Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater aan Zee/ Dorphuis
Renesse
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Veste
Delft
Theater De Willem
Papendrecht
Theater Hof 88
Almelo
Theater Hofpoort
Coevorden
Theater Kulturhus
Borne
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Capitole
Gent
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Maaspoort
Venlo
De Meerpaal
Dronten
De Wiese
Schalkwijk
DeLaMar
Amsterdam
Deventer Schouwburg
Deventer
Goudse Schouwburg
Gouda
Het Trefpunt
Warmond
Orpheus
Apeldoorn
Perron-3
Rosmalen
Podium Mozaiek
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Singer Theater
Laren
Spant!
Bussum
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadstheater Arnhem
Arnhem
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater De Kik
Elst
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Omval
Diemen
Theater PePijn
Den Haag
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Wilminktheater
Enschede
Chassé Theater
Breda
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Veste
Delft
Agora Theater Lelystad
Lelystad
C.C. Breughelzaal
Bree
C.C. De Werf
Aalst
CC De Warandepoort
Tervuren
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Velinx
Tongeren
Goudse Schouwburg
Gouda
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Meervaart
Amsterdam
Nova Kiel
Antwerpen
Orpheus
Apeldoorn
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Venray
Venray
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater De Lievekamp
Oss
Theater De Veste
Delft
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater Walhalla
Rotterdam
Wilminktheater
Enschede
Agora Theater Lelystad
Lelystad
C.C. Casino Koksijde
Koksijde
De Domijnen
Sittard
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Maaspoort
Venlo
Diligentia
Den Haag
Fransche School Culemborg
Culemborg
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Markant Uden
Uden
Minnepoort
Leuven
Neushoorn
Leeuwarden
Nova Kiel
Antwerpen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
vrijdag 24 april 2020
Rundfunk - Todesangstschrei
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Rayen Panday - Trigger
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater 't Speelhuis, Helmond
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater aan Zee/ Dorphuis, Renesse
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Theater de Kampanje, Den Helder
Marco Lopes - Wees blij
Theater De Leest, Waalwijk
Lebbis - De Ervaring
Theater de Purmaryn, Purmerend
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Theater de Purmaryn, Purmerend
Dick Swaab
Theater De Veste, Delft
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater De Willem, Papendrecht
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Theater Hof 88, Almelo
Nathalie Baartman - Breek
Theater Hofpoort, Coevorden
Eva Crutzen - Try Out
Theater Kulturhus, Borne
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
zaterdag 25 april 2020
Javier Guzman - Guzmán
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Rayen Panday - Trigger
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Kommil Foo - Oogst
Capitole, Gent
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
René van Meurs - Hunkert
De Kleine Komedie, Amsterdam
Louise Korthals
De Maaspoort, Venlo
Claudia de Breij - NU
De Meerpaal, Dronten
Cameretten - Finalistentournee
De Wiese, Schalkwijk
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
DeLaMar, Amsterdam
Tineke Schouten - Highlights
Deventer Schouwburg, Deventer
Best of... Ton Kas
Goudse Schouwburg, Gouda
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Het Trefpunt, Warmond
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Orpheus, Apeldoorn
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Perron-3, Rosmalen
Anuar - EERLIJK
Podium Mozaiek, Amsterdam
The Silent Comedy
Posttheater, Arnhem
Nathalie Baartman - Breek
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Groninger Studenten Cabaret Festival
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Stefano Keizers - Sorry Baby
Singer Theater, Laren
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Spant!, Bussum
Jacques Vermeire
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Enge Buren - BASTA!
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Henry van Loon - Onze Henry
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Marco Lopes - Wees blij
Theater de Bussel, Oosterhout
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Theater De Kik, Elst
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos”
Theater de Kom, Nieuwegein
De Fransse Eijkel - Subtropique
Theater De Leest, Waalwijk
Johan Goossens - Try Out
Theater De Omval, Diemen
Fabian Franciscus - Kleine Wereld
Theater PePijn, Den Haag
Eva Crutzen - Try Out
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Wilminktheater, Enschede
zondag 26 april 2020
Vet Kindercabaret - Kapot VET
Chassé Theater, Breda
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
DeLaMar, Amsterdam
dinsdag 28 april 2020
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
De Kleine Komedie, Amsterdam
Rutger Bregman
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater De Leest, Waalwijk
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Theater De Veste, Delft
woensdag 29 april 2020
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos”
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken
C.C. Breughelzaal, Bree
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième
C.C. De Werf, Aalst
Javier Guzman - Guzmán
CC De Warandepoort, Tervuren
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
De Kleine Komedie, Amsterdam
Kommil Foo - Oogst
De Velinx, Tongeren
Rundfunk - Todesangstschrei
Goudse Schouwburg, Gouda
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Brendan Schaub
Meervaart, Amsterdam
Johan Petit / Wim Helsen - Hoe te Leven
Nova Kiel, Antwerpen
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Orpheus, Apeldoorn
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Urbanus - LIJ KNER GE SOP
Schouwburg Venray, Venray
Tineke Schouten - Highlights
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Flip Noorman - Love it!
Theater Bellevue, Amsterdam
Eva Crutzen - Try Out
Theater Bouwkunde, Deventer
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Theater de Kampanje, Den Helder
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater De Lievekamp, Oss
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Theater De Veste, Delft
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Tim Fransen - Een avondje klooien met Tim (Tryout)
Theater Walhalla, Rotterdam
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Wilminktheater, Enschede
donderdag 30 april 2020
Vet Kindercabaret - Kapot VET
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Kommil Foo - Oogst
C.C. Casino Koksijde, Koksijde
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos”
De Domijnen, Sittard
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
De Kleine Komedie, Amsterdam
Lenette van Dongen
De Maaspoort, Venlo
Rundfunk - Todesangstschrei
Diligentia, Den Haag
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Fransche School Culemborg, Culemborg
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Henry van Loon - Onze Henry
Markant Uden, Uden
Javier Guzman - Guzmán
Minnepoort, Leuven
Comedy Night
Neushoorn, Leeuwarden
Johan Petit / Wim Helsen - Hoe te Leven
Nova Kiel, Antwerpen
Johnny De Mol - Hier is de Mol!
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Yentl en de Boer - Lacrimosa
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen