Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Veluvine
Nunspeet
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Cultura
Ede
20:15
Markant Uden
Uden
20:30
Vorstin
Hilversum
20:30
Theater de Speeldoos
Baarn
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
00:00
Kantine Walhalla
Rotterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Cpunt Theater
Hoofddorp
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theaterhotel Almelo
Almelo
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Kulturhus
Denekamp
Theater Walhalla
Rotterdam
Posttheater
Arnhem
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
De Eendracht
Gemert
Wilminktheater
Enschede
00:00
Singer Theater
Laren
Schaffelaartheater
Barneveld
00:00
Koningshof
Maassluis
00:00
Werftheater
Utrecht
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Theater Mozaïek
Zuidlaren
Junushoff Theater
Wageningen
Orpheus
Apeldoorn
Theater De Omval
Diemen
De Molenberg
Delfzijl
Theater PePijn
Den Haag
Theaterpand Weesp
Weesp
Flint
Amersfoort
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Spant!
Bussum
Munttheater
Weert
Kennemer Theater
Beverwijk
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
De Kattendans
Bergeijk
Theater Hofpoort
Coevorden
Schouwburg Het Park
Hoorn
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater de Beun
Heiloo
De Kleine Komedie
Amsterdam
Gryphus
Vierlingsbeek
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater De Willem
Papendrecht
De Nieuwe Kolk
Assen
van Beresteyn
Veendam
Theater de Kampanje
Den Helder
Agnietenhof
Tiel
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater de Schalm
Veldhoven
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Chassé Theater
Breda
Podium Hoge Woerd
De Meern
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
12:30
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
De Reggehof
Goor
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:15
Theaterboerderij Boeket
Nederweert
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:30
Markant Uden
Uden
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater 't Pand
Gorinchem
De Reggehof
Goor
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater Zuidplein
Rotterdam
Dok6
Panningen
C.C. Achterolmen
Maaseik
Theater Kulturhus
Borne
Parktheater
Eindhoven
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Boodschap
Rijen
Wilminktheater
Enschede
00:00
Theater de Kom
Nieuwegein
00:00
Werftheater
Utrecht
Orpheus
Apeldoorn
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater Ludens
Voorburg
Theater PePijn
Den Haag
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Wilminktheater
Enschede
De Oosterpoort
Groningen
Theater RhederArt
Dieren
Schouwburg Venray
Venray
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Het Veur Theater
Leidschendam
donderdag 28 maart 2019
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Veluvine, Nunspeet
20:15
Richard Groenendijk - Om Alles!
De Maaspoort, Venlo
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Cultura, Ede
20:15
Arie en Silvester - Wie?!
Markant Uden, Uden
20:30
Comedy Cowboys
Vorstin, Hilversum
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Theater de Speeldoos, Baarn
20:30
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
vrijdag 29 maart 2019
00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
Kantine Walhalla, Rotterdam
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Theater Bellevue, Amsterdam
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Cpunt Theater, Hoofddorp
Thijs Kemperink - Bonje
Lindenberg Theater, Nijmegen
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theaterhotel Almelo, Almelo
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Nathalie Baartman - Breek
Kulturhus, Denekamp
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Theater Walhalla, Rotterdam
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Posttheater, Arnhem
Roué Verveer - Heppie de Peppie
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Yentl en de Boer - Magie
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Stefano Keizers - Erg Heel
De Eendracht, Gemert
Brigitte Kaandorp - Eh...
Wilminktheater, Enschede
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Singer Theater, Laren
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Schaffelaartheater, Barneveld
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Koningshof, Maassluis
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Werftheater, Utrecht
Oldenhermanns - UNSEXED
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Theater Mozaïek, Zuidlaren
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Junushoff Theater, Wageningen
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Orpheus, Apeldoorn
Matroesjka - Brainwash
Theater De Omval, Diemen
Patrick Laureij
De Molenberg, Delfzijl
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Theater PePijn, Den Haag
Rayen Panday - Fenomeen
Theaterpand Weesp, Weesp
Claudia de Breij - Nu
Flint, Amersfoort
Tineke Schouten - Highlights
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Spant!, Bussum
Fresku - Voordat het te laat is
Munttheater, Weert
Najib Amhali - Waar was ik?
Kennemer Theater, Beverwijk
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Arie & Silvester - Wie?!
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
ANNE & LISA - Weltschmerz
De Kattendans, Bergeijk
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater Hofpoort, Coevorden
Alex Ploeg Ultimatum
Schouwburg Het Park, Hoorn
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater de Beun, Heiloo
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Gryphus, Vierlingsbeek
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater Zuidplein, Rotterdam
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater De Willem, Papendrecht
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
De Nieuwe Kolk, Assen
Javier Guzman - Guzmán
van Beresteyn, Veendam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater de Kampanje, Den Helder
De Partizanen - Het leven an sich
Agnietenhof, Tiel
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Theater de Schalm, Veldhoven
Ali B - Koorts
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Chassé Theater, Breda
Henry van Loon - Onze Henry
Podium Hoge Woerd, De Meern
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
12:30
Lunchpauzeverhalen - Ronald Giphart
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Greg Shapiro - The Madness Of King Donald
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
De Reggehof, Goor
20:00
Enge Buren - Vreemde Vogels
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:15
Soundos - Niets te Verliezen
Diligentia, Den Haag
20:15
Hans Aarsman - Dokter Aarsman | Try-out
De Maaspoort, Venlo
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:15
Fabian Franciscus - Vlafeest
Theaterboerderij Boeket, Nederweert
20:15
Piepschuim - Grote Woorden
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:30
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Markant Uden, Uden
zaterdag 30 maart 2019
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Theater Bellevue, Amsterdam
Dolf Jansen - Bijna
Theater 't Pand, Gorinchem
Thomas Acda - Motel
De Reggehof, Goor
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Kommil Foo - Oogst
Theater de Stoep, Spijkenisse
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Theater Zuidplein, Rotterdam
Thijs Kemperink - Bonje
Dok6, Panningen
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
C.C. Achterolmen, Maaseik
Nathalie Baartman - Breek
Theater Kulturhus, Borne
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Parktheater, Eindhoven
Yentl en de Boer - Magie
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Stefano Keizers - Erg Heel
De Boodschap, Rijen
Brigitte Kaandorp - Eh...
Wilminktheater, Enschede
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Theater de Kom, Nieuwegein
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Werftheater, Utrecht
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Orpheus, Apeldoorn
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Matroesjka - Brainwash
Theater Ludens, Voorburg
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Theater PePijn, Den Haag
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Tineke Schouten - Highlights
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Louise Korthals - Alles is er
Wilminktheater, Enschede
Ronald Snijders - Groot Succes 2
De Oosterpoort, Groningen
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Theater RhederArt, Dieren
Arie & Silvester - Wie?!
Schouwburg Venray, Venray
Angela Groothuizen - Lueke binge
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Alex Ploeg Ultimatum
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Murth Mossel - Pauwer
Het Veur Theater, Leidschendam