Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Theater de Schuur
Zevenbergen
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:30
Perron-3
Rosmalen
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
De Nieuwe Kolk
Assen
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater de Purmaryn
Purmerend
De Reggehof
Goor
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Spant!
Bussum
C.C. De Kei
Reusel
De Meerpaal
Dronten
Theater De Lievekamp
Oss
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
00:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
De Kattendans
Bergeijk
C.C. Bacchus
Aalsmeer
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Parktheater
Eindhoven
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
Schouwburg Het Park
Hoorn
00:00
Theater de Bussel
Oosterhout
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Beauforthuis
Austerlitz
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
19:00
Koninklijk Circus
Brussel
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Spant!
Bussum
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Meervaart
Amsterdam
C.C. De Werf
Aalst
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
00:00
De Buren ('t Verborgen Theater)
Enschede
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Parktheater
Eindhoven
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
Theater aan de Schie
Schiedam
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Spant!
Bussum
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Agnietenhof
Tiel
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Orpheus
Apeldoorn
Parktheater
Eindhoven
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Cultura
Ede
00:00
De Muze
Noordwijk
20:15
Meervaart
Amsterdam
Vrijhof Cultuurcentrum
Enschede
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater Geert Teis
Stadskanaal
C.C. Breughelzaal
Bree
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Jeugdtheater De krakeling
Amsterdam
Zaantheater
Zaandam
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater de Voorveghter
Hardenberg
De Kleine Komedie
Amsterdam
00:00
Schouwburg Ogterop
Meppel
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Diligentia
Den Haag
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater De Lievekamp
Oss
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Zaantheater
Zaandam
20:15
Theater De Boerderij
Huizen
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
S.C.C. De Ruchte
Someren
Theater de Purmaryn
Purmerend
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
Theater de Kom
Nieuwegein
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
Munttheater
Weert
Filmtheater Luxor
Zutphen
Theater de Griffioen
Amstelveen
zaterdag 09 maart 2019
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Theater de Schuur, Zevenbergen
Martijn Koning - Koning van de dieren
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:30
Matroesjka - Brainwash
Perron-3, Rosmalen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Murth Mossel - Pauwer
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Deventer Schouwburg, Deventer
Nathalie Baartman - Breek
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Oldenhermanns - UNSEXED
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Paul de Leeuw - Vette Pech!
De Nieuwe Kolk, Assen
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Leidse Schouwburg, Leiden
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater de Purmaryn, Purmerend
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
De Reggehof, Goor
20:30
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
René van Meurs - Ik beloof niks
Spant!, Bussum
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
C.C. De Kei, Reusel
Roué Verveer - Heppie de Peppie
De Meerpaal, Dronten
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater De Lievekamp, Oss
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
00:00
Sounds Niets te verliezen
Podium Hoge Woerd, De Meern
Stefano Keizers - Erg Heel
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
De Kattendans, Bergeijk
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
C.C. Bacchus, Aalsmeer
Thomas Acda - Motel
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Tineke Schouten - Highlights
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Parktheater, Eindhoven
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Het Kielzog, Hoogezand
Yentl en de Boer - Magie
Schouwburg Het Park, Hoorn
zondag 10 maart 2019
00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
Theater de Bussel, Oosterhout
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Mylou Frencken & Pieter Tiddens - Omdat ik zoveel van je haat
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Theater Zuidplein, Rotterdam
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Theo Nijland - En de rest is onzin
Beauforthuis, Austerlitz
maandag 11 maart 2019
20:00
Brigitte Kaandorp - Eh...
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
19:00
Fary
Koninklijk Circus, Brussel
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Yentl en de Boer - Magie
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Spant!, Bussum
dinsdag 12 maart 2019
20:15
Abdelkader Benali - Kalief van Nederland
De Kleine Komedie, Amsterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Brigitte Kaandorp - Eh...
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Meervaart, Amsterdam
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
C.C. De Werf, Aalst
Fresku - Voordat het te laat is
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Schouwburg Odeon, Zwolle
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
De Buren ('t Verborgen Theater), Enschede
Javier Guzman - Guzmán
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Parktheater, Eindhoven
20:15
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Diligentia, Den Haag
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Theater aan de Schie, Schiedam
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Spant!, Bussum
woensdag 13 maart 2019
Alex Ploeg Ultimatum
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Ali B - Koorts
Agnietenhof, Tiel
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
ANNE & LISA - Weltschmerz
Orpheus, Apeldoorn
Arie & Silvester - Wie?!
Parktheater, Eindhoven
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Cameretten Festival - Finalistentournee 2018
Cultura, Ede
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
De Muze, Noordwijk
20:15
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Meervaart, Amsterdam
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Vrijhof Cultuurcentrum, Enschede
De Partizanen - Het leven an sich
Schouwburg Het Park, Hoorn
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
C.C. Breughelzaal, Bree
Freek de Jonge - De Suppoost
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Jeugdtheater De krakeling, Amsterdam
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Zaantheater, Zaandam
Henry van Loon - Onze Henry
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Javier Guzman - Guzmán
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Jochen Otten - Troosten
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
De Kleine Komedie, Amsterdam
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Schouwburg Ogterop, Meppel
Lebbis - Het Amsterdam Verhaal
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Diligentia, Den Haag
Patrick Laureij
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater De Lievekamp, Oss
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Zaantheater, Zaandam
20:15
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Theater De Boerderij, Huizen
René van Meurs - Ik beloof niks
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
S.C.C. De Ruchte, Someren
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater de Purmaryn, Purmerend
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
Sara Kroos - Zonder verdoving
Markant Uden, Uden
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
Thomas Acda - Motel
Theater de Kom, Nieuwegein
Tineke Schouten - Highlights
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Munttheater, Weert
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Filmtheater Luxor, Zutphen
donderdag 14 maart 2019
Alex Ploeg Ultimatum
Theater de Griffioen, Amstelveen