Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
De Buitenpoort
Huissen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Agora Theater Druten
Druten
Agora Theater Druten
Druten
Theater De Omval
Diemen
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
Diligentia
Den Haag
Posttheater
Arnhem
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Schouwburg Almere
Almere
Papenstraattheater
Zwolle
20:15
Figi Theater
Zeist
Het Klooster
Woerden
Werftheater
Utrecht
Theater De Musketon
Utrecht
Agnietenhof
Tiel
S.C.C. De Ruchte
Someren
Theater aan de Schie
Schiedam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater De Verwachting
Ritthem
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
Dok6
Panningen
20:15
De Muze
Noordwijk
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
Schouwburg Lochem
Lochem
De Harmonie
Leeuwarden
Cpunt Theater
Hoofddorp
C.C. `t Schaliken
Herentals
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Posthuis Theater
Heerenveen
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
De Heeren van Dongen
Dongen
20:15
C.C. Martien van Doorne
Deurne
Theater de Kampanje
Den Helder
Podium Hoge Woerd
De Meern
Kennemer Theater
Beverwijk
Posttheater
Arnhem
Posttheater
Arnhem
Theater de Griffioen
Amstelveen
Flint
Amersfoort
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Papenstraattheater
Zwolle
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Werftheater
Utrecht
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
Vestzaktheater
Son
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater De Winsinghhof
Roden
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Hoftheater
Raalte
Veluvine
Nunspeet
Schouwburg Lochem
Lochem
C.C. Leopoldsburg
Leopoldsburg
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Theater 't Speelhuis
Helmond
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:30
ATLAS Theater
Emmen
Theater de Hasselbak
Eemnes
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater de Kampanje
Den Helder
Diligentia
Den Haag
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
De Weijer
Boxmeer
Het Evertshuis
Bodegraven
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
C.C. Bacchus
Aalsmeer
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Diligentia
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Leidse Schouwburg
Leiden
Diligentia
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater De Omval
Diemen
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater De Storm
Winterswijk
Theater De Leest
Waalwijk
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
De Meenthe
Steenwijk
Theater de Stoep
Spijkenisse
De Domijnen
Sittard
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater De Willem
Papendrecht
donderdag 18 januari 2018
Richard Groenendijk - Om alles
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Master of Ceremony: Jeroen Pater / Paul London / Wouter Monden
De Buitenpoort, Huissen
Philippe Geubels - Bedankt voor Alles
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Agora Theater Druten, Druten
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Agora Theater Druten, Druten
Johan Goossens - Vlam
Theater De Omval, Diemen
20:30
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater de Kampanje, Den Helder
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Diligentia, Den Haag
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Posttheater, Arnhem
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater de Griffioen, Amstelveen
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Zonder verdoving
Schouwburg Almere, Almere
vrijdag 19 januari 2018
Lebbis - De Bovengrens
Papenstraattheater, Zwolle
20:15
Steven Brunswijk
Figi Theater, Zeist
Johan Goossens - Vlam
Het Klooster, Woerden
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Werftheater, Utrecht
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater De Musketon, Utrecht
Fresku - Welkom bij de Fresku show
Agnietenhof, Tiel
Leon van der Zanden - Kameleon
S.C.C. De Ruchte, Someren
Richard Groenendijk - Om alles
Theater aan de Schie, Schiedam
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater De Verwachting, Ritthem
20:15
Zonder verdoving
Theater De Willem, Papendrecht
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Dok6, Panningen
20:15
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
De Muze, Noordwijk
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg Ogterop, Meppel
Claudia de Breij - Nu
Schouwburg Lochem, Lochem
René van Meurs - Ik beloof niks
De Harmonie, Leeuwarden
Daniël Arends - De Afterparty
Cpunt Theater, Hoofddorp
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. `t Schaliken, Herentals
Philippe Geubels - Bedankt voor Alles
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Fuad Hassen - Held
Posthuis Theater, Heerenveen
20:30
Enge Buren - Vreemde vogels
Goudse Schouwburg, Gouda
Soundos - Niets te verliezen
De Heeren van Dongen, Dongen
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
C.C. Martien van Doorne, Deurne
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Theater de Kampanje, Den Helder
Eva Crutzen - Opslaan Als
Podium Hoge Woerd, De Meern
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Kennemer Theater, Beverwijk
Stefano Keizers - Erg heel
Posttheater, Arnhem
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Posttheater, Arnhem
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater de Griffioen, Amstelveen
Ton Kas - Kakmaker
Flint, Amersfoort
Jeroen van Merwijk - Lucky
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
zaterdag 20 januari 2018
Lebbis - De Bovengrens
Papenstraattheater, Zwolle
Stefano Keizers - Erg heel
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Werftheater, Utrecht
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater de Stoep, Spijkenisse
Piepschuim
Vestzaktheater, Son
Richard Groenendijk - Om alles
Theater aan de Schie, Schiedam
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Theater De Winsinghhof, Roden
20:15
Karin Bloemen - Volle Bloei
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
Hoftheater, Raalte
Kirsten van Teijn - Zalf
Veluvine, Nunspeet
Martijn Koning - Koning te rijk
Schouwburg Lochem, Lochem
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. Leopoldsburg, Leopoldsburg
20:15
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater 't Speelhuis, Helmond
Philippe Geubels - Bedankt voor Alles
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Eva Crutzen - Opslaan Als
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:30
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
ATLAS Theater, Emmen
Arno van der Heyden - Heksenjacht
Theater de Hasselbak, Eemnes
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Schouwburg de Lawei, Drachten
Ton Kas - Kakmaker
Theater de Kampanje, Den Helder
Ali B - Koorts
Diligentia, Den Haag
René van Meurs - Ik beloof niks
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Leon van der Zanden - Kameleon
De Weijer, Boxmeer
Cameretten - Finalistentournee 2017
Het Evertshuis, Bodegraven
20:00
Zonder verdoving
Orpheus, Apeldoorn
Johan Goossens - Vlam
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
De Zachtmoedige Radicaal
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
C.C. Bacchus, Aalsmeer
Jeroen van Merwijk - Lucky
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
zondag 21 januari 2018
Karin Bloemen - Volle Bloei
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Ali B - Koorts
Diligentia, Den Haag
Emilio Guzman - Kom dan!
De Kleine Komedie, Amsterdam
maandag 22 januari 2018
Fuad Hassen - Held
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Leidse Schouwburg, Leiden
Ali B - Koorts
Diligentia, Den Haag
Emilio Guzman - Kom dan!
De Kleine Komedie, Amsterdam
dinsdag 23 januari 2018
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater De Lievekamp, Oss
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Leidse Schouwburg, Leiden
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater De Omval, Diemen
Lebbis - De Bovengrens
Theater Bouwkunde, Deventer
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Zonder verdoving
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
woensdag 24 januari 2018
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater De Storm, Winterswijk
Ali B - Koorts
Theater De Leest, Waalwijk
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Daniël Arends - De Afterparty
De Meenthe, Steenwijk
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater de Stoep, Spijkenisse
Johan Goossens - Vlam
De Domijnen, Sittard
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater Zuidplein, Rotterdam
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater Zuidplein, Rotterdam
Richard Groenendijk - Om alles
Theater De Willem, Papendrecht