Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Kleine Komedie
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
De Kleine Komedie
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
De Kleine Komedie
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
19:00
Diligentia
Den Haag
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater De Lievekamp
Oss
De Kleine Komedie
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
19:00
Diligentia
Den Haag
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
19:00
Diligentia
Den Haag
14:30
Diligentia
Den Haag
20:30
De Kattendans
Bergeijk
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
Meervaart
Amsterdam
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater de Stoep
Spijkenisse
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
BaronTheater
Opende
20:00
Bibelot
Dordrecht
Bon theater
Medemblik
Cpunt Theater
Hoofddorp
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Ogterop
Meppel
Spant!
Bussum
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
Comedy Cafe
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
Theater De Veste
Delft
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Warande
Turnhout
20:15
Dok6
Panningen
Fidei et Arti
Oudenbosch
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
Koningshof
Maassluis
Posthuis Theater
Heerenveen
Schaffelaartheater
Barneveld
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater de Bouwmeester
Haaksbergen
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Mythe
Goes
Theater De Veste
Delft
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
De Kleine Willem
Enschede
De Molenberg
Delfzijl
De Muze
Noordwijk
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Pop- en Cultuurhuis PX
Volendam
Schaffelaartheater
Barneveld
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater Carrousel
Ommen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater Hof 88
Almelo
maandag 25 december 2017
De Partizanen - Kerst in Partizanië
De Kleine Komedie, Amsterdam
Freek de Jonge - Oudejaarsconference 2017: Koffers
DeLaMar, Amsterdam
dinsdag 26 december 2017
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
De Kleine Komedie, Amsterdam
Freek de Jonge - Oudejaarsconference 2017: Koffers
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Sjaak Bral
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
woensdag 27 december 2017
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Sjaak Bral
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
donderdag 28 december 2017
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
De Kleine Komedie, Amsterdam
Freek de Jonge - Oudejaarsconference 2017: Koffers
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Sjaak Bral
Diligentia, Den Haag
20:30
Comedy Night: Adam Fields / Fuad Hassen / Pepijn Schoneveld / Wilko Te
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
vrijdag 29 december 2017
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
De Kleine Komedie, Amsterdam
Freek de Jonge - Oudejaarsconference 2017: Koffers
DeLaMar, Amsterdam
Sjaak Bral
Diligentia, Den Haag
19:00
Sjaak Bral
Diligentia, Den Haag
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Cameretten - Finalistentournee 2017
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater De Lievekamp, Oss
zaterdag 30 december 2017
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
De Kleine Komedie, Amsterdam
Freek de Jonge - Oudejaarsconference 2017: Koffers
DeLaMar, Amsterdam
Sjaak Bral
Diligentia, Den Haag
19:00
Sjaak Bral
Diligentia, Den Haag
19:00
HIPHOP LULverhalen - Howard Komproe
Melkweg, Amsterdam
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Cameretten - Finalistentournee 2017
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
zondag 31 december 2017
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
De Kleine Komedie, Amsterdam
Freek de Jonge - Oudejaarsconference 2017: Koffers
DeLaMar, Amsterdam
19:00
Sjaak Bral
Diligentia, Den Haag
14:30
Sjaak Bral
Diligentia, Den Haag
donderdag 04 januari 2018
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
De Kattendans, Bergeijk
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
NUHR- Alle 30 NUHR
Meervaart, Amsterdam
Fuad Hassen - Held
Theater de Hofnar, Valkenswaard
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Theater de Stoep, Spijkenisse
vrijdag 05 januari 2018
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Stefano Keizers - Erg heel
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Schouwburg Het Park, Hoorn
Claudia de Breij - Nu
Schouwburg Ogterop, Meppel
Ton Kas - Kakmaker
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater de Purmaryn, Purmerend
zaterdag 06 januari 2018
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
BaronTheater, Opende
20:00
The Stand-Up Club
Bibelot, Dordrecht
Kirsten van Teijn - Zalf
Bon theater, Medemblik
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Cpunt Theater, Hoofddorp
Marco Lopes - Moedt
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Leon van der Zanden - Kameleon
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Jim Jefferies
Lotto Arena, Antwerpen
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Claudia de Breij - Nu
Schouwburg Ogterop, Meppel
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Spant!, Bussum
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Ton Kas - Kakmaker
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater de Purmaryn, Purmerend
zondag 07 januari 2018
Quirine Melssen - What the Gluck?
Comedy Cafe, Amsterdam
Jim Jefferies
Ziggo Dome, Amsterdam
maandag 08 januari 2018
Marco Lopes - Moedt
Diligentia, Den Haag
dinsdag 09 januari 2018
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater De Veste, Delft
woensdag 10 januari 2018
Richard Groenendijk - Om alles
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jan Jaap van der Wal - Schoon
De Warande, Turnhout
20:15
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Dok6, Panningen
Stefano Keizers - Erg heel
Fidei et Arti, Oudenbosch
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Piepschuim
Junushoff Theater, Wageningen
Cameretten - Finalistentournee 2017
Koningshof, Maassluis
André Manuel - De Onzen
Posthuis Theater, Heerenveen
Claudia de Breij - Nu
Schaffelaartheater, Barneveld
Philippe Geubels - Bedankt voor Alles
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Johan Goossens - Vlam
Theater de Bouwmeester, Haaksbergen
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater de Kom, Nieuwegein
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater de Mythe, Goes
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater De Veste, Delft
Jochen Otten - Troosten
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
donderdag 11 januari 2018
Richard Groenendijk - Om alles
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Rundfunk - Wachtstumsschmerzen
De Kleine Willem, Enschede
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
De Molenberg, Delfzijl
Ton Kas - Kakmaker
De Muze, Noordwijk
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Pop- en Cultuurhuis PX, Volendam
Claudia de Breij - Nu
Schaffelaartheater, Barneveld
Philippe Geubels - Bedankt voor Alles
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Martijn Koning - Koning te rijk
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Jochen Otten - Troosten
Theater Carrousel, Ommen
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Eva Crutzen - Opslaan Als
Theater de Griffioen, Amstelveen
Johan Goossens - Vlam
Theater de Kampanje, Den Helder
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater De Leest, Waalwijk
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater de Stoep, Spijkenisse
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater Hof 88, Almelo