Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Parktheater
Eindhoven
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Goudse Schouwburg
Gouda
Parktheater
Eindhoven
20:30
Parktheater
Eindhoven
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
DeLaMar
Amsterdam
14:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Leidse Schouwburg
Leiden
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
Parktheater
Eindhoven
20:15
De Meerpaal
Dronten
Chassé Theater
Breda
Koningin Elisabethzaal
Antwerpen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:15
Zaantheater
Zaandam
Junushoff Theater
Wageningen
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
Het Wennekerpand
Schiedam
Theater Walhalla
Rotterdam
De Muze
Noordwijk
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Theater De Boerderij
Huizen
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
Posthuis Theater
Heerenveen
Catharinakapel
Harderwijk
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
DeLaMar
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theaterhotel Almelo
Almelo
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:15
Munttheater
Weert
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
De Meenthe
Steenwijk
Theater Sneek
Sneek
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:15
Theater 't Kapelletje
Rotterdam
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Ledeltheater
Oostburg
20:15
S.C.C. De Enck
Oirschot
20:15
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Witte Theater
IJmuiden
Hulst Cultureel
Hulst
Theater Aan de Slinger
Houten
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
De Kleine Willem
Enschede
20:00
ATLAS Theater
Emmen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater De Veste
Delft
Schouwburg Cuijk
Cuijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Theater Hof 88
Almelo
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater Zuidplein
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Perron-3
Rosmalen
20:00
Theater de Bussel
Oosterhout
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
De Smeltkroes
Maarheeze
zaterdag 04 maart 2017
Daniël Arends - De Afterparty
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
zondag 05 maart 2017
Marc-Marie Huijbregts
Parktheater, Eindhoven
20:00
Freek de Jonge - De Peiling
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
maandag 06 maart 2017
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Freek de Jonge - De Peiling
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Goudse Schouwburg, Gouda
Marc-Marie Huijbregts
Parktheater, Eindhoven
20:30
Bart Chabot / Ronald Giphart - Trio Giphart / Chabot
Parktheater, Eindhoven
Theo Maassen - VANKWAADTOTERGER
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Niet Schieten! - Kusje erop!
DeLaMar, Amsterdam
dinsdag 07 maart 2017
14:30
George van Houts - Kom Plot
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Leidse Schouwburg, Leiden
Sanne Wallis de Vries - Gut
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Bart Chabot / Ronald Giphart - Trio Giphart / Chabot
Fulcotheater, IJsselstein
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater Harderwijk, Harderwijk
Marc-Marie Huijbregts
Parktheater, Eindhoven
20:15
Ali B - Je Suis Ali
De Meerpaal, Dronten
Kommil Foo - Schoft
Chassé Theater, Breda
Hans Teeuwen - Echte Rancune
Koningin Elisabethzaal, Antwerpen
Theo Maassen - VANKWAADTOTERGER
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
DeLaMar, Amsterdam
Karin Bloemen - Volle Bloei
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
woensdag 08 maart 2017
20:00
De Ploeg - Pilp Fuction
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:15
Watskeburt?! - de musical
Zaantheater, Zaandam
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Junushoff Theater, Wageningen
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Theater de Schalm, Veldhoven
Daniël Arends - De Afterparty
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Theater de Stoep, Spijkenisse
Henry van Loon - Sleutelmoment
Het Wennekerpand, Schiedam
Mike Boddé - De Geurige Man
Theater Walhalla, Rotterdam
René van Meurs - Even goede vrienden
De Muze, Noordwijk
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater De Boerderij, Huizen
20:15
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Cpunt Theater, Hoofddorp
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Posthuis Theater, Heerenveen
Marjolijn van Kooten - Paniek
Catharinakapel, Harderwijk
20:00
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Bart Chabot / Ronald Giphart - Trio Giphart / Chabot
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Ashton Brothers - Enfants Terribles
DeLaMar, Amsterdam
Cameretten - Finalistentournee
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Pieter Derks - Spot
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theaterhotel Almelo, Almelo
donderdag 09 maart 2017
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Munttheater, Weert
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
De Ploeg - Pilp Fuction
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Watskeburt?! - de musical
Markant Uden, Uden
20:15
George van Houts - Kom Plot
De Meenthe, Steenwijk
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater Sneek, Sneek
20:00
Eva Crutzen - Spiritus
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:15
Simone van Klaveren
Theater 't Kapelletje, Rotterdam
20:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Ledeltheater, Oostburg
20:15
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
S.C.C. De Enck, Oirschot
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Kommil Foo - Schoft
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
De Partizanen - Welkom in Partizanië
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Martijn Hillenius - De man in bonus
Witte Theater, IJmuiden
Matroesjka - Brainwash
Hulst Cultureel, Hulst
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater Aan de Slinger, Houten
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Henry van Loon - Sleutelmoment
De Kleine Willem, Enschede
20:00
Pieter Derks - Spot
ATLAS Theater, Emmen
Kirsten van Teijn - Zalf
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Diligentia, Den Haag
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:30
Madelijne Kool - Wake Up Kool
Theater PePijn, Den Haag
Karin Bloemen - Volle Bloei
Theater De Veste, Delft
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Schouwburg Cuijk, Cuijk
André Manuel - De Onzen
De Kleine Komedie, Amsterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
DeLaMar, Amsterdam
Cameretten - Finalistentournee
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Bart Chabot / Ronald Giphart - Trio Giphart / Chabot
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Jan van Maanen - Voor Alles
Theater Hof 88, Almelo
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
vrijdag 10 maart 2017
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Theater De Leest, Waalwijk
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Mini & Maxi
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater aan de Schie, Schiedam
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Theater Zuidplein, Rotterdam
Pieter Derks - Spot
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Perron-3, Rosmalen
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Theater de Bussel, Oosterhout
Jochen Otten
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
20:15
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Theater Zinin, Nijverdal
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Kommil Foo - Schoft
De Smeltkroes, Maarheeze