Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Odeon
Zwolle
Schouwburg Venray
Venray
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Dakota
Den Haag
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater De Omval
Diemen
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater Ludens
Voorburg
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater RhederArt
Dieren
Theaterpand Weesp
Weesp
Zaantheater
Zaandam
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
13:00
De Kennismakerij
Tilburg
00:00
DeLaMar
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Theater Rotterdam
Rotterdam
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Diligentia
Den Haag
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Wilminktheater
Enschede
20:30
Boom Chicago
Amsterdam
20:00
De Buren ('t Verborgen Theater)
Enschede
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Markant Uden
Uden
20:00
Meervaart
Amsterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater Bellevue
Amsterdam
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Wilminktheater
Enschede
Zuiderstrandtheater
Den Haag
Agnietenhof
Tiel
Chassé Theater
Breda
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Maaspoort
Venlo
De Oosterpoort
Groningen
Goudse Schouwburg
Gouda
00:00
Het Wennekerpand
Schiedam
20:30
Hofman
Utrecht
Jan van Besouw
Goirle
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Meervaart
Amsterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Orpheus
Apeldoorn
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Wilminktheater
Enschede
Agnietenhof
Tiel
Chassé Theater
Breda
De Domijnen
Sittard
De Harmonie
Leeuwarden
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kleine Willem
Enschede
20:00
De Maaspoort
Venlo
De Stenge
Heinkenszand
20:15
Diligentia
Den Haag
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Koningshof
Maassluis
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Meervaart
Amsterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
zaterdag 11 mei 2019
Theo Nijland - En de rest is onzin
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Tineke Schouten - Highlights
Schouwburg Het Park, Hoorn
Kommil Foo - Oogst
Schouwburg Odeon, Zwolle
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Schouwburg Venray, Venray
Claudia de Breij - Nu
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Karin Bloemen - Souvenirs
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Theater Dakota, Den Haag
Louise Korthals - Alles is er
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Patrick Laureij
Theater de Kampanje, Den Helder
Thomas Acda - Motel
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Pieter Jouke / Ronald Snijders - De Staat van verwarring
Theater De Omval, Diemen
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater de Stoep, Spijkenisse
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Arie & Silvester - Wie?!
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Theater Ludens, Voorburg
20:30
Kristel Zweers en Jeroen Leenders - Dubbelprogramma
Theater PePijn, Den Haag
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Theater RhederArt, Dieren
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Theaterpand Weesp, Weesp
Rayen Panday - Fenomeen
Zaantheater, Zaandam
zondag 12 mei 2019
20:15
Karin Bloemen - Souvenirs
Cpunt Theater, Hoofddorp
13:00
Kizzy
De Kennismakerij, Tilburg
00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
DeLaMar, Amsterdam
Richard Groenendijk - Om Alles!
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Najib Amhali - Waar was ik?
Meervaart, Amsterdam
Claudia de Breij - Nu
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Theater Rotterdam, Rotterdam
20:30
Claron McFadden / Sven Ratzke
TivoliVredenburg, Utrecht
maandag 13 mei 2019
20:15
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Diligentia, Den Haag
Richard Groenendijk - Om Alles!
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Louise Korthals - Alles is er
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Wilminktheater, Enschede
dinsdag 14 mei 2019
20:30
Carl Barron
Boom Chicago, Amsterdam
20:00
Piepschuim - Grote Woorden
De Buren ('t Verborgen Theater), Enschede
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Diligentia, Den Haag
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Omdenken - De "Lastige kinderen? Heb jij even geluk" show
Markant Uden, Uden
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Meervaart, Amsterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Thomas Acda - Motel
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Dolf Jansen - Bijna
Theater Bellevue, Amsterdam
Karin Bloemen - Souvenirs
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Wilminktheater, Enschede
Arie & Silvester - Wie?!
Zuiderstrandtheater, Den Haag
woensdag 15 mei 2019
Patrick Laureij
Agnietenhof, Tiel
Tineke Schouten - Highlights
Chassé Theater, Breda
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Onder Vrouwen
De Maaspoort, Venlo
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
De Oosterpoort, Groningen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Goudse Schouwburg, Gouda
00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
Het Wennekerpand, Schiedam
20:30
Bas Birker / Dave Felida / MC WestSaid / Wouter Monden
Hofman, Utrecht
Alex Ploeg Ultimatum
Jan van Besouw, Goirle
De Partizanen - Het leven an sich
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Meervaart, Amsterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Orpheus, Apeldoorn
Thomas Acda - Motel
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Henry van Loon - Onze Henry
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Dolf Jansen - Bijna
Theater Bellevue, Amsterdam
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Theater de Bussel, Oosterhout
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Theater de Schalm, Veldhoven
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater De Storm, Winterswijk
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:30
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater PePijn, Den Haag
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Wilminktheater, Enschede
donderdag 16 mei 2019
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Agnietenhof, Tiel
Tineke Schouten - Highlights
Chassé Theater, Breda
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
De Domijnen, Sittard
Henry van Loon - Onze Henry
De Harmonie, Leeuwarden
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
De Kleine Komedie, Amsterdam
Nathalie Baartman - Breek
De Kleine Willem, Enschede
20:00
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
De Maaspoort, Venlo
Javier Guzman - Guzmán
De Stenge, Heinkenszand
20:15
Martijn Koning - Koning van de dieren
Diligentia, Den Haag
Arie & Silvester - Wie?!
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Kaj Gorgels
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Koningshof, Maassluis
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Rayen Panday - Fenomeen
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Vrijdag & Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Meervaart, Amsterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Oude Luxor Theater, Rotterdam