Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater De Leest
Waalwijk
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Markant Uden
Uden
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Posttheater
Arnhem
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:15
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
De Meenthe
Steenwijk
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Molenberg
Delfzijl
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Goudse Schouwburg
Gouda
Cultuurcentrum Asse
Asse
19:30
Chassé Theater
Breda
20:15
Veluvine
Nunspeet
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
De Nieuwe Kolk
Assen
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
23:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
Theater De Musketon
Utrecht
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Figi Theater
Zeist
Posttheater
Arnhem
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Theater De Storm
Winterswijk
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Posthuis Theater
Heerenveen
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
S.C.C. De Enck
Oirschot
20:15
Flint
Amersfoort
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schouwburg Lochem
Lochem
20:15
BREStheater
Brielle
20:15
Spant!
Bussum
De Maaspoort
Venlo
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
20:15
Theater Idea
Soest
20:30
Plan C
Rotterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
Goudse Schouwburg
Gouda
19:30
Chassé Theater
Breda
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Kaleidoskoop
Nieuwkoop
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:15
Het Dorpshuis
Nigtevecht
Kulturhus Holten
Holten
Witte Theater
IJmuiden
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
’t Reghthuys
Nieuwkoop
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
Schouwburg Venray
Venray
20:30
Agora Theater Druten
Druten
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
Posthuis Theater
Heerenveen
Theater Bouwkunde
Deventer
Agnietenhof
Tiel
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:15
Het Diekhuus
Middelharnis
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
Chassé Theater
Breda
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
De Reggehof
Goor
20:15
Hoftheater
Raalte
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:15
C.C. Nesterlé
Nistelrode
Theater Ludens
Voorburg
20:30
C.C. De Kei
Reusel
19:30
Hotel Haarlem
Haarlem
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
donderdag 23 maart 2017
Kirsten van Teijn - Zalf
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater De Leest, Waalwijk
Karin Bloemen - Volle Bloei
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Diligentia, Den Haag
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Markant Uden, Uden
Henry van Loon - Sleutelmoment
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
George van Houts - Kom Plot
Posttheater, Arnhem
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
De Meindert & Igor & De Jonge Boschfazant & Kesanova Show
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Bart Chabot / Ronald Giphart - Trio Giphart / Chabot
De Meenthe, Steenwijk
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Cpunt Theater, Hoofddorp
André Manuel - De Onzen
De Molenberg, Delfzijl
20:15
Ali B - Je Suis Ali
De Kleine Komedie, Amsterdam
vrijdag 24 maart 2017
Youp van 't Hek - Licht
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Goudse Schouwburg, Gouda
William Boeva - Reset
Cultuurcentrum Asse, Asse
19:30
Watskeburt?! - de musical
Chassé Theater, Breda
20:15
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Veluvine, Nunspeet
20:00
Theo Maassen - VANKWAADTOTERGER
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:30
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Meervaart, Amsterdam
20:30
Sjaak Bral - De Moord op Blonde Dolly
Theater de Kom, Nieuwegein
Sanne Wallis de Vries - Gut
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
René van Meurs - Even goede vrienden
De Nieuwe Kolk, Assen
20:15
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
23:00
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:30
Niet Schieten! - Kusje erop!
Theater De Musketon, Utrecht
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Mini & Maxi
Figi Theater, Zeist
Mike Boddé - De Geurige Man
Posttheater, Arnhem
Micha Wertheim - Iemand Anders
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:15
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:30
Matroesjka - Brainwash
Het Veur Theater, Leidschendam
20:15
Martijn Hillenius - De man in bonus
Diligentia, Den Haag
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Theater De Storm, Winterswijk
20:30
Marjolijn van Kooten - Paniek
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Lenette van Dongen - Tegenwind
Posthuis Theater, Heerenveen
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater de Kampanje, Den Helder
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
Karin Bloemen - Volle Bloei
Parktheater, Eindhoven
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Theater de Koornbeurs, Franeker
Henry van Loon - Sleutelmoment
S.C.C. De Enck, Oirschot
20:15
Hans Aarsman - Precies Andersom
Flint, Amersfoort
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:30
George van Houts - Kom Plot
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Schouwburg Lochem, Lochem
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour
BREStheater, Brielle
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
Spant!, Bussum
De Partizanen - Welkom in Partizanië
De Maaspoort, Venlo
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
20:15
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Theater Idea, Soest
20:30
Andrea Hubert / Paul F. Taylor
Plan C, Rotterdam
20:15
Ali B - Je Suis Ali
De Kleine Komedie, Amsterdam
zaterdag 25 maart 2017
20:30
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Fulcotheater, IJsselstein
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Goudse Schouwburg, Gouda
19:30
Watskeburt?! - de musical
Chassé Theater, Breda
20:00
Theo Maassen - VANKWAADTOTERGER
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Speelman & Speelman - Het moet eruit
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Sjaak Bral - De Moord op Blonde Dolly
Kaleidoskoop, Nieuwkoop
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Philippe Geubels
Scheldetheater, Terneuzen
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Het Dorpshuis, Nigtevecht
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Kulturhus Holten, Holten
Micha Wertheim - Iemand Anders
Witte Theater, IJmuiden
20:15
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
De Schattelijn, Geertruidenberg
Matroesjka - Brainwash
’t Reghthuys, Nieuwkoop
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Martijn Hillenius - De man in bonus
Schouwburg Venray, Venray
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Agora Theater Druten, Druten
20:00
Marjolijn van Kooten - Paniek
Schouwburg Lochem, Lochem
Lenette van Dongen - Tegenwind
Posthuis Theater, Heerenveen
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater Bouwkunde, Deventer
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Agnietenhof, Tiel
Karin Bloemen - Volle Bloei
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Het Diekhuus, Middelharnis
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Cpunt Theater, Hoofddorp
Henry van Loon - Sleutelmoment
Chassé Theater, Breda
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
De Reggehof, Goor
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Hoftheater, Raalte
20:30
Enge Buren
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
De Ploeg - Pilp Fuction
Agnietenhof, Tiel
20:15
Cameretten - Finalistentournee
C.C. Nesterlé, Nistelrode
Begijn le Bleu
Theater Ludens, Voorburg
20:30
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
C.C. De Kei, Reusel
19:30
Arie Koomen / Mark Waumans / Reinier Meijer / Vincent Geers
Hotel Haarlem, Haarlem
André Manuel - De Onzen
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
20:15
Ali B - Je Suis Ali
De Kleine Komedie, Amsterdam