Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Schaffelaartheater
Barneveld
Junushoff Theater
Wageningen
S.C.C. De Ruchte
Someren
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
De Domijnen
Sittard
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
De Speeldoos
Vught
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
Filmtheater Luxor
Zutphen
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
Munttheater
Weert
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
G.C. Tentakel
Zonhoven
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:00
Chassé Theater
Breda
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
Het Parktheater
Alphen aan den Rijn
Theater de Kampanje
Den Helder
Markant Uden
Uden
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
C.C. De Pas
Heesch
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Theater de Speeldoos
Baarn
20:30
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
De Nieuwe Kolk
Assen
20:15
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
ATLAS Theater
Emmen
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Cultura
Ede
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater Hofpoort
Coevorden
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Theater De Omval
Diemen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Agnietenhof
Tiel
Het Klooster
Woerden
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
De Speeldoos
Vught
Het Kielzog
Hoogezand
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Leidse Schouwburg
Leiden
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Theater De Tuin
Leusden
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
Theater de Schalm
Veldhoven
Zaantheater
Zaandam
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Goudse Schouwburg
Gouda
De Kleine Komedie
Amsterdam
Chassé Theater
Breda
Schouwburg Venray
Venray
20:30
Schouwburg Almere
Almere
ATLAS Theater
Emmen
20:15
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
woensdag 29 maart 2017
Lenette van Dongen - Tegenwind
Schaffelaartheater, Barneveld
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Junushoff Theater, Wageningen
Karin Bloemen - Volle Bloei
S.C.C. De Ruchte, Someren
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Diligentia, Den Haag
20:15
Jan van Maanen - Voor Alles
De Domijnen, Sittard
Henry van Loon - Sleutelmoment
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:00
George van Houts - Kom Plot
Scheldetheater, Terneuzen
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
De Speeldoos, Vught
20:30
Enge Buren - Ruk!
Fulcotheater, IJsselstein
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
Schouwburg Het Park, Hoorn
Daniël Arends - De Afterparty
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Comedytrain On Tour
Flint, Amersfoort
20:15
Bart Van Loo Geert Hellings - Napoleon. De schaduw van de revolutie
Schouwburg Ogterop, Meppel
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Filmtheater Luxor, Zutphen
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Goudse Schouwburg, Gouda
donderdag 30 maart 2017
Youp van 't Hek - Licht
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Munttheater, Weert
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
William Boeva - Reset
G.C. Tentakel, Zonhoven
20:30
Watskeburt?! - de musical
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
De Maaspoort, Venlo
20:00
Theo Maassen - Van Kwaad tot erger
Chassé Theater, Breda
20:30
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Schaffelaartheater, Barneveld
Philippe Geubels
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Mini & Maxi
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:30
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Marjolijn van Kooten - Paniek
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Marco Lopes - Saudade
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
Kirsten van Teijn - Zalf
Het Parktheater, Alphen aan den Rijn
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater de Kampanje, Den Helder
Karin Bloemen - Volle Bloei
Markant Uden, Uden
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
C.C. De Pas, Heesch
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Diligentia, Den Haag
20:30
Jan van Maanen - Voor Alles
Theater de Speeldoos, Baarn
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
De Meenthe, Steenwijk
20:00
George van Houts - Kom Plot
Lindenberg Theater, Nijmegen
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
De Nieuwe Kolk, Assen
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
Schouwburg Het Park, Hoorn
De Partizanen - Welkom in Partizanië
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Cabarestafette
Theater De Leest, Waalwijk
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
André Manuel - De Onzen
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Ali B - Je Suis Ali
ATLAS Theater, Emmen
vrijdag 31 maart 2017
Youp van 't Hek - Licht
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Watskeburt?! - de musical
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Theaterhotel Almelo, Almelo
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Diligentia, Den Haag
20:15
Soundos - Geboren met ervaring
Cultura, Ede
Sanne Wallis de Vries - Gut
Schouwburg De Kring, Roosendaal
René van Meurs - Even goede vrienden
Theater Hofpoort, Coevorden
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Pieter Derks - Spot
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Philippe Geubels
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Theater De Omval, Diemen
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Mike Boddé - De Geurige Man
Agnietenhof, Tiel
Micha Wertheim - Iemand Anders
Het Klooster, Woerden
20:30
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Matroesjka - Brainwash
Theater Bouwkunde, Deventer
20:30
Martijn Hillenius - De man in bonus
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
De Speeldoos, Vught
Lenette van Dongen - Tegenwind
Het Kielzog, Hoogezand
Kirsten van Teijn - Zalf
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Karin Bloemen - Volle Bloei
Leidse Schouwburg, Leiden
Jochen Otten
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater De Tuin, Leusden
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Scheldetheater, Terneuzen
Jan van Maanen - Voor Alles
Theater de Schalm, Veldhoven
Henry van Loon - Sleutelmoment
Zaantheater, Zaandam
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Cpunt Theater, Hoofddorp
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
De Ploeg - Pilp Fuction
Goudse Schouwburg, Gouda
De Partizanen - Welkom in Partizanië
De Kleine Komedie, Amsterdam
Daniël Arends - De Afterparty
Chassé Theater, Breda
Cameretten - Finalistentournee
Schouwburg Venray, Venray
20:30
Cabarestafette
Schouwburg Almere, Almere
Ashton Brothers - Enfants Terribles
ATLAS Theater, Emmen
20:15
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Deventer Schouwburg, Deventer
zaterdag 01 april 2017
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Cpunt Theater, Hoofddorp