Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Agora Theater Lelystad
Lelystad
00:00
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
Theater Zinin
Nijverdal
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
Singer Theater
Laren
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Philharmonie Haarlem
Haarlem
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
De Maaspoort
Venlo
Theater de Beun
Heiloo
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater de Schalm
Veldhoven
00:00
Agora Theater Druten
Druten
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
Posttheater
Arnhem
20:15
Theater Kleintje Kunst
Hilversum
Het Klooster
Woerden
20:15
Lindenberg Theater
Nijmegen
Spant!
Bussum
Theater PePijn
Den Haag
Luctor et Emergo
Rilland
Fransche School Culemborg
Culemborg
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater de Kampanje
Den Helder
19:00
Kursaal Oostende
Oostende
C.C. 't Gasthoes
Horst
Papenstraattheater
Zwolle
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater de Griffioen
Amstelveen
van Beresteyn
Veendam
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Theater Ludens
Voorburg
Drommedaris
Enkhuizen
Posttheater
Arnhem
20:00
De Muze
Noordwijk
Figi Theater
Zeist
Theater De Storm
Winterswijk
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
De Domijnen
Sittard
20:15
C.C. De Pas
Heesch
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Agnietenhof
Tiel
De Molenberg
Delfzijl
Chassé Theater
Breda
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Zaantheater
Zaandam
Agnietenhof
Tiel
De Schattelijn
Geertruidenberg
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Posthuis Theater
Heerenveen
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
Gashouder
Dedemsvaart
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
Kulturhus Holten
Holten
Theater de Mythe
Goes
00:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
013
Tilburg
00:00
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
De Meenthe
Steenwijk
Theater de Kaasfabriek
Wormer
Diligentia
Den Haag
00:00
Posttheater
Arnhem
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:30
Fidei et Arti
Oudenbosch
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Goudse Schouwburg
Gouda
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater Hofpoort
Coevorden
Podium Hoge Woerd
De Meern
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Wesopa Weesp
Weesp
Stadshoftheater Vianen
Vianen
Theater PePijn
Den Haag
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Theater De Tuin
Leusden
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
S.C.C. De Ruchte
Someren
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
De Boodschap
Rijen
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
De Speeldoos
Vught
Theater aan de Schie
Schiedam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:30
Het Trefpunt
Warmond
20:15
Arto Theater
Schoonhoven
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
vrijdag 16 november 2018
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Agora Theater Lelystad, Lelystad
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Claudia de Breij - Nu
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Clifton Braam - Twee landen, één liefde (reprise)
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Theater Zinin, Nijverdal
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Dood Paard
Meervaart, Amsterdam
20:15
Enge Buren - Vreemde Vogels
C.C Warenar, Wassenaar
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Singer Theater, Laren
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Hadewych Minis - Minis Plus
Philharmonie Haarlem, Haarlem
Henry van Loon - Onze Henry (try-out)
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
De Maaspoort, Venlo
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater de Beun, Heiloo
Johan Goossens - Vlam
Deventer Schouwburg, Deventer
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater de Schalm, Veldhoven
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Agora Theater Druten, Druten
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Leon van der Zanden - Kameleon
Goudse Schouwburg, Gouda
Louise Korthals - Alles is er
Posttheater, Arnhem
20:15
Marjolein de Graaff - Deugzucht
Theater Kleintje Kunst, Hilversum
Martijn Koning - Koning van de dieren
Het Klooster, Woerden
20:15
Max van den Burg - Paasbest
Lindenberg Theater, Nijmegen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Spant!, Bussum
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater PePijn, Den Haag
Patrick Laureij
Luctor et Emergo, Rilland
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Fransche School Culemborg, Culemborg
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater de Kampanje, Den Helder
19:00
Philippe Geubels
Kursaal Oostende, Oostende
Pieter Derks - Voor wat het waard is
C.C. 't Gasthoes, Horst
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Papenstraattheater, Zwolle
20:00
Purper - Purper's Passie
Theater Zuidplein, Rotterdam
Rayen Panday - Fenomeen
Theater de Purmaryn, Purmerend
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater de Bussel, Oosterhout
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater aan de Schie, Schiedam
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Theater de Griffioen, Amstelveen
Roué Verveer - Heppie de Peppie
van Beresteyn, Veendam
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Theater Ludens, Voorburg
Stefano Keizers - Erg Heel
Drommedaris, Enkhuizen
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Posttheater, Arnhem
20:00
Thomas Acda - Motel
De Muze, Noordwijk
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Figi Theater, Zeist
Ton Kas - Kakmaker
Theater De Storm, Winterswijk
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
De Domijnen, Sittard
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
C.C. De Pas, Heesch
William Boeva - Reset
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Yentl en de Boer - Magie
Agnietenhof, Tiel
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
De Molenberg, Delfzijl
zaterdag 17 november 2018
Alex Ploeg Ultimatum
Chassé Theater, Breda
Ali B - Koorts
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Als vrouwen vrienden zijn
ECI Cultuurfabriek, Roermond
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Zaantheater, Zaandam
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Agnietenhof, Tiel
Anne-Marie Jung - Ram
De Schattelijn, Geertruidenberg
Arie & Silvester - Wie?!
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Brigitte Kaandorp - Eh...
Posthuis Theater, Heerenveen
20:30
Clifton Braam - Twee landen, één liefde (reprise)
Theater de Schalm, Veldhoven
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Gashouder, Dedemsvaart
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Dood Paard
Meervaart, Amsterdam
20:00
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Hadewych Minis - Minis Plus
Schouwburg de Lawei, Drachten
Henry van Loon - Onze Henry
Kulturhus Holten, Holten
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater de Mythe, Goes
00:00
Jasper van Kuijk - Janus
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Jimmy Carr
013, Tilburg
00:00
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
De Meenthe, Steenwijk
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Theater de Kaasfabriek , Wormer
Kiki Schippers - Waar
Diligentia, Den Haag
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Posttheater, Arnhem
Lebbis - De Bovengrens
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:30
Leon van der Zanden - Kameleon
Fidei et Arti, Oudenbosch
Louise Korthals - Alles is er
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Maartje & Kine - Vibrato
Goudse Schouwburg, Gouda
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Martijn Kardol - Bang
Theater Hofpoort, Coevorden
Martijn Koning - Koning van de dieren
Podium Hoge Woerd, De Meern
Matroesjka - Brainwash
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Wesopa Weesp, Weesp
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Stadshoftheater Vianen, Vianen
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater PePijn, Den Haag
Patrick Laureij
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Theater De Tuin, Leusden
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Piepschuim - Grote Woorden
S.C.C. De Ruchte, Someren
Pieter Derks - Voor wat het waard is
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
De Boodschap, Rijen
20:15
Purper - Purper's Passie
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
René van Meurs - Ik beloof niks
De Speeldoos, Vught
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater aan de Schie, Schiedam
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Het Trefpunt, Warmond
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Arto Theater, Schoonhoven
20:00
Thomas Acda - Motel
Schouwburg Lochem, Lochem