Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
De Oosterpoort
Groningen
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
20:30
De Flux
Zaandam
20:30
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
21:00
De alkeburcht
Roelofarendsveen
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
AFAS Circustheater
Scheveningen
20:00
Beatrix Theater
Utrecht
20:15
Flint
Amersfoort
De Harmonie
Leeuwarden
De Kleine Komedie
Amsterdam
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
Zaantheater
Zaandam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
De Harmonie
Leeuwarden
De Kleine Komedie
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
Parktheater
Eindhoven
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Scheldetheater
Terneuzen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
De Oosterpoort
Groningen
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
C.C. De steiger Boom
Boom
De Kleine Komedie
Amsterdam
de Nieuwe Kerk
Zierikzee
DeLaMar
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
Munttheater
Weert
Scheldetheater
Terneuzen
Schouwburg de Lawei
Drachten
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater Hof 88
Almelo
Theater Sneek
Sneek
Zaantheater
Zaandam
20:00
ATLAS Theater
Emmen
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Munttheater
Weert
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Schouwburg Venray
Venray
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Maagd
Bergen op Zoom
De Meerpaal
Dronten
De Oosterpoort
Groningen
DeLaMar
Amsterdam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Leidse Schouwburg
Leiden
Meervaart
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
Philharmonie Haarlem
Haarlem
Scheldetheater
Terneuzen
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Het Wennekerpand
Schiedam
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater De Verwachting
Ritthem
20:30
Bibelot
Dordrecht
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:30
Perron-3
Rosmalen
23:45
TivoliVredenburg
Utrecht
zaterdag 13 mei 2017
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Markant Uden, Uden
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Theater Zinin, Nijverdal
20:30
Harry Glotzbach / Kristel Zweers
De Flux, Zaandam
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Tim Fransen - Het Kromme Hout der Mensheid
Theater Bellevue, Amsterdam
21:00
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
De alkeburcht, Roelofarendsveen
zondag 14 mei 2017
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
Stadstheater Arnhem, Arnhem
maandag 15 mei 2017
Henry van Loon - Sleutelmoment
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Theo Maassen
AFAS Circustheater, Scheveningen
20:00
De Grote Improvisatieshow
Beatrix Theater, Utrecht
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Flint, Amersfoort
dinsdag 16 mei 2017
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
De Harmonie, Leeuwarden
Martijn Koning - Koning van de Lach
De Kleine Komedie, Amsterdam
Micha Wertheim - Iemand Anders
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Sanne Wallis de Vries - Gut
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Pieter Derks - Spot
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater de Stoep, Spijkenisse
Ali B - Je Suis Ali
Zaantheater, Zaandam
Henry van Loon - Sleutelmoment
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
woensdag 17 mei 2017
Guido Weijers - Masterclass Geluk
De Harmonie, Leeuwarden
Martijn Koning - Koning van de Lach
De Kleine Komedie, Amsterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
DeLaMar, Amsterdam
Pieter Derks - Spot
Goudse Schouwburg, Gouda
Micha Wertheim - Iemand Anders
Parktheater, Eindhoven
Henry van Loon - Sleutelmoment
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Scheldetheater, Terneuzen
Daniël Arends - De Afterparty
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Marc-Marie Huijbregts
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Roué Verveer - Op Het Laatste Moment
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
De Ploeg - Pilp Fuction
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Karin Bloemen - Volle Bloei
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Javier Guzman - G-BIE-JER
De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Cabarestafette
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater de Stoep, Spijkenisse
donderdag 18 mei 2017
William Boeva - Reset
C.C. De steiger Boom, Boom
Martijn Koning - Koning van de Lach
De Kleine Komedie, Amsterdam
Marjolijn van Kooten - Paniek
de Nieuwe Kerk, Zierikzee
Ashton Brothers - Enfants Terribles
DeLaMar, Amsterdam
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Leidse Schouwburg, Leiden
Cabarestafette
Munttheater, Weert
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Scheldetheater, Terneuzen
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Schouwburg de Lawei, Drachten
André Manuel - De Onzen
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Marc-Marie Huijbregts
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
De Ploeg - Pilp Fuction
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Mike Boddé - De Geurige Man
Theater de Griffioen, Amstelveen
Daniël Arends - De Afterparty
Theater de Kom, Nieuwegein
Karin Bloemen - Volle Bloei
Theater de Schalm, Veldhoven
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Theater de Speeldoos, Baarn
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater Hof 88, Almelo
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater Sneek, Sneek
Micha Wertheim - Iemand Anders
Zaantheater, Zaandam
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
ATLAS Theater, Emmen
20:00
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Munttheater, Weert
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:30
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
Schouwburg Venray, Venray
vrijdag 19 mei 2017
Martijn Koning - Koning van de Lach
De Kleine Komedie, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
De Maagd, Bergen op Zoom
Pieter Derks - Spot
De Meerpaal, Dronten
André Manuel - De Onzen
De Oosterpoort, Groningen
Ashton Brothers - Enfants Terribles
DeLaMar, Amsterdam
Sanne Wallis de Vries - Gut
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Leidse Schouwburg, Leiden
Roué Verveer - Op Het Laatste Moment
Meervaart, Amsterdam
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Meervaart, Amsterdam
Karin Bloemen - Volle Bloei
Orpheus, Apeldoorn
Mike Boddé - De Geurige Man
Philharmonie Haarlem, Haarlem
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Scheldetheater, Terneuzen
Micha Wertheim - Iemand Anders
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater de Griffioen, Amstelveen
Sjaak Bral - De Moord op Blonde Dolly
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Agnietenhof, Tiel
20:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Daniël Arends - De Afterparty
Flint, Amersfoort
20:15
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Het Wennekerpand, Schiedam
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Markant Uden, Uden
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Marjolijn van Kooten - Paniek
Theater De Verwachting, Ritthem
20:30
The Stand-up Club
Bibelot, Dordrecht
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Parktheater, Eindhoven
20:30
Madelijne Kool / Nicolaas Duin - De Wake Up Kool
Perron-3, Rosmalen
23:45
Jeroen Pater / Jurg van Ginkel / Ruud Smulders
TivoliVredenburg, Utrecht