Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Kattendans
Bergeijk
SplotsZ
Roelofarendsveen
20:30
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Zaantheater
Zaandam
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Theater 't Pand
Gorinchem
Theater Ludens
Voorburg
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Cultura
Ede
20:15
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
20:00
Agnietenhof
Tiel
Theater Bouwkunde
Deventer
Schouwburg Ogterop
Meppel
Cultuurcentrum GO
Leerdam
De Schattelijn
Geertruidenberg
00:00
C.C. Deurne
Deurne
Goudse Schouwburg
Gouda
De Molenberg
Delfzijl
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater Walhalla
Rotterdam
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
00:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Dorpshuis OverEntinghe
Dwingeloo
Ledeltheater
Oostburg
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Wilminktheater
Enschede
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Cultureel Centrum Heerde
Heerde
Junushoff Theater
Wageningen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Meervaart
Amsterdam
Theater De Tuin
Leusden
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater RhederArt
Dieren
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
DeMess
Naarden
Pier K Nieuw-Vennep
Nieuw Vennep
De Speeldoos
Vught
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater 't Pand
Gorinchem
Theater de Kom
Nieuwegein
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Pook
Oostknollendam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
De Dialoog
Ermelo
20:15
Diligentia
Den Haag
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater Aan de Slinger
Houten
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater De Willem
Papendrecht
Het Klooster
Woerden
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
00:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
Schouwburg De Kring
Roosendaal
00:00
Parktheater
Eindhoven
Posttheater
Arnhem
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Podium onder de toren
Grootschermer
Flint
Amersfoort
20:15
Theater Hof 88
Almelo
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
Theater aan Zee/ Dorphuis
Renesse
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater PePijn
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Theater Floralis
Lisse
Diligentia
Den Haag
20:00
Het Musiater
Zevenaar
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater De Veste
Delft
De Harmonie
Leeuwarden
De Buren ('t Verborgen Theater)
Enschede
De Maaspoort
Venlo
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
De Kleine Komedie
Amsterdam
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
vrijdag 09 november 2018
Rayen Panday - Fenomeen
De Kattendans, Bergeijk
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
SplotsZ, Roelofarendsveen
20:30
Piepschuim - Grote Woorden
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Zaantheater, Zaandam
Patrick Laureij
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Nathalie Baartman - Breek
Theater 't Pand, Gorinchem
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Theater Ludens, Voorburg
Martijn Koning - Koning van de dieren
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Louise Korthals - Alles is er
Cultura, Ede
20:15
Liliane de Graaf / Onno Innemee - Verschil moet er zijn
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
20:00
Leon van der Zanden - Kameleon
Agnietenhof, Tiel
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater Bouwkunde, Deventer
Lebbis - De Bovengrens
Schouwburg Ogterop, Meppel
Kiki Schippers - Waar
Cultuurcentrum GO, Leerdam
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
De Schattelijn, Geertruidenberg
00:00
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit
C.C. Deurne, Deurne
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Goudse Schouwburg, Gouda
Jeroen van Merwijk - Lucky
De Molenberg, Delfzijl
Jasper van Kuijk - Janus
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Jan Beuving
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Henry van Loon - Onze Henry
Theater de Bussel, Oosterhout
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Theater aan de Schie, Schiedam
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Enge Buren - Vreemde Vogels
Schouwburg Het Park, Hoorn
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Theater 't Speelhuis, Helmond
De Partizanen - Het leven an sich
Theater Walhalla, Rotterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
20:30
Clifton Braam - Twee landen, één liefde (reprise)
Theater de Stoep, Spijkenisse
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Arno van der Heyden - Heksenjacht
Dorpshuis OverEntinghe, Dwingeloo
Arie & Silvester - Wie?!
Ledeltheater, Oostburg
Anne-Marie Jung - Ram
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Wilminktheater, Enschede
Ali B - Koorts
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Alex Ploeg Ultimatum
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
zaterdag 10 november 2018
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Cultureel Centrum Heerde, Heerde
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Junushoff Theater, Wageningen
Ton Kas - Kakmaker
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Tineke Schouten - Highlights
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Tim Fransen - Het Kromme Hout der Mensheid
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
The Tragedy of Slaughtervaart Toneelgezelschap Dood Paard
Meervaart, Amsterdam
Stefano Keizers - Erg Heel
Theater De Tuin, Leusden
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Deventer Schouwburg, Deventer
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater RhederArt, Dieren
Rayen Panday - Fenomeen
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Purper - Purper's Passie
Goudse Schouwburg, Gouda
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
DeMess, Naarden
Piepschuim - Grote Woorden
Pier K Nieuw-Vennep, Nieuw Vennep
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
De Speeldoos, Vught
20:00
Paul de Munnik
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Theater 't Pand, Gorinchem
Patrick Laureij
Theater de Kom, Nieuwegein
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Matroesjka - Brainwash
Pook, Oostknollendam
Martijn Kardol - Bang
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
De Kleine Komedie, Amsterdam
Louise Korthals - Alles is er
Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
Liliane de Graaf / Onno Innemee - Verschil moet er zijn
De Dialoog, Ermelo
20:15
Leon van der Zanden - Kameleon
Diligentia, Den Haag
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater Bouwkunde, Deventer
Lebbis - De Bovengrens
Theater Aan de Slinger, Houten
20:30
KILL ALL KIDS
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Kiki Schippers - Waar
Theater De Willem, Papendrecht
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Het Klooster, Woerden
20:30
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Joos Ockels
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
00:00
Jasper van Kuijk - Janus
Theater de Stoep, Spijkenisse
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Schouwburg De Kring, Roosendaal
00:00
Howard Komproe - Live on stage
Parktheater, Eindhoven
Henry van Loon - Onze Henry
Posttheater, Arnhem
20:15
Hadewych Minis - Minis Plus
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Fabian Franciscus - Vlafeest
Podium onder de toren, Grootschermer
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Flint, Amersfoort
20:15
Enge Buren - Vreemde Vogels
Theater Hof 88, Almelo
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Clifton Braam - Twee landen, één liefde (reprise)
Het Kielzog, Hoogezand
Arie & Silvester - Wie?!
Theater aan Zee/ Dorphuis, Renesse
Anne-Marie Jung - Ram
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
ANNE & LISA - Weltschmerz
Theater PePijn, Den Haag
zondag 11 november 2018
Stefano Keizers - Erg Heel
De Kleine Komedie, Amsterdam
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
15:30
Harrie Jekkers - Achter De Duinen
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
maandag 12 november 2018
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater Floralis, Lisse
dinsdag 13 november 2018
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Diligentia, Den Haag
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Het Musiater, Zevenaar
Ton Kas - Kakmaker
Theater De Lievekamp, Oss
Stefano Keizers - Erg Heel
Theater de Griffioen, Amstelveen
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Theater De Veste, Delft
Paul de Leeuw - Vette Pech!
De Harmonie, Leeuwarden
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
De Buren ('t Verborgen Theater), Enschede
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
De Maaspoort, Venlo
Kasper van der Laan - Gewapend karton
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
Jan Beuving - Rotatie
De Kleine Komedie, Amsterdam
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond