Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Agnietenhof
Tiel
00:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater Sneek
Sneek
Theater Walhalla
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater De Winsinghhof
Roden
Theater de Purmaryn
Purmerend
00:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:30
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
Theater Zinin
Nijverdal
HAN Campustheater
Nijmegen
Theater de Kom
Nieuwegein
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
C.C. Maasmechelen
Maasmechelen
Leidse Schouwburg
Leiden
De Harmonie
Leeuwarden
Singer Theater
Laren
Theater Aan de Slinger
Houten
Cpunt Theater
Hoofddorp
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater Cardo
Groesbeek
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater de Koornbeurs
Franeker
Wilminktheater
Enschede
Parktheater
Eindhoven
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater PePijn
Den Haag
Diligentia
Den Haag
20:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
Chassé Theater
Breda
De Kattendans
Bergeijk
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
De Nieuwe Kolk
Assen
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Zaantheater
Zaandam
Theater De Storm
Winterswijk
Schouwburg Venray
Venray
20:30
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater De Lampegiet
Veenendaal
00:00
Theater De Musketon
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
De Velinx
Tongeren
Agnietenhof
Tiel
20:00
De Meenthe
Steenwijk
00:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
S.C.C. De Ruchte
Someren
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater Walhalla
Rotterdam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
SplotsZ
Roelofarendsveen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Parkgebouw
Rijssen
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Bussel
Oosterhout
00:00
S.C.C. De Enck
Oirschot
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Schouwburg Ogterop
Meppel
Schouwburg Lochem
Lochem
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater Aan de Slinger
Houten
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Posthuis Theater
Heerenveen
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
Theater Concordia
Haastrecht
Theater Grenedeer
Gronsveld
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater 't Pand
Gorinchem
Jan van Besouw
Goirle
ATLAS Theater
Emmen
20:30
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg de Lawei
Drachten
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater De Omval
Diemen
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
C.C. Deurne
Deurne
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Kampanje
Den Helder
Diligentia
Den Haag
donderdag 17 januari 2019
Claudia de Breij - Nu
Agnietenhof, Tiel
00:00
Sounds Niets te verliezen
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Theater Sneek, Sneek
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater Walhalla, Rotterdam
Emilio Guzman - Kom dan!
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Maartje & Kine - Vibrato
Theater De Winsinghhof, Roden
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater de Purmaryn, Purmerend
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:30
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater Zinin, Nijverdal
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
HAN Campustheater, Nijmegen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Theater de Kom, Nieuwegein
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
C.C. Maasmechelen, Maasmechelen
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Leidse Schouwburg, Leiden
Bert Gabriels - Gelukzoeker
De Harmonie, Leeuwarden
Matroesjka - Brainwash
Singer Theater, Laren
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater Aan de Slinger, Houten
Richard Groenendijk - Om Alles!
Cpunt Theater, Hoofddorp
De Partizanen - Het leven an sich
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Thomas Smith - De jaren van verstand
C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Piepschuim - Grote Woorden
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Stefano Keizers - Erg Heel
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Theater Cardo, Groesbeek
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Goudse Schouwburg, Gouda
Ton Kas - Kakmaker
Theater de Koornbeurs, Franeker
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Wilminktheater, Enschede
Lieve Scheire - Live in Nerdland
Parktheater, Eindhoven
Brigitte Kaandorp - Eh...
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
Theater PePijn, Den Haag
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Diligentia, Den Haag
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Podium Hoge Woerd, De Meern
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Chassé Theater, Breda
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
De Kattendans, Bergeijk
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schaffelaartheater, Barneveld
Henry van Loon - Onze Henry
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Najib Amhali - Waar was ik?
De Nieuwe Kolk, Assen
Alex Ploeg Ultimatum
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
De Kleine Komedie, Amsterdam
Patrick Laureij
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Rayen Panday - Fenomeen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Tineke Schouten - Highlights
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
vrijdag 18 januari 2019
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Martijn Koning - Koning van de dieren
Zaantheater, Zaandam
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater De Storm, Winterswijk
Anne-Marie Jung - Ram
Schouwburg Venray, Venray
20:30
George & Eran - George & Eran worden racisten
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Theater De Lampegiet, Veenendaal
00:00
Marco Lopes - Moedt
Theater De Musketon, Utrecht
Richard Groenendijk - Om Alles!
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
De Velinx, Tongeren
Claudia de Breij - Nu
Agnietenhof, Tiel
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
De Meenthe, Steenwijk
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Theater de Stoep, Spijkenisse
René van Meurs - Ik beloof niks
S.C.C. De Ruchte, Someren
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater aan de Schie, Schiedam
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater Walhalla, Rotterdam
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Theo Maassen - Situatie gewijzigd
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Aron Elstak - Kijkt u even mee?
SplotsZ, Roelofarendsveen
Yentl en de Boer - Magie
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Nathalie Baartman - Breek
Parkgebouw, Rijssen
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theater de Purmaryn, Purmerend
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater de Bussel, Oosterhout
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
S.C.C. De Enck, Oirschot
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
Rayen Panday - Fenomeen
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Jan Beuving - Rotatie
Schouwburg Ogterop, Meppel
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Schouwburg Lochem, Lochem
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Theater Aan de Slinger, Houten
Jeroen van Merwijk - Lucky
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Posthuis Theater, Heerenveen
Kasper van der Laan - Gewapend karton
Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Theater Concordia, Haastrecht
Andermans veren Live! - Er Mag Zovéel Niet
Theater Grenedeer, Gronsveld
Alex Ploeg Ultimatum
Goudse Schouwburg, Gouda
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Theater 't Pand, Gorinchem
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Jan van Besouw, Goirle
Arie & Silvester - Wie?!
ATLAS Theater, Emmen
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Parktheater, Eindhoven
Louise Korthals - Alles is er
Schouwburg de Lawei, Drachten
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Enge Buren - Vreemde Vogels
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
Theater De Omval, Diemen
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Deventer Schouwburg, Deventer
Maartje & Kine - Vibrato
C.C. Deurne, Deurne
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater de Kampanje, Den Helder
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Theater de Kampanje, Den Helder
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Diligentia, Den Haag