Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Spant!
Bussum
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Diligentia
Den Haag
Parktheater
Eindhoven
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
00:00
De Buren ('t Verborgen Theater)
Enschede
20:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
Oude Luxor Theater
Rotterdam
C.C. De Werf
Aalst
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Filmtheater Luxor
Zutphen
20:15
Munttheater
Weert
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater de Kom
Nieuwegein
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Markant Uden
Uden
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Theater de Purmaryn
Purmerend
S.C.C. De Ruchte
Someren
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
20:15
Theater De Boerderij
Huizen
Zaantheater
Zaandam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Diligentia
Den Haag
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
00:00
Schouwburg Ogterop
Meppel
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Zaantheater
Zaandam
20:00
Jeugdtheater De krakeling
Amsterdam
Schouwburg Hengelo
Hengelo
C.C. Breughelzaal
Bree
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Schouwburg Het Park
Hoorn
Vrijhof Cultuurcentrum
Enschede
20:15
Meervaart
Amsterdam
00:00
De Muze
Noordwijk
20:15
Cultura
Ede
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Parktheater
Eindhoven
Orpheus
Apeldoorn
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Agnietenhof
Tiel
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Musis
Arnhem
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
De Maagd
Bergen op Zoom
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Cpunt Theater
Hoofddorp
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater Gooiland
Hilversum
Theater Sneek
Sneek
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Veste
Delft
Theater De Storm
Winterswijk
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
Diligentia
Den Haag
Schouwburg Hengelo
Hengelo
00:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Spiegel
Zwolle
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
00:00
Chassé Theater
Breda
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Den heuvel
Alphen
Wilminktheater
Enschede
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Schaffelaartheater
Barneveld
00:00
Theater Ludens
Voorburg
Het Veur Theater
Leidschendam
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Podium Vlieland
Vlieland
dinsdag 12 maart 2019
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Spant!, Bussum
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Diligentia, Den Haag
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Parktheater, Eindhoven
Javier Guzman - Guzmán
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
De Buren ('t Verborgen Theater), Enschede
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Schouwburg Odeon, Zwolle
Fresku - Voordat het te laat is
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
C.C. De Werf, Aalst
20:15
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Meervaart, Amsterdam
20:00
Brigitte Kaandorp - Eh...
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Abdelkader Benali - Kalief van Nederland
De Kleine Komedie, Amsterdam
woensdag 13 maart 2019
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Filmtheater Luxor, Zutphen
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Munttheater, Weert
Tineke Schouten - Highlights
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Thomas Acda - Motel
Theater de Kom, Nieuwegein
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Sara Kroos - Zonder verdoving
Markant Uden, Uden
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater de Purmaryn, Purmerend
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
S.C.C. De Ruchte, Someren
René van Meurs - Ik beloof niks
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
20:15
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Theater De Boerderij, Huizen
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Zaantheater, Zaandam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Patrick Laureij
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Diligentia, Den Haag
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Lebbis - Het Amsterdam Verhaal
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Schouwburg Ogterop, Meppel
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
De Kleine Komedie, Amsterdam
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Jochen Otten - Troosten
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Javier Guzman - Guzmán
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Henry van Loon - Onze Henry
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Zaantheater, Zaandam
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Jeugdtheater De krakeling, Amsterdam
Freek de Jonge - De Suppoost
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
C.C. Breughelzaal, Bree
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater Geert Teis, Stadskanaal
De Partizanen - Het leven an sich
Schouwburg Het Park, Hoorn
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Vrijhof Cultuurcentrum, Enschede
20:15
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Meervaart, Amsterdam
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
De Muze, Noordwijk
20:15
Cameretten Festival - Finalistentournee 2018
Cultura, Ede
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Arie & Silvester - Wie?!
Parktheater, Eindhoven
ANNE & LISA - Weltschmerz
Orpheus, Apeldoorn
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Ali B - Koorts
Agnietenhof, Tiel
Alex Ploeg Ultimatum
Schouwburg De Kring, Roosendaal
donderdag 14 maart 2019
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Musis, Arnhem
20:15
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Tineke Schouten - Highlights
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Thomas Acda - Motel
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Stefano Keizers - Erg Heel
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Sara Kroos - Zonder Verdoving
De Maagd, Bergen op Zoom
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
René van Meurs - Ik beloof niks
Cpunt Theater, Hoofddorp
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Leidse Schouwburg, Leiden
Rayen Panday - Fenomeen
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater Gooiland, Hilversum
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater Sneek, Sneek
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Theater de Purmaryn, Purmerend
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Theater De Veste, Delft
Patrick Laureij
Theater De Storm, Winterswijk
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Zaantheater, Zaandam
20:00
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Murth Mossel - Pauwer
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Diligentia, Den Haag
Matroesjka - Brainwash
Schouwburg Hengelo, Hengelo
00:00
Marco Lopes - Moedt
Theater de Stoep, Spijkenisse
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater de Spiegel, Zwolle
Lebbis - Het Amsterdam Verhaal
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Chassé Theater, Breda
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
De Kleine Komedie, Amsterdam
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Kamagurka - De grenzen van Ernst
Cpunt Theater, Hoofddorp
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Javier Guzman - Guzmán
Den heuvel, Alphen
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Wilminktheater, Enschede
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Henry van Loon - Onze Henry
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Freek de Jonge - De Suppoost
Schaffelaartheater, Barneveld
00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
Theater Ludens, Voorburg
Dorine Wiersma - Gaan we katten?
Het Veur Theater, Leidschendam
De Partizanen - Het leven an sich
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Podium Vlieland, Vlieland