Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Theater De Veste
Delft
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:30
Theater Ins Blau
Leiden
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Theater Walhalla
Rotterdam
00:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
van Beresteyn
Veendam
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Zaantheater
Zaandam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Odeon
Zwolle
00:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Theater Walhalla
Rotterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
19:30
Vrijhof Cultuurcentrum
Enschede
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Maagd
Bergen op Zoom
Diligentia
Den Haag
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Theater PePijn
Den Haag
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
De Harmonie
Leeuwarden
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
De Kleine Willem
Enschede
De Muze
Noordwijk
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam)
Amsterdam
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Meervaart
Amsterdam
Munttheater
Weert
Parktheater
Eindhoven
Posthuis Theater
Heerenveen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Lochem
Lochem
20:30
Simplon
Groningen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
00:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater De Storm
Winterswijk
Theater De Veste
Delft
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater Sneek
Sneek
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Zaantheater
Zaandam
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
00:00
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
C.C. De Pas
Heesch
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Meenthe
Steenwijk
De Meenthe
Steenwijk
Diligentia
Den Haag
20:30
Groene Engel
Oss
20:15
Het Wennekerpand
Schiedam
Hoftheater
Raalte
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam)
Amsterdam
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Orpheus
Apeldoorn
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Perron-3
Rosmalen
zaterdag 09 februari 2019
Arie & Silvester - Wie?!
Theater de Kampanje, Den Helder
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater De Veste, Delft
Louise Korthals - Alles is er
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:30
George & Eran - George & Eran worden racisten
Theater Ins Blau, Leiden
De Partizanen - Het leven an sich
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Oeloek - Droeftoeters
Theater Walhalla, Rotterdam
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theater Walhalla, Rotterdam
Jochen Otten - Troosten
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Arno van der Heyden - Heksenjacht
van Beresteyn, Veendam
Theo Nijland - En de rest is onzin
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Zaantheater, Zaandam
zondag 10 februari 2019
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
De Kleine Komedie, Amsterdam
Matroesjka - Brainwash
Schouwburg Odeon, Zwolle
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Theo Nijland - En de rest is onzin
Theater Walhalla, Rotterdam
maandag 11 februari 2019
Dorine Wiersma - Gaan we katten?
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
19:30
George & Eran - George & Eran worden racisten
Vrijhof Cultuurcentrum, Enschede
dinsdag 12 februari 2019
Patrick Laureij
De Kleine Komedie, Amsterdam
Paul de Leeuw - Vette Pech!
De Maagd, Bergen op Zoom
Ali B - Koorts
Diligentia, Den Haag
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Meervaart, Amsterdam
Brigitte Kaandorp - Eh...
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Tineke Schouten - Highlights
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Theater de Bussel, Oosterhout
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Theater de Griffioen, Amstelveen
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater PePijn, Den Haag
Claudia de Breij - Nu
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
woensdag 13 februari 2019
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Thijs Kemperink - Bonje
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
Roué Verveer - Heppie de Peppie
De Harmonie, Leeuwarden
Patrick Laureij
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
De Kleine Willem, Enschede
Martijn Koning - Koning van de dieren
De Muze, Noordwijk
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Ali B
Diligentia, Den Haag
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam), Amsterdam
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Meervaart, Amsterdam
Arie & Silvester - Wie?!
Munttheater, Weert
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Parktheater, Eindhoven
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Posthuis Theater, Heerenveen
Maartje & Kine - Vibrato
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Thomas Acda - Motel
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Louise Korthals - Alles is er
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Schouwburg Lochem, Lochem
20:30
Comedy Night
Simplon, Groningen
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Brigitte Kaandorp - Eh...
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:30
George & Eran - George & Eran worden racisten
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
00:00
Sounds Niets te verliezen
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater aan de Schie, Schiedam
Murth Mossel - Pauwer
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater de Kom, Nieuwegein
Anne-Marie Jung - Ram
Theater De Leest, Waalwijk
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater de Schalm, Veldhoven
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater De Storm, Winterswijk
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater De Veste, Delft
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Alex Ploeg Ultimatum
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:15
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Theater Hof 88, Almelo
20:30
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater PePijn, Den Haag
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater Sneek, Sneek
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Theater Zuidplein, Rotterdam
Henry van Loon - Onze Henry
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Claudia de Breij - Nu
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Zaantheater, Zaandam
donderdag 14 februari 2019
20:30
Piepschuim - Grote Woorden
Agora Theater Lelystad, Lelystad
00:00
Sounds Niets te verliezen
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
C.C. De Pas, Heesch
Patrick Laureij
De Kleine Komedie, Amsterdam
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
De Meenthe, Steenwijk
Freek de Jonge - De Suppoost
De Meenthe, Steenwijk
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Diligentia, Den Haag
20:30
George & Eran - George & Eran worden racisten
Groene Engel, Oss
20:15
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Het Wennekerpand, Schiedam
Maartje & Kine - Vibrato
Hoftheater, Raalte
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Nasrdin Dchar - Ja
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam), Amsterdam
Tineke Schouten - Highlights
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Dorine Wiersma - Gaan we katten?
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Thomas Acda - Motel
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Richard Groenendijk - Om Alles!
Orpheus, Apeldoorn
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Perron-3, Rosmalen