Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Parktheater
Eindhoven
00:00
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:15
De Eendracht
Gemert
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Theater Kleintje Kunst
Hilversum
Theater Gooiland
Hilversum
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:30
DeMess
Naarden
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Theater de Stoep
Spijkenisse
00:00
Werftheater
Utrecht
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
20:00
Zaal Onder De Toren
Wissenkerke
14:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Chassé Theater
Breda
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Flint
Amersfoort
20:00
DeLaMar
Amsterdam
00:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Schuur
Haarlem
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
14:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Theater Ludens
Voorburg
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Zaantheater
Zaandam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Flint
Amersfoort
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
00:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
Chassé Theater
Breda
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
Diligentia
Den Haag
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
De Meerpaal
Dronten
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater de Kom
Nieuwegein
00:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater De Leest
Waalwijk
00:00
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:15
Zaantheater
Zaandam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
00:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
DeLaMar
Amsterdam
00:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
De Nieuwe Kolk
Assen
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
Chassé Theater
Breda
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
zaterdag 29 februari 2020
Henry van Loon - Onze Henry
Parktheater, Eindhoven
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
De Eendracht, Gemert
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Tisjeboyjay - Van het net naar het doek
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Arno van der Heyden - Heksenjacht
Theater Kleintje Kunst, Hilversum
Lebbis - De Ervaring
Theater Gooiland, Hilversum
Javier Guzman - Guzmán
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Cameretten - Finalistentournee
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:15
De Fransse Eijkel - Subtropique
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:30
Fabian Franciscus - Kleine Wereld
DeMess, Naarden
20:00
Tineke Schouten - Highlights
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:30
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Theater de Bussel, Oosterhout
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Best of Stand-Up
Comedy Club Haug, Rotterdam
20:00
Bill Bailey
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Anuar - EERLIJK
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Theater de Stoep, Spijkenisse
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Werftheater, Utrecht
20:15
Fresku - Voordat het te laat is
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:30
Barrie Stevens - The Show Must Go On
Theater Ludens, Voorburg
20:15
The Silent Comedy
Theater De Storm, Winterswijk
20:00
Max van den Burg - Paasbest
Zaal Onder De Toren, Wissenkerke
zondag 01 maart 2020
14:30
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Brigitte Kaandorp - Eh...
Chassé Theater, Breda
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Markant Uden, Uden
maandag 02 maart 2020
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Marcel Hensema - Alles in de Hens
De Kleine Komedie, Amsterdam
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Parktheater, Eindhoven
Ronald Goedemondt - Numero Uno
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Lebbis - De Ervaring
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 03 maart 2020
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Flint, Amersfoort
20:00
DE VERLEIDERS FEMALE: Een Voorstelling Onder De Gordel
DeLaMar, Amsterdam
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Debby Petter - De liefde voorbij
Orpheus, Apeldoorn
Najib Amhali - Waar was ik?
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Schuur, Haarlem
20:15
Tineke Schouten - Highlights
Theater 't Speelhuis, Helmond
14:00
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Daan Boom - De Eerste
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater Ludens, Voorburg
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Zaantheater, Zaandam
woensdag 04 maart 2020
Kommil Foo - Oogst
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Flint, Amersfoort
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
DE VERLEIDERS FEMALE: Een Voorstelling Onder De Gordel
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Stefano Keizers - Sorry Baby
Meervaart, Amsterdam
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
De Kleine Komedie, Amsterdam
Najib Amhali - Waar was ik?
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Schaffelaartheater, Barneveld
Henry van Loon - Onze Henry
Chassé Theater, Breda
20:00
Jeremy Ferrari
Koninklijk Circus, Brussel
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Diligentia, Den Haag
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Daan Boom - De Eerste
De Meerpaal, Dronten
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
De Schattelijn, Geertruidenberg
Debby Petter - De liefde voorbij
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Claudia de Breij
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Cameretten - Finalistentournee
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Tineke Schouten - Highlights
Theater 't Speelhuis, Helmond
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater de Kom, Nieuwegein
00:00
René van Meurs - Hunkert
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:30
Rayen Panday - Trigger
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Best of... Ton Kas
Theater De Leest, Waalwijk
00:00
Marco Lopes - Wees blij
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:15
Ali B - Koorts
Zaantheater, Zaandam
Javier Guzman - Guzmán
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater de Spiegel, Zwolle
donderdag 05 maart 2020
20:00
Fabian Franciscus - VLAFEEST
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Sara Kroos - Verte
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
00:00
René van Meurs - Hunkert
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Anuar - EERLIJK
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Een halfje purper - Frans Mulder en Diederick Ensink - Brieven aan mij
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Plien & Bianca - En nu dan?
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
DE VERLEIDERS FEMALE: Een Voorstelling Onder De Gordel
DeLaMar, Amsterdam
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
De Kleine Komedie, Amsterdam
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Najib Amhali - Waar was ik?
Orpheus, Apeldoorn
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
De Nieuwe Kolk, Assen
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Kennemer Theater, Beverwijk
Stefano Keizers - Sorry Baby
Chassé Theater, Breda
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Fresku - Voordat het te laat is
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Diligentia, Den Haag
20:15
Ali B - Koorts
Theater de Kampanje, Den Helder