Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
DeLaMar
Amsterdam
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Venray
Venray
00:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Meervaart
Amsterdam
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Hoftheater
Raalte
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
De Nieuwe Kolk
Assen
De Harmonie
Leeuwarden
Cpunt Theater
Hoofddorp
Figi Theater
Zeist
20:15
De Meenthe
Steenwijk
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Markant Uden
Uden
Parktheater
Eindhoven
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Zaantheater
Zaandam
Fulcotheater
IJsselstein
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
't Getouw
Mol
20:30
De Boodschap
Rijen
20:15
Podium Boxtel
Boxtel
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Wesopa Weesp
Weesp
Theater Ludens
Voorburg
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater De Veste
Delft
De Maaspoort
Venlo
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
00:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Chassé Theater
Breda
00:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
De Speeldoos
Vught
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Ons Tejater
Lieshout
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Agnietenhof
Tiel
20:00
Cultura
Ede
Flint
Amersfoort
20:00
Markant Uden
Uden
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Parktheater
Eindhoven
Theater 't Speelhuis
Helmond
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
De Horst
Venhorst
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Goudse Schouwburg
Gouda
Schouwburg Amphion
Doetinchem
15:00
Het Nationale Theater
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
19:00
Meervaart
Amsterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
Parktheater
Eindhoven
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Cpunt Theater
Hoofddorp
Zaantheater
Zaandam
Schuur
Haarlem
Theater De Veste
Delft
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
00:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Diligentia
Den Haag
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Theater De Boemel
Tilburg
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater de Purmaryn
Purmerend
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Fulcotheater
IJsselstein
ATLAS Theater
Emmen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Domijnen
Sittard
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Spant!
Bussum
20:30
BREStheater
Brielle
De Maagd
Bergen op Zoom
20:15
Diligentia
Den Haag
Parktheater
Eindhoven
ATLAS Theater
Emmen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Jan van Besouw
Goirle
De Harmonie
Leeuwarden
donderdag 25 april 2019
Javier Guzman - Guzmán
DeLaMar, Amsterdam
Karin Bloemen - Souvenirs
Schouwburg Het Park, Hoorn
Kasper van der Laan - Gewapend karton
Schouwburg Venray, Venray
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Theater de Griffioen, Amstelveen
Kommil Foo - Oogst
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Lebbis - Het Amsterdam Verhaal (try-out)
Meervaart, Amsterdam
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Matroesjka - Brainwash
Hoftheater, Raalte
20:30
Mitch Benn
Comedy Club Haug, Rotterdam
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Theater de Stoep, Spijkenisse
Nathalie Baartman - Breek
De Nieuwe Kolk, Assen
Nienke Plas - Van de hak op de tak
De Harmonie, Leeuwarden
Patrick Laureij
Cpunt Theater, Hoofddorp
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Figi Theater, Zeist
20:15
Piepschuim - Grote Woorden
De Meenthe, Steenwijk
Rayen Panday - Fenomeen
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Richard Groenendijk - Om alles! (reprise)
Markant Uden, Uden
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Parktheater, Eindhoven
20:30
Stefano Keizers
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Theo Nijland - En de rest is onzin
Zaantheater, Zaandam
Thomas Acda - Motel
Fulcotheater, IJsselstein
Tineke Schouten - Highlights
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
't Getouw, Mol
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
De Boodschap, Rijen
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Podium Boxtel, Boxtel
Yentl en de Boer - Magie
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
vrijdag 26 april 2019
Ali B - Koorts
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Angela Groothuizen - Lueke binge
Wesopa Weesp, Weesp
ANNE & LISA - Weltschmerz
Theater Ludens, Voorburg
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Brigitte Kaandorp - Eh...
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater De Veste, Delft
De Partizanen - Het leven an sich
De Maaspoort, Venlo
20:00
Frank Evenblij & Erik Dijkstra - Bureau Sport in het theater
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Chassé Theater, Breda
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Schouwburg de Lawei, Drachten
Javier Guzman - Guzmán
De Speeldoos, Vught
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater de Kampanje, Den Helder
Kasper van der Laan - Gewapend karton
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:30
Lucinda Sedoc
Meervaart, Amsterdam
20:30
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Ons Tejater, Lieshout
Martijn Koning - Koning van de dieren
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Agnietenhof, Tiel
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Cultura, Ede
Patrick Laureij
Flint, Amersfoort
20:00
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Markant Uden, Uden
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Rayen Panday - Fenomeen
Parktheater, Eindhoven
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater 't Speelhuis, Helmond
Thijs Kemperink - Bonje
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Thomas Acda - Motel
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Thomas Smith - De jaren van verstand
De Horst, Venhorst
Tineke Schouten - Highlights
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Yentl en de Boer - Magie
Goudse Schouwburg, Gouda
zondag 28 april 2019
Anuar / Najib Amhali / Rayen Panday - Ramadan Conference
Schouwburg Amphion, Doetinchem
15:00
Harrie Jekkers - Achter de Duinen
Het Nationale Theater , Den Haag
Kamagurka - De grenzen van Ernst
De Kleine Komedie, Amsterdam
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Nienke Plas - Van de hak op de tak
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
maandag 29 april 2019
ANNE & LISA - Weltschmerz
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Anuar / Najib Amhali / Rayen Panday - Ramadan Conference
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
19:00
Bert Kreischer
Meervaart, Amsterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Goudse Schouwburg, Gouda
Martijn Koning - Koning van de dieren
Parktheater, Eindhoven
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
dinsdag 30 april 2019
Anuar / Najib Amhali / Rayen Panday - Ramadan Conference
Cpunt Theater, Hoofddorp
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Zaantheater, Zaandam
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Schuur, Haarlem
Freek de Jonge - De Suppoost
Theater De Veste, Delft
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theater de Stoep, Spijkenisse
Javier Guzman - Guzmán
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Karin Bloemen - Souvenirs
Diligentia, Den Haag
Kommil Foo - Oogst
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Theater De Boemel, Tilburg
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater de Purmaryn, Purmerend
Richard Groenendijk - Om Alles!
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Fulcotheater, IJsselstein
Thomas Acda - Motel
ATLAS Theater, Emmen
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
woensdag 01 mei 2019
Anuar / Najib Amhali / Rayen Panday - Ramadan Conference
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Arie & Silvester - Wie?!
De Domijnen, Sittard
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
De Partizanen - Het leven an sich
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Freek de Jonge - De Suppoost
Spant!, Bussum
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk
BREStheater, Brielle
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
De Maagd, Bergen op Zoom
20:15
Javier Guzman - Guzmán
Diligentia, Den Haag
Karin Bloemen - Souvenirs
Parktheater, Eindhoven
Kommil Foo - Oogst
ATLAS Theater, Emmen
Louise Korthals - Alles is er
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Martijn Koning - Koning van de dieren
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Jan van Besouw, Goirle
Patrick Laureij
De Harmonie, Leeuwarden