Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Zaantheater
Zaandam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Mezz
Breda
Theater De Veste
Delft
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Parktheater
Eindhoven
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
Zaantheater
Zaandam
Zaantheater
Zaandam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theaterhotel Almelo
Almelo
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater De Veste
Delft
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Goudse Schouwburg
Gouda
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater de Beun
Heiloo
Theater 't Speelhuis
Helmond
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Het Wennekerpand
Schiedam
Theater de Stoep
Spijkenisse
De Meenthe
Steenwijk
Agnietenhof
Tiel
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Markant Uden
Uden
20:15
Markant Uden
Uden
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Storm
Winterswijk
Het Klooster
Woerden
Zaantheater
Zaandam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Schouwburg Odeon
Zwolle
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater Hof 88
Almelo
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
Orpheus
Apeldoorn
Schaffelaartheater
Barneveld
De Kattendans
Bergeijk
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater Kulturhus
Borne
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
De Toegift
Den Hoorn
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
ATLAS Theater
Emmen
Theater Cardo
Groesbeek
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Posthuis Theater
Heerenveen
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Theater Aan de Slinger
Houten
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
De Harmonie
Leeuwarden
De Harmonie
Leeuwarden
De Harmonie
Leeuwarden
00:00
Schouwburg Lochem
Lochem
AINSI
Maastricht
Theater de Kom
Nieuwegein
19:30
HAN Campustheater
Nijmegen
Theater Zinin
Nijverdal
Theater De Lievekamp
Oss
Dok6
Panningen
Theater De Willem
Papendrecht
Hoftheater
Raalte
20:00
Perron-3
Rosmalen
maandag 18 maart 2019
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Martijn Koning - Koning van de dieren
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Zaantheater, Zaandam
dinsdag 19 maart 2019
Thomas Acda - Motel
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Kiki Schippers - Waar
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Claudia de Breij - Nu
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Chassé Comedy Club
Mezz, Breda
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater De Veste, Delft
Brigitte Kaandorp - Eh...
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Alex Ploeg Ultimatum
Parktheater, Eindhoven
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Leidse Schouwburg, Leiden
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Fresku - Voordat het te laat is
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Freek de Jonge - De Suppoost
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Martijn Koning - Koning van de dieren
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
André Manuel - DREEJKLEZOEW
De Maaspoort, Venlo
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Theater De Leest, Waalwijk
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
Zaantheater, Zaandam
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Zaantheater, Zaandam
woensdag 20 maart 2019
Stefano Keizers - Erg Heel
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Oldenhermanns - UNSEXED
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Emilio Guzman - Kom dan!
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Yentl en de Boer - Magie
Theaterhotel Almelo, Almelo
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Claudia de Breij - Nu
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
Javier Guzman - Guzmán
Theater Bellevue, Amsterdam
Henry van Loon - Onze Henry
Meervaart, Amsterdam
Alex Ploeg Ultimatum
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Theater De Veste, Delft
Brigitte Kaandorp
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Goudse Schouwburg, Gouda
De Partizanen - Het leven an sich
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Kamagurka - De grenzen van Ernst
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Ali B - Koorts
Theater de Beun, Heiloo
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater 't Speelhuis, Helmond
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Leidse Schouwburg, Leiden
ANNE & LISA - Weltschmerz
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
Patrick Laureij
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Het Wennekerpand, Schiedam
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater de Stoep, Spijkenisse
Arie & Silvester - Wie?!
De Meenthe, Steenwijk
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Agnietenhof, Tiel
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Anita Janssen / Tosca Niterink - Klimmen naar Kruishoogte
Markant Uden, Uden
20:15
Thomas Acda - Motel
Markant Uden, Uden
Karin Bloemen - Souvenirs
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Theater De Leest, Waalwijk
Tineke Schouten - Highlights
Theater De Storm, Winterswijk
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Het Klooster, Woerden
Fresku - Voordat het te laat is
Zaantheater, Zaandam
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Schouwburg Odeon, Zwolle
donderdag 21 maart 2019
Theo Nijland - En de rest is onzin
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Theater Hof 88, Almelo
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Claudia de Breij - Nu
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
Javier Guzman - Guzmán
Theater Bellevue, Amsterdam
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Orpheus, Apeldoorn
Kasper van der Laan - Gewapend karton
Orpheus, Apeldoorn
Louise Korthals - Alles is er
Schaffelaartheater, Barneveld
Arie & Silvester - Wie?!
De Kattendans, Bergeijk
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Kennemer Theater, Beverwijk
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Theater Kulturhus, Borne
Kiki Schippers - Waar
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Enge Buren - Vreemde Vogels
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Diligentia, Den Haag
20:30
Fabian Franciscus - Vlafeest
De Toegift, Den Hoorn
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Matroesjka - Brainwash
ATLAS Theater, Emmen
Angela Groothuizen - Lueke binge
Theater Cardo, Groesbeek
Thomas Acda - Motel
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Richard Groenendijk - Om Alles!
Posthuis Theater, Heerenveen
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Theater Aan de Slinger, Houten
Karin Bloemen - Souvenirs
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:30
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Uit de Hoge Hoed: Improv Comedy
Neushoorn, Leeuwarden
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
De Harmonie, Leeuwarden
Fresku - Voordat het te laat is
De Harmonie, Leeuwarden
Sara Kroos - Zonder Verdoving
De Harmonie, Leeuwarden
00:00
Sounds Niets te verliezen
Schouwburg Lochem, Lochem
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
AINSI, Maastricht
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater de Kom, Nieuwegein
19:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
HAN Campustheater, Nijmegen
Patrick Laureij
Theater Zinin, Nijverdal
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater De Lievekamp, Oss
Stefano Keizers - Erg Heel
Dok6, Panningen
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Theater De Willem, Papendrecht
Nathalie Baartman - Breek
Hoftheater, Raalte
20:00
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Perron-3, Rosmalen