Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Scheldetheater
Terneuzen
Het Kielzog
Hoogezand
20:15
Veluvine
Nunspeet
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
C.C. Deurne
Deurne
Spant!
Bussum
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Het Park
Hoorn
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Posttheater
Arnhem
00:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Pook
Oostknollendam
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Theater de Purmaryn
Purmerend
De Kleine Willem
Enschede
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:15
Dok6
Panningen
Podium Hoge Woerd
De Meern
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:15
Cultura
Ede
Het Veur Theater
Leidschendam
Theater de Griffioen
Amstelveen
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater aan Zee/ Dorphuis
Renesse
De Schakel
Gilze
21:30
De Maaspoort
Venlo
00:00
Diligentia
Den Haag
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Schaffelaartheater
Barneveld
19:15
Kursaal Oostende
Oostende
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Oosterpoort
Groningen
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Markant Uden
Uden
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
De Molenberg
Delfzijl
Figi Theater
Zeist
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater De Veste
Delft
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater de Kampanje
Den Helder
Agora Theater Druten
Druten
Theater 't Pand
Gorinchem
Theater 't Speelhuis
Helmond
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
00:00
Theater de Schalm
Veldhoven
De Dialoog
Ermelo
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater de Bussel
Oosterhout
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Chassé Theater
Breda
Spant!
Bussum
Deventer Schouwburg
Deventer
De Nieuwe Kolk
Assen
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Posttheater
Arnhem
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Theater De Molen
Beuningen
Overasselt Theater
Overasselt
Schouwburg Venray
Venray
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
Theater Berkelland
Eibergen
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
DeMess
Naarden
Theater Hof 88
Almelo
BREStheater
Brielle
Theater De Tuin
Leusden
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
De Kunstgreep
Oostzaan
Diligentia
Den Haag
00:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
De Muze
Noordwijk
Agnietenhof
Tiel
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater de Kampanje
Den Helder
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
DeLaMar
Amsterdam
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Hoftheater
Raalte
Flint
Amersfoort
Het Klooster
Woerden
Spant!
Bussum
vrijdag 07 december 2018
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Richard Groenendijk - Om Alles!
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
René van Meurs - Ik beloof niks
Scheldetheater, Terneuzen
Rayen Panday - Fenomeen
Het Kielzog, Hoogezand
20:15
Purper - Purper's Passie
Veluvine, Nunspeet
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Pieter Derks - Voor wat het waard is
C.C. Deurne, Deurne
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Spant!, Bussum
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Schouwburg de Lawei, Drachten
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Schouwburg Het Park, Hoorn
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Patrick Laureij
Posttheater, Arnhem
00:00
Oeloek - Droeftoeters
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Nathalie Baartman - Breek
Pook, Oostknollendam
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Matroesjka - Brainwash
Theater de Purmaryn, Purmerend
Martijn Kardol - Bang
De Kleine Willem, Enschede
Maartje & Kine - Vibrato
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Louise Korthals - Alles is er
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:15
Leon van der Zanden - Kameleon
Dok6, Panningen
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Podium Hoge Woerd, De Meern
Lebbis - De Bovengrens
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Lebbis - De Bovengrens
Theater Kerkrade, Kerkrade
20:15
Kirsten van Teijn - Nobel
Cultura, Ede
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Het Veur Theater, Leidschendam
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater de Griffioen, Amstelveen
Kasper van der Laan - Gewapend karton
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Theater aan Zee/ Dorphuis, Renesse
Jochen Otten - Troosten
De Schakel, Gilze
21:30
Jeroen Leenders - The Jeroen Leenders Experience
De Maaspoort, Venlo
00:00
Jasper van Kuijk - Janus
Diligentia, Den Haag
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Jan Beuving - Rotatie
Schaffelaartheater, Barneveld
19:15
Jacques Vermeire
Kursaal Oostende, Oostende
Henry van Loon - Onze Henry
De Kleine Komedie, Amsterdam
Hadewych Minis - Minis Plus
De Oosterpoort, Groningen
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Fuad Hassen - Held
Markant Uden, Uden
Freek de Jonge - De Suppoost
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Fabian Franciscus - Vlafeest
De Molenberg, Delfzijl
Dorine Wiersma - Gaan we katten?
Figi Theater, Zeist
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
De Partizanen - Het leven an sich
Lindenberg Theater, Nijmegen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater Bouwkunde, Deventer
Claudia de Breij - Nu
Theater De Veste, Delft
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Anne-Marie Jung - Ram
Theater de Kampanje, Den Helder
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Agora Theater Druten, Druten
ANNE & LISA - Weltschmerz
Theater 't Pand, Gorinchem
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater 't Speelhuis, Helmond
Ali B - Koorts
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Alex Ploeg Ultimatum
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
zaterdag 08 december 2018
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theater de Schalm, Veldhoven
William Boeva - Reset
De Dialoog, Ermelo
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Ton Kas - Kakmaker
Theater de Bussel, Oosterhout
Tineke Schouten - Highlights
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Chassé Theater, Breda
Thomas Acda - Motel
Spant!, Bussum
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Deventer Schouwburg, Deventer
Stefano Keizers - Erg Heel
De Nieuwe Kolk, Assen
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Posttheater, Arnhem
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater de Kampanje, Den Helder
Rayen Panday - Fenomeen
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Purper - Purper's Passie
Orpheus, Apeldoorn
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Theater De Molen, Beuningen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Overasselt Theater, Overasselt
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Schouwburg Venray, Venray
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Patrick Laureij
Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
Op Sterk Water - Een magische kerst
Theater Berkelland, Eibergen
Oldenhermanns - UNSEXED
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Murth Mossel - Pauwer
DeMess, Naarden
Matroesjka - Brainwash
Theater Hof 88, Almelo
Martijn Kardol - Bang
BREStheater, Brielle
Maartje & Kine - Vibrato
Theater De Tuin, Leusden
Louise Korthals - Alles is er
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
20:15
Leon van der Zanden - Kameleon
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Lenette van Dongen - Paradijskleier
De Kunstgreep, Oostzaan
Lebbis - De Bovengrens
Diligentia, Den Haag
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
De Muze, Noordwijk
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit
Agnietenhof, Tiel
Jochen Otten - Troosten
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Jeroen van Merwijk - Lucky
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater de Kampanje, Den Helder
Jan Beuving - Rotatie
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Henry van Loon - Onze Henry
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Hadewych Minis - Minis Plus
Schouwburg Odeon, Zwolle
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
DeLaMar, Amsterdam
Freek de Jonge - De Suppoost
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Hoftheater, Raalte
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Flint, Amersfoort
De Partizanen - Het leven an sich
Het Klooster, Woerden
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Spant!, Bussum