Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Hoftheater
Raalte
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
Spant!
Bussum
C.C. 't Gasthoes
Horst
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
Diligentia
Den Haag
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
De Reggehof
Goor
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Orpheus
Apeldoorn
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Theaterhotel Almelo
Almelo
De Meenthe
Steenwijk
ATLAS Theater
Emmen
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Diligentia
Den Haag
Theater De Omval
Diemen
Lindenberg Theater
Nijmegen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
De Singer
Rijkevorsel
Theater de Koornbeurs
Franeker
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:30
Simplon
Groningen
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Theater Sneek
Sneek
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
20:30
Schouwburg Almere
Almere
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Theater de Schalm
Veldhoven
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Cultura
Ede
20:30
Theater de Kappen
Haaksbergen
Theater Concordia
Haastrecht
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Markant Uden
Uden
Theater 't Speelhuis
Helmond
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Junushoff Theater
Wageningen
Theater De Willem
Papendrecht
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater de Purmaryn
Purmerend
Perron-3
Rosmalen
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater De Lievekamp
Oss
Posttheater
Arnhem
De Molenberg
Delfzijl
20:30
Meervaart
Amsterdam
Agora Theater Druten
Druten
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Chassé Theater
Breda
De Maaspoort
Venlo
Parktheater
Eindhoven
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
C.C. Den Herd
Bladel
20:15
Zaantheater
Zaandam
Theater De Storm
Winterswijk
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
19:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Zaantheater
Zaandam
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Het Kielzog
Hoogezand
Theater Sneek
Sneek
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Posttheater
Arnhem
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater de Purmaryn
Purmerend
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Perron-3
Rosmalen
zaterdag 09 december 2017
André Manuel - De Onzen
Hoftheater, Raalte
Ali B - Koorts
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
zondag 10 december 2017
20:15
Sjaak Bral
Cpunt Theater, Hoofddorp
Richard Groenendijk - Om alles
Spant!, Bussum
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
C.C. 't Gasthoes, Horst
maandag 11 december 2017
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Oude Luxor Theater, Rotterdam
René van Meurs - Ik beloof niks
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
Lebbis - De Bovengrens
Diligentia, Den Haag
dinsdag 12 december 2017
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Reggehof, Goor
20:15
Sjaak Bral
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
René van Meurs - Ik beloof niks
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Geloof ons nou maar
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Freek de Jonge - Oudejaarsconference 2017: Koffers
Orpheus, Apeldoorn
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater de Griffioen, Amstelveen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
woensdag 13 december 2017
20:00
Zonder verdoving
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Ton Kas - Kakmaker
Theaterhotel Almelo, Almelo
Stefano Keizers - Erg heel
De Meenthe, Steenwijk
Richard Groenendijk - Om alles
ATLAS Theater, Emmen
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Lebbis - De Bovengrens
Diligentia, Den Haag
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater De Omval, Diemen
Johan Goossens - Vlam
Lindenberg Theater, Nijmegen
Jochen Otten - Troosten
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Jan Jaap van der Wal - Schoon
De Singer, Rijkevorsel
Jan Beuving - Raaklijn
Theater de Koornbeurs, Franeker
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Freek de Jonge - Oudejaarsconference 2017: Koffers
Schouwburg Odeon, Zwolle
20:00
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
De Partizanen - Kerst in Partizanië
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:30
Comedy Night: Harry Glotzbach / Kristel Zweers / Marlon Kicken / Vince
Simplon, Groningen
Claudia de Breij - Nu
Theater 't Speelhuis, Helmond
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Ali B - Koorts
Agora Theater Lelystad, Lelystad
donderdag 14 december 2017
20:15
Zonder verdoving
Theater Sneek, Sneek
Ton Kas - Kakmaker
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Sjaak Bral
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
René van Meurs - Ik beloof niks
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Pieter Derks - Spot
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
20:30
Nabil Aoulad Ayad
Schouwburg Almere, Almere
20:30
Martijn Koning - Koning te rijk
Meervaart, Amsterdam
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Leon van der Zanden - Kameleon
Theater de Schalm, Veldhoven
Jochen Otten - Troosten
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Fuad Hassen - Held
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Freek de Jonge - Oudejaarsconference 2017: Koffers
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Cultura, Ede
20:30
Enge Buren - Vreemde vogels
Theater de Kappen, Haaksbergen
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater Concordia, Haastrecht
20:00
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Parktheater, Eindhoven
20:00
De lief en leed tour
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Daniël Arends - De Afterparty
Markant Uden, Uden
Claudia de Breij - Nu
Theater 't Speelhuis, Helmond
Cameretten - Finalistentournee 2017
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
André Manuel / Geert Hautekiet - XIX
Junushoff Theater, Wageningen
Ali B - Koorts
Theater De Willem, Papendrecht
vrijdag 15 december 2017
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Ton Kas - Kakmaker
Theater de Purmaryn, Purmerend
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Perron-3, Rosmalen
20:15
Sjaak Bral
Theater de Kom, Nieuwegein
Richard Groenendijk - Om alles
Theater De Lievekamp, Oss
René van Meurs - Ik beloof niks
Posttheater, Arnhem
Pieter Derks - Spot
De Molenberg, Delfzijl
20:30
Martijn Koning - Koning te rijk
Meervaart, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Agora Theater Druten, Druten
Johan Goossens - Vlam
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Jan Beuving - Raaklijn
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Chassé Theater, Breda
Fuad Hassen - Held
De Maaspoort, Venlo
Freek de Jonge - Oudejaarsconference 2017: Koffers
Parktheater, Eindhoven
Eva Crutzen - Opslaan Als
Theater Bellevue, Amsterdam
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater de Griffioen, Amstelveen
Eric van Sauers - De lief en leed tour
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Emilio Guzman - Kom dan!
C.C. Den Herd, Bladel
20:15
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Zaantheater, Zaandam
Daniël Arends - De Afterparty
Theater De Storm, Winterswijk
20:30
Brainwash
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Ali B - Koorts
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
zaterdag 16 december 2017
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Strak
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
19:30
Sjaak Bral
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Sjaak Bral
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Richard Groenendijk - Om alles
Zaantheater, Zaandam
Pieter Derks - Spot
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Piepschuim
Het Kielzog, Hoogezand
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Theater Sneek, Sneek
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Leon van der Zanden - Kameleon
Posttheater, Arnhem
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater de Purmaryn, Purmerend
Johan Goossens - Vlam
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Perron-3, Rosmalen