Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Agora Theater Druten
Druten
20:30
Vorstin
Hilversum
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
RAI Theater
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
De Kargadoor
Utrecht
Schouwburg Venray
Venray
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
De Schattelijn
Geertruidenberg
Werftheater
Utrecht
Martiniplaza
Groningen
20:00
Theater de Mythe
Goes
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:30
Theaterpand Weesp
Weesp
Theater PePijn
Den Haag
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Bibelot
Dordrecht
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Parktheater
Eindhoven
Posttheater
Arnhem
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Theater RhederArt
Dieren
Het Dorpshuis
Nigtevecht
Werftheater
Utrecht
Lotto Arena
Antwerpen
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:30
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Theater PePijn
Den Haag
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
12:00
De School van Frieswijk
Schalkhaar
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Posttheater
Arnhem
20:00
De Kargadoor
Utrecht
Meervaart
Amsterdam
Lindenberg Theater
Nijmegen
Luctor et Emergo
Rilland
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater Hofpoort
Coevorden
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
20:00
Sportpaleis
Antwerpen
20:00
Chassé Theater
Breda
Theater de Kampanje
Den Helder
Lindenberg Theater
Nijmegen
Het Trefpunt
Warmond
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
20:00
C.C. Myllesweerd
Mill
Werftheater
Utrecht
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater De Omval
Diemen
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
De Kunstgreep
Oostzaan
Theater Posa
Lelystad
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater Aan de Slinger
Houten
Deventer Schouwburg
Deventer
Bon theater
Medemblik
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
Het Evertshuis
Bodegraven
20:15
Arto Theater
Schoonhoven
Werftheater
Utrecht
Gouverneurstheater
Heusden
Posttheater
Arnhem
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater Dakota
Den Haag
20:30
Theater Peeriscoop
Gorinchem
20:15
De Muze
Noordwijk
Schouwburg Lochem
Lochem
Singer Theater
Laren
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater Hof 88
Almelo
20:00
Gigant
Apeldoorn
Het Klooster
Woerden
woensdag 20 september 2017
20:30
Zonder verdoving
Agora Theater Druten, Druten
donderdag 21 september 2017
20:30
Comedy Cowboys
Vorstin, Hilversum
Gabriel Iglesias - FluffyMania
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Miranda Sings
RAI Theater, Amsterdam
20:15
Sanne Wallis de Vries - Gut
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Tom Montfrooy
De Kargadoor, Utrecht
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Schouwburg Venray, Venray
20:30
Zonder verdoving
Theater de Griffioen, Amstelveen
vrijdag 22 september 2017
20:15
Cameretten (voorselectie)
Theater Zuidplein, Rotterdam
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaard 2017 Omdat we het waard zijn
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Enge Buren - Vreemde vogels
Het Evertshuis, Bodegraven
Eric van Sauers - De lief en leed tour
De Schattelijn, Geertruidenberg
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Werftheater, Utrecht
Gabriel Iglesias
Martiniplaza, Groningen
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Theater de Mythe, Goes
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Theaterpand Weesp, Weesp
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Sanne Wallis de Vries - Gut
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Stand-Up Club
Bibelot, Dordrecht
Ton Kas - Kakmaker
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Parktheater, Eindhoven
zaterdag 23 september 2017
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Posttheater, Arnhem
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaard 2017 Omdat we het waard zijn
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Enge Buren - Vreemde vogels
Theater RhederArt, Dieren
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Het Dorpshuis, Nigtevecht
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Werftheater, Utrecht
Gabriel Iglesias - FluffyMania
Lotto Arena, Antwerpen
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Theater de Mythe, Goes
20:00
Javier Guzman
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:30
Lucinda Sedoc
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Theater De Lievekamp, Oss
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Sanne Wallis de Vries - Gut
De Kleine Komedie, Amsterdam
Ton Kas - Kakmaker
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
zondag 24 september 2017
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Theater De Lievekamp, Oss
12:00
Piepschuim
De School van Frieswijk, Schalkhaar
maandag 25 september 2017
Jeroen Smit / Lebbis - Bruto Nationaal Geluk
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
dinsdag 26 september 2017
20:30
Tim Fransen - Het Kromme Hout der Mensheid
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Van Der Laan & Woe - leesvoorstelling
Theater Bellevue, Amsterdam
woensdag 27 september 2017
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaard 2017 Omdat we het waard zijn
Meervaart, Amsterdam
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Theater De Leest, Waalwijk
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Paulien Cornelisse
Theater Ludens, Voorburg
20:30
Tim Fransen - Het Kromme Hout der Mensheid
Theater PePijn, Den Haag
Ton Kas - Kakmaker
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Van Der Laan & Woe - leesvoorstelling
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Zonder verdoving
Posttheater, Arnhem
donderdag 28 september 2017
20:00
Danibal
De Kargadoor, Utrecht
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaard 2017 Omdat we het waard zijn
Meervaart, Amsterdam
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Lindenberg Theater, Nijmegen
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Luctor et Emergo, Rilland
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Theater De Leest, Waalwijk
Jeroen Smit / Lebbis - Bruto Nationaal Geluk
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater Hofpoort, Coevorden
20:15
Zonder verdoving
Theater Zinin, Nijverdal
vrijdag 29 september 2017
20:00
Chris Rock
Sportpaleis, Antwerpen
20:00
De Lama's - Afstoffen & warm spelen
Chassé Theater, Breda
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaard 2017 Omdat we het waard zijn
Theater de Kampanje, Den Helder
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Lindenberg Theater, Nijmegen
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Het Trefpunt, Warmond
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Jetty Mathurin - De Overdracht
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
20:00
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
C.C. Myllesweerd, Mill
Martijn Koning - Koning te rijk
Werftheater, Utrecht
20:30
Piepschuim
Theater de Schalm, Veldhoven
Ton Kas - Kakmaker
Theater De Omval, Diemen
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Zonder verdoving
De Kunstgreep, Oostzaan
zaterdag 30 september 2017
Arno van der Heyden - Heksenjacht
Theater Posa, Lelystad
De Lama's - Afstoffen & warm spelen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
De Partizanen - Welkom in Partizanië
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaard 2017 Omdat we het waard zijn
Theater Aan de Slinger, Houten
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Deventer Schouwburg, Deventer
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Bon theater, Medemblik
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Jetty Mathurin - De Overdracht
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Het Evertshuis, Bodegraven
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Arto Theater, Schoonhoven
Martijn Koning - Koning te rijk
Werftheater, Utrecht
Piepschuim
Gouverneurstheater, Heusden
Ton Kas - Kakmaker
Posttheater, Arnhem
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
zondag 01 oktober 2017
Jetty Mathurin - De Overdracht
Theater Dakota, Den Haag
dinsdag 03 oktober 2017
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Theater Peeriscoop, Gorinchem
20:15
Zonder verdoving
De Muze, Noordwijk
woensdag 04 oktober 2017
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Schouwburg Lochem, Lochem
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaard 2017 Omdat we het waard zijn
Singer Theater, Laren
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater Walhalla, Rotterdam
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Javier Guzman - Ga-bie-jer
Theater Zuidplein, Rotterdam
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Zonder verdoving
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
donderdag 05 oktober 2017
20:00
De Lama's - Afstoffen & warm spelen
Schouwburg Amphion, Doetinchem
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater Hof 88, Almelo
20:00
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston We Have
Gigant, Apeldoorn
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Het Klooster, Woerden