Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
De Reggehof
Goor
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
Schouwburg Ogterop
Meppel
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Diligentia
Den Haag
Theater De Omval
Diemen
ATLAS Theater
Emmen
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:30
Simplon
Groningen
Theater 't Speelhuis
Helmond
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
De Singer
Rijkevorsel
Theater Zuidplein
Rotterdam
De Meenthe
Steenwijk
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Schouwburg Odeon
Zwolle
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Cultura
Ede
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:30
Theater de Kappen
Haaksbergen
Theater Concordia
Haastrecht
Theater 't Speelhuis
Helmond
De Harmonie
Leeuwarden
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Theater Sneek
Sneek
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Markant Uden
Uden
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater de Schalm
Veldhoven
Junushoff Theater
Wageningen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
C.C. Den Herd
Bladel
Chassé Theater
Breda
De Molenberg
Delfzijl
Agora Theater Druten
Druten
Parktheater
Eindhoven
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Perron-3
Rosmalen
De Maaspoort
Venlo
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Zaantheater
Zaandam
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater Bellevue
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
De Kattendans
Bergeijk
Chassé Theater
Breda
Diligentia
Den Haag
20:00
Blue Collar Hotel
Eindhoven
ATLAS Theater
Emmen
Goudse Schouwburg
Gouda
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Het Kielzog
Hoogezand
Het Veur Theater
Leidschendam
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Purmaryn
Purmerend
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Perron-3
Rosmalen
Theater Sneek
Sneek
Agnietenhof
Tiel
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Zaantheater
Zaandam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
dinsdag 12 december 2017
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Reggehof, Goor
René van Meurs - Ik beloof niks
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Schouwburg Ogterop, Meppel
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
woensdag 13 december 2017
Jochen Otten - Troosten
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Ton Kas - Kakmaker
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Zonder verdoving
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Lebbis - De Bovengrens
Diligentia, Den Haag
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater De Omval, Diemen
Richard Groenendijk - Om alles
ATLAS Theater, Emmen
Jan Beuving - Raaklijn
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:30
Comedy Night: Harry Glotzbach / Kristel Zweers / Marlon Kicken / Vince
Simplon, Groningen
Claudia de Breij - Nu
Theater 't Speelhuis, Helmond
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Ali B - Koorts
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Johan Goossens - Vlam
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Jan Jaap van der Wal - Schoon
De Singer, Rijkevorsel
De Partizanen - Kerst in Partizanië
Theater Zuidplein, Rotterdam
Stefano Keizers - Erg heel
De Meenthe, Steenwijk
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Freek de Jonge - Oudejaarsconference 2017: Koffers
Schouwburg Odeon, Zwolle
donderdag 14 december 2017
Jochen Otten - Troosten
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Nabil Aoulad Ayad
Schouwburg Almere, Almere
20:00
De lief en leed tour
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Martijn Koning - Koning te rijk
Meervaart, Amsterdam
20:15
Sjaak Bral
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Pieter Derks - Spot
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
Cameretten - Finalistentournee 2017
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Fuad Hassen - Held
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Cultura, Ede
20:00
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Parktheater, Eindhoven
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:30
Enge Buren - Vreemde vogels
Theater de Kappen, Haaksbergen
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater Concordia, Haastrecht
Claudia de Breij - Nu
Theater 't Speelhuis, Helmond
Ton Kas - Kakmaker
De Harmonie, Leeuwarden
Ali B - Koorts
Theater De Willem, Papendrecht
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Zonder verdoving
Theater Sneek, Sneek
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Daniël Arends - De Afterparty
Markant Uden, Uden
Freek de Jonge - Oudejaarsconference 2017: Koffers
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Leon van der Zanden - Kameleon
Theater de Schalm, Veldhoven
André Manuel / Geert Hautekiet - XIX
Junushoff Theater, Wageningen
René van Meurs - Ik beloof niks
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
vrijdag 15 december 2017
Jan Beuving - Raaklijn
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Ali B - Koorts
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Eric van Sauers - De lief en leed tour
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Brainwash
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Eva Crutzen - Opslaan Als
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Martijn Koning - Koning te rijk
Meervaart, Amsterdam
René van Meurs - Ik beloof niks
Posttheater, Arnhem
Emilio Guzman - Kom dan!
C.C. Den Herd, Bladel
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Chassé Theater, Breda
Pieter Derks - Spot
De Molenberg, Delfzijl
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Agora Theater Druten, Druten
Freek de Jonge - Oudejaarsconference 2017: Koffers
Parktheater, Eindhoven
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Sjaak Bral
Theater de Kom, Nieuwegein
Richard Groenendijk - Om alles
Theater De Lievekamp, Oss
Ton Kas - Kakmaker
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Perron-3, Rosmalen
Fuad Hassen - Held
De Maaspoort, Venlo
Johan Goossens - Vlam
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Daniël Arends - De Afterparty
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Zaantheater, Zaandam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
zaterdag 16 december 2017
20:30
De Partizanen - Kerst in Partizanië
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Strak
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Eva Crutzen - Opslaan Als
Theater Bellevue, Amsterdam
Leon van der Zanden - Kameleon
Posttheater, Arnhem
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
De Kattendans, Bergeijk
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Chassé Theater, Breda
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Diligentia, Den Haag
20:00
Danny Cordromp
Blue Collar Hotel, Eindhoven
Eric van Sauers - De lief en leed tour
ATLAS Theater, Emmen
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Goudse Schouwburg, Gouda
Daniël Arends - De Afterparty
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Johan Goossens - Vlam
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Piepschuim
Het Kielzog, Hoogezand
Cameretten - Finalistentournee 2017
Het Veur Theater, Leidschendam
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Enge Buren - Vreemde vogels
Theater de Kom, Nieuwegein
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater de Purmaryn, Purmerend
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Emilio Guzman - Kom dan!
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Perron-3, Rosmalen
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Theater Sneek, Sneek
Arie Koomen / Edo Brunner - Klussen
Agnietenhof, Tiel
Pieter Derks - Spot
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Richard Groenendijk - Om alles
Zaantheater, Zaandam
Sjaak Bral
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer