Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Posttheater
Arnhem
De Nieuwe Kolk
Assen
De Maagd
Bergen op Zoom
De Weijer
Boxmeer
BREStheater
Brielle
Spant!
Bussum
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
Deventer Schouwburg
Deventer
De Meerpaal
Dronten
Agora Theater Druten
Druten
Parktheater
Eindhoven
Wilminktheater
Enschede
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Posthuis Theater
Heerenveen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater 't Speelhuis
Helmond
Schouwburg Het Park
Hoorn
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
De Harmonie
Leeuwarden
Leidse Schouwburg
Leiden
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Schouwburg Lochem
Lochem
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
00:00
De Klif
Nijmegen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater De Lievekamp
Oss
De Domijnen
Sittard
Theater de Stoep
Spijkenisse
Agnietenhof
Tiel
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Markant Uden
Uden
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
van Beresteyn
Veendam
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater de Schalm
Veldhoven
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
Theater Ludens
Voorburg
Theater De Leest
Waalwijk
Het Klooster
Woerden
Zaantheater
Zaandam
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Flint
Amersfoort
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
00:00
Orpheus
Apeldoorn
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
PlusEtage
Baarle-Nassau
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater Dakota
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater De Omval
Diemen
Theater RhederArt
Dieren
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
C.C. De Werft
Geel
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
MFC Kloosterhof
Hoogerheide
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
Schouwburg Het Park
Hoorn
De Harmonie
Leeuwarden
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Ons Mierloos Theater
Mierlo
00:00
DeMess
Naarden
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
De Boodschap
Rijen
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater De Lampegiet
Veenendaal
De Maaspoort
Venlo
Schouwburg Venray
Venray
Theater Ludens
Voorburg
Theaterpand Weesp
Weesp
Zaantheater
Zaandam
De Poorterij
Zaltbommel
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Schouwburg Odeon
Zwolle
00:00
DeLaMar
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
vrijdag 10 mei 2019
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Yentl en de Boer - Magie
DeLaMar, Amsterdam
Martijn Koning - Koning van de dieren
De Kleine Komedie, Amsterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Enge Buren - Vreemde Vogels
Posttheater, Arnhem
Roué Verveer - Heppie de Peppie
De Nieuwe Kolk, Assen
Ronald Snijders - Groot Succes 2
De Maagd, Bergen op Zoom
Louise Korthals - Alles is er
De Weijer, Boxmeer
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
BREStheater, Brielle
Arie & Silvester - Wie?!
Spant!, Bussum
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Marlon Kicken - In de Lift
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Matroesjka - Brainwash
Diligentia, Den Haag
Emilio Guzman - Kom dan!
Deventer Schouwburg, Deventer
Rayen Panday - Fenomeen
De Meerpaal, Dronten
Nathalie Baartman - Breek
Agora Theater Druten, Druten
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Parktheater, Eindhoven
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Wilminktheater, Enschede
Freek de Jonge - De Suppoost
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Dolf Jansen - Bijna
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
De Partizanen - Het leven an sich
Posthuis Theater, Heerenveen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Theater 't Speelhuis, Helmond
Tineke Schouten - Highlights
Schouwburg Het Park, Hoorn
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Theo Nijland - En de rest is onzin
De Harmonie, Leeuwarden
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Leidse Schouwburg, Leiden
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Schouwburg Lochem, Lochem
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
00:00
Oeloek - Droeftoeters
De Klif, Nijmegen
Claudia de Breij - Nu
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater De Lievekamp, Oss
Alex Ploeg Ultimatum
De Domijnen, Sittard
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Theater de Stoep, Spijkenisse
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Agnietenhof, Tiel
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Arjen Lubach - Live
Markant Uden, Uden
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
van Beresteyn, Veendam
Patrick Laureij
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Henry van Loon - Onze Henry
Theater de Schalm, Veldhoven
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater Ludens, Voorburg
Thomas Acda - Motel
Theater De Leest, Waalwijk
Kiki Schippers - Waar
Het Klooster, Woerden
Kommil Foo - Oogst
Zaantheater, Zaandam
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
zaterdag 11 mei 2019
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Flint, Amersfoort
20:15
Najib Amhali - Waar was ik?
Meervaart, Amsterdam
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Yentl en de Boer - Magie
DeLaMar, Amsterdam
Martijn Koning - Koning van de dieren
De Kleine Komedie, Amsterdam
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Orpheus, Apeldoorn
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Orpheus, Apeldoorn
ANNE & LISA - Weltschmerz
De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Film: Le gamin au velo
PlusEtage, Baarle-Nassau
Dolf Jansen - Bijna
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Kristel Zweers en Jeroen Leenders - Dubbelprogramma
Theater PePijn, Den Haag
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Theater Dakota, Den Haag
20:15
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Diligentia, Den Haag
Patrick Laureij
Theater de Kampanje, Den Helder
Pieter Jouke / Ronald Snijders - De Staat van verwarring
Theater De Omval, Diemen
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Theater RhederArt, Dieren
Theo Nijland - En de rest is onzin
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Henry van Loon - Onze Henry
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Thomas Smith - De jaren van verstand
C.C. De Werft, Geel
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Enge Buren - Vreemde Vogels
MFC Kloosterhof, Hoogerheide
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Het Kielzog, Hoogezand
Tineke Schouten - Highlights
Schouwburg Het Park, Hoorn
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
De Harmonie, Leeuwarden
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Ons Mierloos Theater, Mierlo
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
DeMess, Naarden
Claudia de Breij - Nu
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Thijs Kemperink - Bonje
De Boodschap, Rijen
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater de Stoep, Spijkenisse
Arie & Silvester - Wie?!
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Louise Korthals - Alles is er
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Thomas Acda - Motel
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Peter Pannekoek - Later was alles beter
De Maaspoort, Venlo
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Schouwburg Venray, Venray
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Theater Ludens, Voorburg
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Theaterpand Weesp, Weesp
Rayen Panday - Fenomeen
Zaantheater, Zaandam
Alex Ploeg Ultimatum
De Poorterij, Zaltbommel
Karin Bloemen - Souvenirs
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Kommil Foo - Oogst
Schouwburg Odeon, Zwolle
zondag 12 mei 2019
00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Najib Amhali - Waar was ik?
Meervaart, Amsterdam
Richard Groenendijk - Om Alles!
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Karin Bloemen - Souvenirs
Cpunt Theater, Hoofddorp