Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
De Meerpaal
Dronten
ATLAS Theater
Emmen
Posthuis Theater
Heerenveen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater 't Speelhuis
Helmond
Cpunt Theater
Hoofddorp
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Witte Theater
IJmuiden
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Dok6
Panningen
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Rotterdam
Rotterdam
20:15
Het Wennekerpand
Schiedam
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
Scheldetheater
Terneuzen
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
Flint
Amersfoort
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
DeLaMar
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
Theater De Kolk
Assen
20:30
De Nieuwe Kolk
Assen
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
BREStheater
Brielle
Spant!
Bussum
De Molenberg
Delfzijl
Theater De Omval
Diemen
Gasthuiskerk
Doesburg
De Meerpaal
Dronten
Wilminktheater
Enschede
De Dialoog
Ermelo
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
Theater Concordia
Haastrecht
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Singer Theater
Laren
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater Ins Blau
Leiden
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater Sneek
Sneek
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Agnietenhof
Tiel
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Werftheater
Utrecht
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Theater De Storm
Winterswijk
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
DeLaMar
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
20:30
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
C.C. De Kinkel
Bemmel
20:30
De Kattendans
Bergeijk
20:30
C.C. Den Herd
Bladel
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Theater RhederArt
Dieren
20:15
Cultura
Ede
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:15
De Stenge
Heinkenszand
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
AINSI
Maastricht
C.C. Myllesweerd
Mill
Theater Zinin
Nijverdal
Het Dorpshuis Oost-Knollendam
Oostknollendam
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater Sneek
Sneek
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Agnietenhof
Tiel
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Werftheater
Utrecht
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Schouwburg Venray
Venray
C.C. De Stringe
Vichte
Den Bolder
Waspik
20:30
DeLaMar
Amsterdam
De Reggehof
Goor
14:30
Leidse Schouwburg
Leiden
donderdag 06 april 2017
Pieter Derks - Spot
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
De Meerpaal, Dronten
Guido Weijers - Masterclass Geluk
ATLAS Theater, Emmen
Karin Bloemen - Volle Bloei
Posthuis Theater, Heerenveen
20:30
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
André Manuel - De Onzen
Theater 't Speelhuis, Helmond
Henry van Loon - Sleutelmoment
Cpunt Theater, Hoofddorp
Sanne Wallis de Vries - Gut
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Sjaak Bral - De Moord op Blonde Dolly
Witte Theater, IJmuiden
20:30
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Enge Buren - Ruk!
Dok6, Panningen
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Theater Zuidplein, Rotterdam
Micha Wertheim - Iemand Anders
Theater Rotterdam, Rotterdam
20:15
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Het Wennekerpand, Schiedam
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
Theater de Stoep, Spijkenisse
Youp van 't Hek - Licht
Scheldetheater, Terneuzen
20:15
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Cabarestafette
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
vrijdag 07 april 2017
20:15
Ali B - Je Suis Ali
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Flint, Amersfoort
20:30
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Theater de Griffioen, Amstelveen
Mike Boddé - De Geurige Man
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Watskeburt?! - de musical
DeLaMar, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Orpheus, Apeldoorn
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Theater De Kolk, Assen
20:30
Nabil - Tijdmachine
De Nieuwe Kolk, Assen
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
BREStheater, Brielle
Pieter Derks - Spot
Spant!, Bussum
Lenette van Dongen - Tegenwind
De Molenberg, Delfzijl
Micha Wertheim - Iemand Anders
Theater De Omval, Diemen
Matroesjka - Brainwash
Gasthuiskerk, Doesburg
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
De Meerpaal, Dronten
Sanne Wallis de Vries - Gut
Wilminktheater, Enschede
René van Meurs - Even goede vrienden
De Dialoog, Ermelo
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Cameretten - Finalistentournee
Theater Concordia, Haastrecht
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
George van Houts - Kom Plot
Singer Theater, Laren
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
De Harmonie, Leeuwarden
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Leidse Schouwburg, Leiden
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater Ins Blau, Leiden
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Theater De Willem, Papendrecht
De Ploeg - Pilp Fuction
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Theater Sneek, Sneek
Youp van 't Hek - Licht
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Agnietenhof, Tiel
André Manuel - De Onzen
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:00
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
Werftheater, Utrecht
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Karin Bloemen - Volle Bloei
Theater De Storm, Winterswijk
zaterdag 08 april 2017
Micha Wertheim - Iemand Anders
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Daniël Arends - De Afterparty
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Mike Boddé - De Geurige Man
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Watskeburt?! - de musical
DeLaMar, Amsterdam
Jochen Otten
Posttheater, Arnhem
20:30
Eric van Sauers - Werkvoorstelling
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
Eric van Sauers - De lief en leed tour
C.C. De Kinkel, Bemmel
20:30
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
De Kattendans, Bergeijk
20:30
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
C.C. Den Herd, Bladel
20:00
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Cameretten - Finalistentournee
Diligentia, Den Haag
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater RhederArt, Dieren
20:15
Enge Buren - Ruk!
Cultura, Ede
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Wilminktheater, Enschede
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
De Stenge, Heinkenszand
De Partizanen - Welkom in Partizanië
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Theater Aan de Slinger, Houten
20:30
Jan van Maanen - Voor Alles
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Bart Van Loo Geert Hellings - Napoleon. De schaduw van de revolutie
AINSI, Maastricht
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
C.C. Myllesweerd, Mill
André Manuel - De Onzen
Theater Zinin, Nijverdal
Niet Schieten! - Kusje erop!
Het Dorpshuis Oost-Knollendam, Oostknollendam
Pieter Derks - Spot
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Marjolijn van Kooten - Paniek
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Theater Sneek, Sneek
Karin Bloemen - Volle Bloei
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Agnietenhof, Tiel
Kirsten van Teijn - Zalf
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
Werftheater, Utrecht
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Schouwburg Venray, Venray
William Boeva - Reset
C.C. De Stringe, Vichte
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
Den Bolder, Waspik
zondag 09 april 2017
20:30
Watskeburt?! - de musical
DeLaMar, Amsterdam
Karin Bloemen - Volle Bloei
De Reggehof, Goor
14:30
Mini & Maxi
Leidse Schouwburg, Leiden