeren van Dongen
Dongen
Zaantheater
Zaandam
20:15
Diligentia
Den Haag
Papenstraattheater
Zwolle
Podium Hoge Woerd
De Meern
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Ziggo Dome
Amsterdam
Theater de Koornbeurs
Franeker
C.C. De Werft
Geel
Het Klooster
Woerden
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Dorpshuis Renesse
Renesse
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:15
Het Klooster
Nuenen
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater Bouwkunde
Deventer
Het Kielzog
Hoogezand
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Diligentia
Den Haag
Papenstraattheater
Zwolle
Theater Aan de Slinger
Houten
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Theater De Molen
Beuningen
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Speeldoos
Vught
Ziggo Dome
Amsterdam
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater De Storm
Winterswijk
20:00
Theater De Tuin
Leusden
Markant Uden
Uden
Schaffelaartheater
Barneveld
20:30
Jan van Besouw
Goirle
De Kleine Komedie
Amsterdam
Fulcotheater
IJsselstein
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:00
Theater Harderwijk
Harderwijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Bouwkunde
Deventer
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:30
Posttheater
Arnhem
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Orpheus
Apeldoorn
Werftheater
Utrecht
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Theater De Boerderij
Huizen
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
C.C. De Pas
Heesch
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Schouwburg Lochem
Lochem
donderdag 02 november 2017
Ton Kas - Kakmaker
Cpunt Theater, Hoofddorp
Stefano Keizers - Erg heel
Theater Concordia, Enschede
20:15
Sjaak Bral
Theater Hof 88, Almelo
Sanne Wallis de Vries - Gut
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Het Evertshuis, Bodegraven
Richard Groenendijk - Om alles
Posttheater, Arnhem
Martijn Koning - Koning te rijk
Den heuvel, Alphen
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Jetty Mathurin - De Overdracht
Schouwburg Almere, Almere
20:30
Jeroen Smit / Lebbis - Bruto Nationaal Geluk
Parktheater, Eindhoven
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater De Willem, Papendrecht
20:00
Guido Weijers
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Fuad Hassen - Held
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Freek de Jonge - Ben ik een Zeeuw?
Luctor et Emergo, Rilland
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Emilio Guzman - Kom dan!
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Theater PePijn, Den Haag
20:30
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Deventer Schouwburg, Deventer
De Lama's - Back in Action
Ziggo Dome, Amsterdam
Daniël Arends - De Afterparty
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:30
Ben Phillips
013, Tilburg
vrijdag 03 november 2017
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Theater Harderwijk, Harderwijk
Ton Kas - Kakmaker
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Stefano Keizers - Erg heel
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Sjaak Bral
Schaffelaartheater, Barneveld
Sanne Wallis de Vries - Gut
Orpheus, Apeldoorn
Richard Groenendijk - Om alles
Luctor et Emergo, Rilland
20:30
Polderman tiert welig
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Pieter Derks - Spot
C.C. Onderling Genoegen, Duiven
20:15
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Cultura, Ede
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Het Klooster, Nuenen
Marco Lopes - Moedt
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Leon van der Zanden - Kameleon
De Schattelijn, Geertruidenberg
Kirsten van Teijn - Zalf
De Toegift, Den Hoorn
Jochen Otten - Troosten
De Heeren van Dongen, Dongen
Jetty Mathurin - De Overdracht
Zaantheater, Zaandam
20:15
Guido Weijers
Diligentia, Den Haag
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Papenstraattheater, Zwolle
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Podium Hoge Woerd, De Meern
Emilio Guzman - Kom dan!
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Theater Geert Teis, Stadskanaal
De Lama's - Back in Action
Ziggo Dome, Amsterdam
Daniël Arends - De Afterparty
Theater de Koornbeurs, Franeker
André Manuel - De Onzen
C.C. De Werft, Geel
Ali B - Koorts
Het Klooster, Woerden
zaterdag 04 november 2017
Ton Kas - Kakmaker
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Sjaak Bral
Dorpshuis Renesse, Renesse
20:00
Sander van de Pavert - Lucky Live
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Richard Groenendijk - Om alles
Theater de Griffioen, Amstelveen
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Pieter Derks - Spot
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Martijn Koning - Koning te rijk
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Het Klooster, Nuenen
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Goudse Schouwburg, Gouda
Leon van der Zanden - Kameleon
Theater Bouwkunde, Deventer
Kirsten van Teijn - Zalf
Het Kielzog, Hoogezand
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:30
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Meervaart, Amsterdam
20:00
Jetty Mathurin
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Guido Weijers
Diligentia, Den Haag
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Papenstraattheater, Zwolle
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater Aan de Slinger, Houten
20:30
Enge Buren - Vreemde vogels
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater De Molen, Beuningen
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Cpunt Theater, Hoofddorp
De Partizanen - Welkom in Partizanië
De Speeldoos, Vught
De Lama's - Back in Action
Ziggo Dome, Amsterdam
Daniël Arends - De Afterparty
Schouwburg Ogterop, Meppel
André Manuel - De Onzen
Theater De Storm, Winterswijk
zondag 05 november 2017
20:00
Sjaak Bral
Theater De Tuin, Leusden
Jochen Otten - Troosten
Markant Uden, Uden
dinsdag 07 november 2017
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Schaffelaartheater, Barneveld
20:30
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Jan van Besouw, Goirle
Ton Kas - Kakmaker
De Kleine Komedie, Amsterdam
Sanne Wallis de Vries - Gut
Fulcotheater, IJsselstein
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
woensdag 08 november 2017
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater Harderwijk, Harderwijk
Ton Kas - Kakmaker
De Kleine Komedie, Amsterdam
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater Bouwkunde, Deventer
Richard Groenendijk - Om alles
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Pieter Derks - Spot
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:30
Piepschuim
Posttheater, Arnhem
Marco Lopes - Moedt
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Orpheus, Apeldoorn
Jochen Otten - Troosten
Werftheater, Utrecht
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater Walhalla, Rotterdam
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Theater De Veste, Delft
20:15
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater De Lievekamp, Oss
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Theater De Boerderij, Huizen
Ali B - Koorts
Theater Aan de Slinger, Houten
donderdag 09 november 2017
20:00
Zonder verdoving
C.C. De Pas, Heesch
Ton Kas - Kakmaker
De Kleine Komedie, Amsterdam
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Richard Groenendijk - Om alles
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Pieter Derks - Spot
Schouwburg Lochem, Lochem