Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
Chassé Theater
Breda
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:30
Wesopa Weesp
Weesp
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Spant!
Bussum
20:30
Posttheater
Arnhem
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Martiniplaza
Groningen
20:30
Lindenberg Theater
Nijmegen
Kaleidoskoop
Nieuwkoop
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Energiehuis
Dordrecht
20:30
De Smeltkroes
Maarheeze
De Reggehof
Goor
20:15
De Oosterpoort
Groningen
De Meenthe
Steenwijk
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
C.C. Stroud
Putten
20:15
C.C. Myllesweerd
Mill
20:15
Bon theater
Medemblik
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Theater Floralis
Lisse
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Cpunt Theater
Hoofddorp
Zaantheater
Zaandam
20:00
Wilminktheater
Enschede
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Mezz
Breda
Markant Uden
Uden
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Goudse Schouwburg
Gouda
De Meerpaal
Dronten
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Zaantheater
Zaandam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
21:15
Parktheater
Eindhoven
19:15
Parktheater
Eindhoven
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:15
Munttheater
Weert
Martiniplaza
Groningen
Martiniplaza
Groningen
Markant Uden
Uden
20:15
Koningshof
Maassluis
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Dorpshuis Heerde
Heerde
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
De Muze
Noordwijk
20:15
De Muze
Noordwijk
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
20:00
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
vrijdag 01 april 2022
Harrie Jekkers - Achter de Duinen
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Defano Holwijn - Défano Holwijn Live
Cpunt Theater, Hoofddorp
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
Lebbis - De Ziel
Chassé Theater, Breda
zaterdag 02 april 2022
20:00
Tineke Schouten - Dubbel
Zaantheater, Zaandam
20:30
Merijn Scholten - Solo
Wesopa Weesp, Weesp
20:15
Kasper van Kooten - Deeltijd
Theater De Winsinghhof, Roden
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Rayen Panday - Focus
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
Patrick Nederkoorn - Hoogtij
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
RUMAG. - RUMAG Theater-Event
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Jon van Eerd - Harrie neemt de benen
Spant!, Bussum
20:30
Joosen en de Jager - Zwolle aan Zee
Posttheater, Arnhem
20:00
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
Parktheater, Eindhoven
20:30
Tim Fransen - De Mens en Ik
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
TAFKAL - The artists formerly known as Lama's
Martiniplaza, Groningen
20:30
Paul Haenen - Haenen brengt vreugde
Lindenberg Theater, Nijmegen
Grof geschud - Broeden
Kaleidoskoop, Nieuwkoop
20:15
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Wilfried de Jong - Fotostudio de Jong
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Yentl en de Boer - De Kampvuursessies
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Defano Holwijn - Défano Holwijn Live
Energiehuis, Dordrecht
20:30
Max van den Burg
De Smeltkroes, Maarheeze
Christel de Laat - Hoe dan?!
De Reggehof, Goor
20:15
Lisa Ostermann - Met Z'n Allen
De Oosterpoort, Groningen
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Lebbis - De Ziel
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Johan Goossens - Kleine pijntjes
C.C. Stroud, Putten
20:15
Milo Berlijn - Mens erger je niet!
C.C. Myllesweerd, Mill
20:15
Lisa Loeb - Extase
Bon theater, Medemblik
zondag 03 april 2022
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
maandag 04 april 2022
Patrick Laureij - Live
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Janneke de Bijl - Dit is het nou
Theater Floralis, Lisse
Pieter Derks - Uit het niets
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Marc-Marie Huijbregts - Uitgesproken
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Wilfried de Jong - Fotostudio de Jong
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Plien en Bianca - En nu dan?
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Cpunt Theater, Hoofddorp
dinsdag 05 april 2022
Sjaak Bral - De Meesterkraker
Zaantheater, Zaandam
20:00
Berthold Gunster - Omdenken: Zoals verwacht loopt alles and
Wilminktheater, Enschede
Patrick Laureij - Live
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater de Spiegel, Zwolle
Christel de Laat - Hoe dan?!
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even
Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
Tineke Schouten - Dubbel
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Jon van Eerd - Harrie neemt de benen
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
Plien en Bianca - En nu dan?
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Chassé Comedy Club
Mezz, Breda
Jeroens Clan - Tere Zieltjes
Markant Uden, Uden
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Pieter Derks - Uit het niets
Goudse Schouwburg, Gouda
Youp van 't Hek - De laatste ronde
De Meerpaal, Dronten
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Cpunt Theater, Hoofddorp
woensdag 06 april 2022
20:15
Tim Fransen - De Mens en Ik
Zaantheater, Zaandam
Grof geschud - Broeden
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:15
Rayen Panday - Focus
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Patrick Nederkoorn - Hoogtij
Theater de Stoep, Spijkenisse
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even
Theater de Purmaryn, Purmerend
Christel de Laat - Hoe dan?!
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater Aan de Slinger, Houten
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:15
Tineke Schouten - Dubbel
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Merijn Scholten - Solo
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Harrie Jekkers - Achter de Duinen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Lebbis - De Ziel
Posthuis Theater, Heerenveen
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter
Parktheater, Eindhoven
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Parktheater, Eindhoven
20:00
Tineke Schouten - Dubbel
Parktheater, Eindhoven
20:15
Jon van Eerd - Harrie neemt de benen
Munttheater, Weert
Yentl en de Boer - De Kampvuursessies
Martiniplaza, Groningen
Yentl en de Boer - De Kampvuursessies
Martiniplaza, Groningen
Jeroens Clan - Tere Zieltjes
Markant Uden, Uden
20:15
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
Koningshof, Maassluis
Pieter Derks - Uit het niets
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Dorpshuis Heerde, Heerde
20:15
René van Meurs - 2636
Diligentia, Den Haag
20:15
Cabarestafette 21-22
De Muze, Noordwijk
20:15
Lotte Velvet - Ondergrond
De Muze, Noordwijk
Lisa Loeb - Extase
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
20:00
Defano Holwijn - Défano Holwijn Live
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
20:15
RUMAG. - RUMAG Theater-Event
Cpunt Theater, Hoofddorp
donderdag 07 april 2022
Kirsten van Teijn - (S)experiment
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Janneke de Bijl - Dit is het nou
Theater Hof 88, Almelo
20:30
Defano Holwijn - Défano Holwijn Live
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Lisa Loeb - Extase
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Jon van Eerd - Harrie neemt de benen
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Lebbis - De Ziel
Theater 't Speelhuis, Helmond
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Rayen Panday - Focus
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Marc-Marie Huijbregts - Uitgesproken
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Tim Fransen - De Mens en Ik
Schouwburg Lochem, Lochem
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Christel de Laat - Hoe dan?!
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Tineke Schouten - Dubbel
Scheldetheater, Terneuzen
Harrie Jekkers - Achter de Duinen
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk