Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
De Kleine Willem
Enschede
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:00
De Trukendoos
Harelbeke
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater Het Raam
Hillegom
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:15
Ons Mierloos Theater
Mierlo
Theater de Kom
Nieuwegein
De Muze
Noordwijk
Het Dorpshuis Oost-Knollendam
Oostknollendam
20:15
Dorpshuis Renesse
Renesse
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater 't Onderdak
Sassenheim
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
Agnietenhof
Tiel
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Werftheater
Utrecht
20:15
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater De Leest
Waalwijk
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Chassé Theater
Breda
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
Posttheater
Arnhem
Theater de Kampanje
Den Helder
Wilminktheater
Enschede
20:30
Witte Theater
IJmuiden
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
Schaffelaartheater
Barneveld
Spant!
Bussum
20:15
Spant!
Bussum
20:15
Theater De Veste
Delft
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Deventer Schouwburg
Deventer
Wilminktheater
Enschede
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Theater Gooiland
Hilversum
Fulcotheater
IJsselstein
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
Musis
Arnhem
De Nieuwe Kolk
Assen
20:30
Theater de Speeldoos
Baarn
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
20:15
De Molenberg
Delfzijl
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
Theater de Kom
Nieuwegein
19:30
HAN Campustheater
Nijmegen
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Theater Idea
Soest
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Volta
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater De Kolk
Assen
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
ATLAS Theater
Emmen
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
De Reggehof
Goor
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
zaterdag 18 februari 2017
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
De Kleine Willem, Enschede
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:00
William Boeva - Reset
De Trukendoos, Harelbeke
20:15
Viggo Waas - Cruijff & Pipo
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Theater Het Raam, Hillegom
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Cpunt Theater, Hoofddorp
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Het Veur Theater, Leidschendam
20:15
Enge Buren - Ruk!
Ons Mierloos Theater, Mierlo
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater de Kom, Nieuwegein
Daniël Arends - De Afterparty
De Muze, Noordwijk
Jochen Otten
Het Dorpshuis Oost-Knollendam, Oostknollendam
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Dorpshuis Renesse, Renesse
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Watskeburt?! - de musical
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
René van Meurs - Even goede vrienden
Theater 't Onderdak, Sassenheim
20:30
Cameretten - Finalistentournee
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Theater de Stoep, Spijkenisse
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Agnietenhof, Tiel
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Werftheater, Utrecht
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater De Leest, Waalwijk
Theatergroep Oeloek - Opschmùck
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
zondag 19 februari 2017
20:30
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Theater Bellevue, Amsterdam
Marc-Marie Huijbregts
Chassé Theater, Breda
20:00
Watskeburt?! - de musical
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
maandag 20 februari 2017
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Theater 't Speelhuis, Helmond
dinsdag 21 februari 2017
Sanne Wallis de Vries - Gut
Posttheater, Arnhem
Ali B - Je Suis Ali
Theater de Kampanje, Den Helder
Daniël Arends - De Afterparty
Wilminktheater, Enschede
20:30
Jan van Maanen - Voor Alles
Witte Theater, IJmuiden
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Watskeburt?! - de musical
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
woensdag 22 februari 2017
Henry van Loon - Sleutelmoment
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Youp van 't Hek - Licht
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Philippe Geubels - Bedankt voor alles
De Nieuwe Kolk, Assen
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Schaffelaartheater, Barneveld
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Spant!, Bussum
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
Spant!, Bussum
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Theater De Veste, Delft
20:30
Marjolijn van Kooten - Paniek
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
Deventer Schouwburg, Deventer
Daniël Arends - De Afterparty
Wilminktheater, Enschede
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Theater Gooiland, Hilversum
Martijn Koning - Koning van de Lach
Fulcotheater, IJsselstein
Pieter Derks - Spot
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Theater Sneek, Sneek
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Agnietenhof, Tiel
20:00
Watskeburt?! - de musical
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
donderdag 23 februari 2017
Sanne Wallis de Vries - Gut
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Chris Silos - Pierewaaien
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theater de Griffioen, Amstelveen
Youp van 't Hek - Licht
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Pieter Derks - Spot
Orpheus, Apeldoorn
Marc-Marie Huijbregts
Musis, Arnhem
Philippe Geubels
De Nieuwe Kolk, Assen
20:30
Oldenosborn - #Life
Theater de Speeldoos, Baarn
20:30
Cameretten - Finalistentournee
Het Evertshuis, Bodegraven
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
De Molenberg, Delfzijl
20:30
Marjolijn van Kooten - Paniek
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Wim Helsen
Diligentia, Den Haag
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Watskeburt?! - de musical
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Parktheater, Eindhoven
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
De Meindert & Igor & De Jonge Boschfazant & Kesanova Show
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
De Harmonie, Leeuwarden
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater de Kom, Nieuwegein
19:30
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
HAN Campustheater, Nijmegen
20:15
Eva Crutzen - Spiritus
Theater De Lievekamp, Oss
René van Meurs - Even goede vrienden
Theater De Willem, Papendrecht
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater Idea, Soest
André Manuel - De Onzen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Bart Chabot / Ronald Giphart - Trio Giphart / Chabot
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
vrijdag 24 februari 2017
Sanne Wallis de Vries - Gut
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Watskeburt?! - de musical
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
De Vrije Vrijdag #DEVV
Volta, Amsterdam
Youp van 't Hek - Licht
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Henry van Loon - Sleutelmoment
Theater De Kolk, Assen
20:00
Henry van Loon - Sleutelmoment
De Nieuwe Kolk, Assen
Daniël Arends - De Afterparty
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
ATLAS Theater, Emmen
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Theater de Koornbeurs, Franeker
André Manuel - De Onzen
De Reggehof, Goor
20:30
Matroesjka - Brainwash
Theater 't Pand, Gorinchem
20:15
Cabarestafette
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Jan van Maanen - Voor Alles
Theater de Voorveghter, Hardenberg