Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Het Parktheater
Alphen aan den Rijn
Theater de Kampanje
Den Helder
Markant Uden
Uden
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
C.C. De Pas
Heesch
De Nieuwe Kolk
Assen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Chassé Theater
Breda
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
ATLAS Theater
Emmen
20:15
Munttheater
Weert
20:15
G.C. Tentakel
Zonhoven
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Theater de Speeldoos
Baarn
20:30
De Meenthe
Steenwijk
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater Hofpoort
Coevorden
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Agnietenhof
Tiel
Het Klooster
Woerden
Het Kielzog
Hoogezand
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Leidse Schouwburg
Leiden
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater de Schalm
Veldhoven
Zaantheater
Zaandam
Theater De Storm
Winterswijk
Goudse Schouwburg
Gouda
De Kleine Komedie
Amsterdam
Chassé Theater
Breda
Schouwburg Venray
Venray
ATLAS Theater
Emmen
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Theater De Tuin
Leusden
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Cultura
Ede
20:15
Theater De Omval
Diemen
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:15
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
De Speeldoos
Vught
20:30
Schouwburg Almere
Almere
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
Zaantheater
Zaandam
Agora Theater Druten
Druten
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater Sneek
Sneek
Goudse Schouwburg
Gouda
Schouwburg Ogterop
Meppel
Lindenberg Theater
Nijmegen
Orpheus
Apeldoorn
van Beresteyn
Veendam
Theater de Bussel
Oosterhout
Spant!
Bussum
Theater aan de Schie
Schiedam
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Maaspoort
Venlo
19:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:00
Chassé Theater
Breda
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
De Zwaan
Uitgeest
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:15
Theater de Mythe
Goes
donderdag 30 maart 2017
Kirsten van Teijn - Zalf
Het Parktheater, Alphen aan den Rijn
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater de Kampanje, Den Helder
Karin Bloemen - Volle Bloei
Markant Uden, Uden
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
C.C. De Pas, Heesch
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
De Nieuwe Kolk, Assen
De Partizanen - Welkom in Partizanië
De Kleine Komedie, Amsterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
André Manuel - De Onzen
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Theo Maassen - Van Kwaad tot erger
Chassé Theater, Breda
Philippe Geubels
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Mini & Maxi
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
George van Houts - Kom Plot
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Ali B - Je Suis Ali
ATLAS Theater, Emmen
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Munttheater, Weert
20:15
William Boeva - Reset
G.C. Tentakel, Zonhoven
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
De Maaspoort, Venlo
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Marjolijn van Kooten - Paniek
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Diligentia, Den Haag
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Cabarestafette
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Watskeburt?! - de musical
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Jan van Maanen - Voor Alles
Theater de Speeldoos, Baarn
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
De Meenthe, Steenwijk
vrijdag 31 maart 2017
Youp van 't Hek - Licht
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Sanne Wallis de Vries - Gut
Schouwburg De Kring, Roosendaal
René van Meurs - Even goede vrienden
Theater Hofpoort, Coevorden
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Pieter Derks - Spot
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Mike Boddé - De Geurige Man
Agnietenhof, Tiel
Micha Wertheim - Iemand Anders
Het Klooster, Woerden
Lenette van Dongen - Tegenwind
Het Kielzog, Hoogezand
Kirsten van Teijn - Zalf
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Karin Bloemen - Volle Bloei
Leidse Schouwburg, Leiden
Jochen Otten
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Jan van Maanen - Voor Alles
Theater de Schalm, Veldhoven
Henry van Loon - Sleutelmoment
Zaantheater, Zaandam
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater De Storm, Winterswijk
De Ploeg - Pilp Fuction
Goudse Schouwburg, Gouda
De Partizanen - Welkom in Partizanië
De Kleine Komedie, Amsterdam
Daniël Arends - De Afterparty
Chassé Theater, Breda
Cameretten - Finalistentournee
Schouwburg Venray, Venray
Ashton Brothers - Enfants Terribles
ATLAS Theater, Emmen
20:00
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Philippe Geubels
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater De Tuin, Leusden
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Diligentia, Den Haag
20:15
Soundos - Geboren met ervaring
Cultura, Ede
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Theater De Omval, Diemen
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:15
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
20:30
Watskeburt?! - de musical
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:30
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Matroesjka - Brainwash
Theater Bouwkunde, Deventer
20:30
Martijn Hillenius - De man in bonus
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
De Speeldoos, Vught
20:30
Cabarestafette
Schouwburg Almere, Almere
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Goudse Schouwburg, Gouda
zaterdag 01 april 2017
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Zaantheater, Zaandam
René van Meurs - Even goede vrienden
Agora Theater Druten, Druten
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Theater de Kampanje, Den Helder
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Theater Sneek, Sneek
Mike Boddé - De Geurige Man
Goudse Schouwburg, Gouda
Micha Wertheim - Iemand Anders
Schouwburg Ogterop, Meppel
Matroesjka - Brainwash
Lindenberg Theater, Nijmegen
Martijn Hillenius - De man in bonus
Orpheus, Apeldoorn
Lenette van Dongen - Tegenwind
van Beresteyn, Veendam
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater de Bussel, Oosterhout
Henry van Loon - Sleutelmoment
Spant!, Bussum
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater aan de Schie, Schiedam
De Partizanen - Welkom in Partizanië
De Kleine Komedie, Amsterdam
Daniël Arends - De Afterparty
De Maaspoort, Venlo
19:00
Bird & Sheep - Yakanuko
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Theaterhotel Almelo, Almelo
Philippe Geubels
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Enge Buren - Ruk!
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:00
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Chassé Theater, Breda
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
De Zwaan, Uitgeest
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop!
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater de Mythe, Goes