Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Theater Geert Teis
Stadskanaal
De Meenthe
Steenwijk
Agnietenhof
Tiel
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater de Schalm
Veldhoven
Schouwburg Venray
Venray
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Theater De Storm
Winterswijk
Zaantheater
Zaandam
Zaantheater
Zaandam
Het Musiater
Zevenaar
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater Hof 88
Almelo
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Schaffelaartheater
Barneveld
De Kattendans
Bergeijk
Het Evertshuis
Bodegraven
20:00
Theater Kulturhus
Borne
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Chassé Theater
Breda
19:00
Koninklijk Circus
Brussel
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
C.C. Martien van Doorne
Deurne
Deventer Schouwburg
Deventer
De Cammeleur
Dongen
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Schouwburg de Lawei
Drachten
Agora Theater Druten
Druten
Parktheater
Eindhoven
De Kleine Willem
Enschede
00:00
Kulturhus
Epe
De Schattelijn
Geertruidenberg
Jan van Besouw
Goirle
De Oosterpoort
Groningen
00:00
Theater Harderwijk
Harderwijk
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Kulturhus Holten
Holten
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Theater in het Klavier
Kaatsheuvel
20:15
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater De Lievekamp
Oss
Dok6
Panningen
Theater De Willem
Papendrecht
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:00
Markant Uden
Uden
00:00
Stadshoftheater Vianen
Vianen
Theater De Leest
Waalwijk
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
Junushoff Theater
Wageningen
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Zaantheater
Zaandam
20:30
Theater de Schuur
Zevenbergen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
Schouwburg Odeon
Zwolle
Theater Hof 88
Almelo
20:00
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
Theater Dakota
Den Haag
15:00
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theaterhotel Almelo
Almelo
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Speeldoos
Baarn
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
19:00
Palais des Beaux-Arts de Charleroi
Charleroi
00:00
Deventer Schouwburg
Deventer
Parktheater
Eindhoven
ATLAS Theater
Emmen
De Kleine Willem
Enschede
00:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Schuur
Haarlem
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Theater Rotterdam
Rotterdam
vrijdag 22 maart 2019
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:30
Enge Buren - Vreemde Vogels
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Karin Bloemen - Souvenirs
De Meenthe, Steenwijk
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Agnietenhof, Tiel
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater de Schalm, Veldhoven
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Schouwburg Venray, Venray
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater De Storm, Winterswijk
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Zaantheater, Zaandam
Arie & Silvester - Wie?!
Zaantheater, Zaandam
Rayen Panday - Fenomeen
Het Musiater, Zevenaar
Tineke Schouten - Highlights
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Louise Korthals - Alles is er
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
zaterdag 23 maart 2019
20:00
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Peter Pannekoek - Later was alles beter
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Nathalie Baartman - Breek
Theater Hof 88, Almelo
Patrick Laureij
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
Javier Guzman - Guzmán
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Thijs Kemperink - Bonje
Schaffelaartheater, Barneveld
Kommil Foo - Oogst
De Kattendans, Bergeijk
Louise Korthals - Alles is er
Het Evertshuis, Bodegraven
20:00
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Theater Kulturhus, Borne
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Kamagurka - De grenzen van Ernst
Chassé Theater, Breda
19:00
Franck Dubosc
Koninklijk Circus, Brussel
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:15
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Diligentia, Den Haag
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
C.C. Martien van Doorne, Deurne
Yentl en de Boer - Magie
Deventer Schouwburg, Deventer
Alex Ploeg Ultimatum
De Cammeleur, Dongen
Martijn Koning - Koning van de dieren
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Schouwburg de Lawei, Drachten
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Agora Theater Druten, Druten
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Parktheater, Eindhoven
Henry van Loon - Onze Henry
De Kleine Willem, Enschede
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Kulturhus, Epe
Matroesjka - Brainwash
De Schattelijn, Geertruidenberg
Angela Groothuizen - Lueke binge
Jan van Besouw, Goirle
Jeroen van Merwijk - Lucky
De Oosterpoort, Groningen
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Theater Harderwijk, Harderwijk
Oldenhermanns - UNSEXED
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Max van den Burg - Paasbest
Kulturhus Holten, Holten
Rayen Panday - Fenomeen
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Theater in het Klavier, Kaatsheuvel
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
De Partizanen - Het leven an sich
Schouwburg Ogterop, Meppel
Fabian Franciscus - Vlafeest
Theater De Lievekamp, Oss
Arie & Silvester - Wie?!
Dok6, Panningen
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Theater De Willem, Papendrecht
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Piepschuim - Grote Woorden
Theater Sneek, Sneek
20:00
Freek de Jonge - De Suppoost
Markant Uden, Uden
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Stadshoftheater Vianen, Vianen
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater De Leest, Waalwijk
Kiki Schippers - Waar
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Junushoff Theater, Wageningen
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Zaantheater, Zaandam
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Theater de Schuur, Zevenbergen
Tineke Schouten - Highlights
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Schouwburg Odeon, Zwolle
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Schouwburg Odeon, Zwolle
zondag 24 maart 2019
Nathalie Baartman - Breek
Theater Hof 88, Almelo
20:00
Cem Yilmaz
AFAS Live, Amsterdam
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Powl Ameerali
Meervaart, Amsterdam
Anuar / Najib Amhali / Rayen Panday - Ramadan Conference
Theater Dakota, Den Haag
15:00
Harrie Jekkers - Achter De Duinen
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
maandag 25 maart 2019
20:15
Anuar / Najib Amhali / Rayen Panday - Ramadan Conference
Meervaart, Amsterdam
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Richard Groenendijk - Om Alles!
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Kamagurka - De grenzen van Ernst
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Fresku - Voordat het te laat is
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 26 maart 2019
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Theaterhotel Almelo, Almelo
Javier Guzman - Guzmán
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Freek de Jonge - De Suppoost
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Theater Bellevue, Amsterdam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater de Speeldoos, Baarn
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Maagd, Bergen op Zoom
19:00
Ahmed Sylla
Palais des Beaux-Arts de Charleroi, Charleroi
00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
Deventer Schouwburg, Deventer
Thomas Acda - Motel
Parktheater, Eindhoven
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
ATLAS Theater, Emmen
Lieve Scheire - Live in Nerdland
De Kleine Willem, Enschede
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Goudse Schouwburg, Gouda
Fresku - Voordat het te laat is
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Rayen Panday - Fenomeen
Schuur, Haarlem
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Leidse Schouwburg, Leiden
Richard Groenendijk - Om Alles!
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Theater Rotterdam, Rotterdam