Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
De Kattendans
Bergeijk
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:15
Theater De Veste
Delft
Theater De Omval
Diemen
Theater Bouwkunde
Deventer
Sense
Dokkum
Posttheater
Arnhem
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Agora Theater Druten
Druten
Ziggo Dome
Amsterdam
20:30
Vorstin
Hilversum
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
RAI Theater
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
De Kargadoor
Utrecht
Werftheater
Utrecht
20:30
Theaterpand Weesp
Weesp
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Theater de Mythe
Goes
Theater de Griffioen
Amstelveen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Parktheater
Eindhoven
Martiniplaza
Groningen
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Bibelot
Dordrecht
Werftheater
Utrecht
20:30
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Theater RhederArt
Dieren
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Griffioen
Amstelveen
Posttheater
Arnhem
20:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Lotto Arena
Antwerpen
Het Dorpshuis
Nigtevecht
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
12:00
De School van Frieswijk
Schalkhaar
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Posttheater
Arnhem
Meervaart
Amsterdam
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
Theater Hofpoort
Coevorden
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Meervaart
Amsterdam
Luctor et Emergo
Rilland
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
De Kargadoor
Utrecht
Werftheater
Utrecht
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater De Omval
Diemen
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Sportpaleis
Antwerpen
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Lindenberg Theater
Nijmegen
Het Trefpunt
Warmond
20:30
De Kunstgreep
Oostzaan
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
C.C. Myllesweerd
Mill
20:00
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
Werftheater
Utrecht
Theater Posa
Lelystad
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater Aan de Slinger
Houten
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Posttheater
Arnhem
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Het Evertshuis
Bodegraven
Gouverneurstheater
Heusden
Deventer Schouwburg
Deventer
Bon theater
Medemblik
zaterdag 16 september 2017
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Zonder verdoving
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Jeroen Smit / Lebbis - Bruto Nationaal Geluk
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
zondag 17 september 2017
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Sanne Wallis de Vries - Gut
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
dinsdag 19 september 2017
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Jeroen Smit / Lebbis - Bruto Nationaal Geluk
Schouwburg Odeon, Zwolle
20:15
Sanne Wallis de Vries - Gut
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Zonder verdoving
De Kattendans, Bergeijk
woensdag 20 september 2017
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:15
Jeroen Smit / Lebbis - Bruto Nationaal Geluk
Theater De Veste, Delft
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater De Omval, Diemen
Ton Kas - Kakmaker
Theater Bouwkunde, Deventer
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Sense, Dokkum
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaard 2017 Omdat we het waard zijn
Posttheater, Arnhem
20:15
Sanne Wallis de Vries - Gut
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Zonder verdoving
Agora Theater Druten, Druten
donderdag 21 september 2017
Gabriel Iglesias - FluffyMania
Ziggo Dome, Amsterdam
20:30
Comedy Cowboys
Vorstin, Hilversum
20:30
Zonder verdoving
Theater de Griffioen, Amstelveen
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Miranda Sings
RAI Theater, Amsterdam
20:15
Sanne Wallis de Vries - Gut
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Tom Montfrooy
De Kargadoor, Utrecht
vrijdag 22 september 2017
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Werftheater, Utrecht
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Theaterpand Weesp, Weesp
20:15
Cameretten (voorselectie)
Theater Zuidplein, Rotterdam
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Theater de Mythe, Goes
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaard 2017 Omdat we het waard zijn
Theater de Griffioen, Amstelveen
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Ton Kas - Kakmaker
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Parktheater, Eindhoven
Gabriel Iglesias
Martiniplaza, Groningen
20:30
Enge Buren - Vreemde vogels
Het Evertshuis, Bodegraven
Eric van Sauers - De lief en leed tour
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:15
Sanne Wallis de Vries - Gut
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Stand-Up Club
Bibelot, Dordrecht
zaterdag 23 september 2017
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Werftheater, Utrecht
20:30
Lucinda Sedoc
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Enge Buren - Vreemde vogels
Theater RhederArt, Dieren
Ton Kas - Kakmaker
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Theater de Mythe, Goes
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Theater De Lievekamp, Oss
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaard 2017 Omdat we het waard zijn
Theater de Griffioen, Amstelveen
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Posttheater, Arnhem
20:00
Javier Guzman
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Gabriel Iglesias - FluffyMania
Lotto Arena, Antwerpen
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Het Dorpshuis, Nigtevecht
20:15
Sanne Wallis de Vries - Gut
De Kleine Komedie, Amsterdam
zondag 24 september 2017
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Theater De Lievekamp, Oss
12:00
Piepschuim
De School van Frieswijk, Schalkhaar
maandag 25 september 2017
Jeroen Smit / Lebbis - Bruto Nationaal Geluk
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
dinsdag 26 september 2017
20:30
Tim Fransen - Het Kromme Hout der Mensheid
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Van Der Laan & Woe - leesvoorstelling
Theater Bellevue, Amsterdam
woensdag 27 september 2017
20:30
Tim Fransen - Het Kromme Hout der Mensheid
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Paulien Cornelisse
Theater Ludens, Voorburg
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Theater De Leest, Waalwijk
Ton Kas - Kakmaker
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Van Der Laan & Woe - leesvoorstelling
Theater Bellevue, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Zonder verdoving
Posttheater, Arnhem
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaard 2017 Omdat we het waard zijn
Meervaart, Amsterdam
donderdag 28 september 2017
20:15
Zonder verdoving
Theater Zinin, Nijverdal
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater Hofpoort, Coevorden
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Theater De Leest, Waalwijk
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Jeroen Smit / Lebbis - Bruto Nationaal Geluk
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaard 2017 Omdat we het waard zijn
Meervaart, Amsterdam
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Luctor et Emergo, Rilland
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Danibal
De Kargadoor, Utrecht
vrijdag 29 september 2017
Martijn Koning - Koning te rijk
Werftheater, Utrecht
20:30
Piepschuim
Theater de Schalm, Veldhoven
Ton Kas - Kakmaker
Theater De Omval, Diemen
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Theater De Leest, Waalwijk
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaard 2017 Omdat we het waard zijn
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Chris Rock
Sportpaleis, Antwerpen
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Lindenberg Theater, Nijmegen
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Het Trefpunt, Warmond
20:30
Zonder verdoving
De Kunstgreep, Oostzaan
20:00
De Lama's - Afstoffen & warm spelen
Chassé Theater, Breda
20:00
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
C.C. Myllesweerd, Mill
20:00
Jetty Mathurin - De Overdracht
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
zaterdag 30 september 2017
Martijn Koning - Koning te rijk
Werftheater, Utrecht
Arno van der Heyden - Heksenjacht
Theater Posa, Lelystad
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaard 2017 Omdat we het waard zijn
Theater Aan de Slinger, Houten
20:30
De Partizanen - Welkom in Partizanië
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Ton Kas - Kakmaker
Posttheater, Arnhem
De Lama's - Afstoffen & warm spelen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Het Evertshuis, Bodegraven
Piepschuim
Gouverneurstheater, Heusden
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Deventer Schouwburg, Deventer
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Bon theater, Medemblik