Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Kennemer Theater
Beverwijk
Schaffelaartheater
Barneveld
Orpheus
Apeldoorn
Orpheus
Apeldoorn
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Zaantheater
Zaandam
Het Klooster
Woerden
Theater De Leest
Waalwijk
Theater Ludens
Voorburg
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
Theater de Schalm
Veldhoven
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
van Beresteyn
Veendam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Markant Uden
Uden
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Agnietenhof
Tiel
Theater de Stoep
Spijkenisse
De Domijnen
Sittard
Theater De Lievekamp
Oss
00:00
De Klif
Nijmegen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Schouwburg Lochem
Lochem
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Leidse Schouwburg
Leiden
De Harmonie
Leeuwarden
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater 't Speelhuis
Helmond
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Posthuis Theater
Heerenveen
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Wilminktheater
Enschede
Parktheater
Eindhoven
Agora Theater Druten
Druten
De Meerpaal
Dronten
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Spant!
Bussum
BREStheater
Brielle
De Weijer
Boxmeer
De Maagd
Bergen op Zoom
De Nieuwe Kolk
Assen
20:30
Posttheater
Arnhem
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Hof 88
Almelo
Schouwburg Odeon
Zwolle
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
De Poorterij
Zaltbommel
Zaantheater
Zaandam
Theaterpand Weesp
Weesp
Theater Ludens
Voorburg
Schouwburg Venray
Venray
De Maaspoort
Venlo
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater de Stoep
Spijkenisse
De Boodschap
Rijen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
00:00
DeMess
Naarden
20:15
Ons Mierloos Theater
Mierlo
Agora Theater Lelystad
Lelystad
De Harmonie
Leeuwarden
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
20:15
MFC Kloosterhof
Hoogerheide
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater de Voorveghter
Hardenberg
C.C. De Werft
Geel
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater RhederArt
Dieren
Theater De Omval
Diemen
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater Dakota
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
donderdag 09 mei 2019
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Kennemer Theater, Beverwijk
Alex Ploeg Ultimatum
Schaffelaartheater, Barneveld
Louise Korthals - Alles is er
Orpheus, Apeldoorn
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Orpheus, Apeldoorn
Yentl en de Boer - Magie
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Meervaart, Amsterdam
Martijn Koning - Koning van de dieren
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Arjen Lubach
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Paul de Leeuw - Vette Pech!
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
vrijdag 10 mei 2019
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Kommil Foo - Oogst
Zaantheater, Zaandam
Kiki Schippers - Waar
Het Klooster, Woerden
Thomas Acda - Motel
Theater De Leest, Waalwijk
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater Ludens, Voorburg
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
Henry van Loon - Onze Henry
Theater de Schalm, Veldhoven
Patrick Laureij
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
van Beresteyn, Veendam
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Arjen Lubach - Live
Markant Uden, Uden
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Agnietenhof, Tiel
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Theater de Stoep, Spijkenisse
Alex Ploeg Ultimatum
De Domijnen, Sittard
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater De Lievekamp, Oss
00:00
Oeloek - Droeftoeters
De Klif, Nijmegen
Claudia de Breij - Nu
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Schouwburg Lochem, Lochem
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Leidse Schouwburg, Leiden
Theo Nijland - En de rest is onzin
De Harmonie, Leeuwarden
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Tineke Schouten - Highlights
Schouwburg Het Park, Hoorn
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Theater 't Speelhuis, Helmond
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
De Partizanen - Het leven an sich
Posthuis Theater, Heerenveen
Dolf Jansen - Bijna
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Freek de Jonge - De Suppoost
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Wilminktheater, Enschede
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Parktheater, Eindhoven
Nathalie Baartman - Breek
Agora Theater Druten, Druten
Rayen Panday - Fenomeen
De Meerpaal, Dronten
Emilio Guzman - Kom dan!
Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
Marlon Kicken - In de Lift
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Matroesjka - Brainwash
Diligentia, Den Haag
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Arie & Silvester - Wie?!
Spant!, Bussum
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
BREStheater, Brielle
Louise Korthals - Alles is er
De Weijer, Boxmeer
Ronald Snijders - Groot Succes 2
De Maagd, Bergen op Zoom
Roué Verveer - Heppie de Peppie
De Nieuwe Kolk, Assen
20:30
Enge Buren - Vreemde Vogels
Posttheater, Arnhem
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Najib Amhali waar was ik?
Meervaart, Amsterdam
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Yentl en de Boer - Magie
DeLaMar, Amsterdam
Martijn Koning - Koning van de dieren
De Kleine Komedie, Amsterdam
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Theater de Griffioen, Amstelveen
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Theater Hof 88, Almelo
zaterdag 11 mei 2019
Kommil Foo - Oogst
Schouwburg Odeon, Zwolle
Karin Bloemen - Souvenirs
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Alex Ploeg Ultimatum
De Poorterij, Zaltbommel
Rayen Panday - Fenomeen
Zaantheater, Zaandam
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Theaterpand Weesp, Weesp
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Theater Ludens, Voorburg
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Schouwburg Venray, Venray
Peter Pannekoek - Later was alles beter
De Maaspoort, Venlo
Thomas Acda - Motel
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Louise Korthals - Alles is er
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Arie & Silvester - Wie?!
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater de Stoep, Spijkenisse
Thijs Kemperink - Bonje
De Boodschap, Rijen
Claudia de Breij - Nu
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
DeMess, Naarden
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Ons Mierloos Theater, Mierlo
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
De Harmonie, Leeuwarden
Tineke Schouten - Highlights
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Het Kielzog, Hoogezand
20:15
Enge Buren - Vreemde Vogels
MFC Kloosterhof, Hoogerheide
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Thomas Smith - De jaren van verstand
C.C. De Werft, Geel
Henry van Loon - Onze Henry
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Theo Nijland - En de rest is onzin
Schouwburg Amphion, Doetinchem
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Theater RhederArt, Dieren
Pieter Jouke / Ronald Snijders - De Staat van verwarring
Theater De Omval, Diemen
Patrick Laureij
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Kristel Zweers en Jeroen Leenders - Dubbelprogramma
Theater PePijn, Den Haag
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Theater Dakota, Den Haag
20:15
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Diligentia, Den Haag
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Isala Theater, Capelle aan den IJssel