Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Odeon
Zwolle
Spant!
Bussum
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Mythe
Goes
Theater De Veste
Delft
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Maaspoort
Venlo
20:15
Diligentia
Den Haag
Figi Theater
Zeist
Fulcotheater
IJsselstein
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
Markant Uden
Uden
Meervaart
Amsterdam
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parktheater
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
20:30
Podium Hoge Woerd
De Meern
00:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Venray
Venray
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Veste
Delft
Theater De Willem
Papendrecht
Theater Geert Teis
Stadskanaal
00:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Chassé Theater
Breda
Chassé Theater
Breda
17:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Kleine Willem
Enschede
De Nieuwe Kolk
Assen
20:15
Flint
Amersfoort
Goudse Schouwburg
Gouda
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
J.C. Pardoes
Hoogwoud
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Leidse Schouwburg
Leiden
Luctor et Emergo
Rilland
Meervaart
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
S.C.C. De Ruchte
Someren
Scheldetheater
Terneuzen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Venray
Venray
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Veste
Delft
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Beatrix Theater
Utrecht
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
07:30
Diligentia
Den Haag
Flint
Amersfoort
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Leidse Schouwburg
Leiden
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
woensdag 01 mei 2019
Richard Groenendijk - Om Alles!
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Yentl en de Boer - Magie
Schouwburg Odeon, Zwolle
Freek de Jonge - De Suppoost
Spant!, Bussum
Louise Korthals - Alles is er
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
De Partizanen - Het leven an sich
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Tineke Schouten - Highlights
Theater De Lievekamp, Oss
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater de Mythe, Goes
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater De Veste, Delft
Theo Nijland - En de rest is onzin
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
donderdag 02 mei 2019
Martijn Koning - Koning van de dieren
De Kleine Komedie, Amsterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
De Maaspoort, Venlo
20:15
Javier Guzman - Guzmán - Premiere
Diligentia, Den Haag
Richard Groenendijk - Om Alles!
Figi Theater, Zeist
Louise Korthals - Alles is er
Fulcotheater, IJsselstein
Henry van Loon - Onze Henry
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Comedyclub
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Freek de Jonge - De Suppoost
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Markant Uden, Uden
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Meervaart, Amsterdam
20:30
Comedy Night
Neushoorn, Leeuwarden
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Anuar / Najib Amhali / Rayen Panday - Ramadan Conference
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
De Bourgondische Belgen IV
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Parktheater, Eindhoven
Karin Bloemen - Souvenirs
Parktheater, Eindhoven
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Podium Hoge Woerd, De Meern
00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Fabian Franciscus - Vlafeest
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Schouwburg de Lawei, Drachten
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Schouwburg Venray, Venray
Theo Nijland - En de rest is onzin
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Patrick Laureij
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Arie & Silvester - Wie?!
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Thomas Acda - Motel
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater de Kampanje, Den Helder
Tineke Schouten - Highlights
Theater De Lievekamp, Oss
Kiki Schippers - Waar
Theater de Schalm, Veldhoven
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Theater de Stoep, Spijkenisse
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Theater De Veste, Delft
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Theater De Willem, Papendrecht
De Partizanen - Het leven an sich
Theater Geert Teis, Stadskanaal
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
vrijdag 03 mei 2019
De Partizanen - Het leven an sich
Chassé Theater, Breda
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Chassé Theater, Breda
17:00
Klap Op De Maand
De Kleine Komedie, Amsterdam
Martijn Koning - Koning van de dieren
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
De Kleine Willem, Enschede
Peter Pannekoek - Later was alles beter
De Nieuwe Kolk, Assen
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Flint, Amersfoort
Nathalie Baartman - Breek
Goudse Schouwburg, Gouda
Patrick Laureij
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
J.C. Pardoes, Hoogwoud
Emilio Guzman - Kom dan!
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Leidse Schouwburg, Leiden
Louise Korthals - Alles is er
Luctor et Emergo, Rilland
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Meervaart, Amsterdam
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Meervaart, Amsterdam
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Javier Guzman - Guzmán
S.C.C. De Ruchte, Someren
Kommil Foo - Oogst
Scheldetheater, Terneuzen
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Henry van Loon - Onze Henry
Schouwburg Het Park, Hoorn
Tineke Schouten - Highlights
Schouwburg Venray, Venray
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater Aan de Slinger, Houten
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Theater de Bussel, Oosterhout
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater de Kampanje, Den Helder
Arie & Silvester - Wie?!
Theater de Purmaryn, Purmerend
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Theater de Schalm, Veldhoven
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater de Spiegel, Zwolle
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater de Stoep, Spijkenisse
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater De Veste, Delft
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Freek de Jonge - De Suppoost
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
zaterdag 04 mei 2019
Thomas Smith - De jaren van verstand
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Henry van Loon - Onze Henry
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Theater de Kampanje, Den Helder
maandag 06 mei 2019
20:00
Karin Bloemen - Souvenirs
Beatrix Theater, Utrecht
20:15
Victor Luis Van Es - Stille Strijd
De Kleine Komedie, Amsterdam
07:30
Start-Up Comedy met Jim Speelmans en ontbijt
Diligentia, Den Haag
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Flint, Amersfoort
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Leidse Schouwburg, Leiden
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Ali B. - Koorts
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 07 mei 2019
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Martijn Koning - Koning van de dieren
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Leidse Schouwburg, Leiden
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Oude Luxor Theater, Rotterdam
De Partizanen - Het leven an sich
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk