Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater 't Pand
Gorinchem
Agora Theater Druten
Druten
Theater de Kampanje
Den Helder
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater De Veste
Delft
Theater Bouwkunde
Deventer
Lindenberg Theater
Nijmegen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Figi Theater
Zeist
20:15
De Molenberg
Delfzijl
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:30
Markant Uden
Uden
DeLaMar
Amsterdam
De Oosterpoort
Groningen
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:15
Kursaal Oostende
Oostende
Schaffelaartheater
Barneveld
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
00:00
Diligentia
Den Haag
21:30
De Maaspoort
Venlo
De Schakel
Gilze
Theater aan Zee/ Dorphuis
Renesse
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater de Griffioen
Amstelveen
Het Veur Theater
Leidschendam
20:15
Cultura
Ede
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:15
Dok6
Panningen
Fransche School Culemborg
Culemborg
Schouwburg Amphion
Doetinchem
De Kleine Willem
Enschede
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Pook
Oostknollendam
00:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Posttheater
Arnhem
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg de Lawei
Drachten
Spant!
Bussum
C.C. Deurne
Deurne
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:15
Veluvine
Nunspeet
Het Kielzog
Hoogezand
Scheldetheater
Terneuzen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater Geert Teis
Stadskanaal
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater Zinin
Nijverdal
Agnietenhof
Tiel
C.C. De Schakel
Waregem
00:00
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
19:00
Koninklijk Circus
Brussel
Het Trefpunt
Warmond
Theater De Lievekamp
Oss
Theater RhederArt
Dieren
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater de Speeldoos
Baarn
Figi Theater
Zeist
20:00
Arto Theater
Schoonhoven
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
00:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Veste
Delft
Spant!
Bussum
Het Klooster
Woerden
Flint
Amersfoort
Hoftheater
Raalte
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
De Kleine Komedie
Amsterdam
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Agnietenhof
Tiel
De Muze
Noordwijk
00:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Diligentia
Den Haag
De Kunstgreep
Oostzaan
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
donderdag 06 december 2018
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg de Lawei, Drachten
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
S.C.C. De Ruchte, Someren
20:30
Victor Luis van Es - Stille Strijd
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
vrijdag 07 december 2018
Alex Ploeg Ultimatum
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Ali B - Koorts
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater 't Speelhuis, Helmond
ANNE & LISA - Weltschmerz
Theater 't Pand, Gorinchem
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Agora Theater Druten, Druten
Anne-Marie Jung - Ram
Theater de Kampanje, Den Helder
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Claudia de Breij - Nu
Theater De Veste, Delft
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater Bouwkunde, Deventer
De Partizanen - Het leven an sich
Lindenberg Theater, Nijmegen
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Dorine Wiersma - Gaan we katten?
Figi Theater, Zeist
20:15
Fabian Franciscus - Vlafeest
De Molenberg, Delfzijl
Freek de Jonge - De Suppoost
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:30
Fuad Hassen - Held
Markant Uden, Uden
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
DeLaMar, Amsterdam
Hadewych Minis - Minis Plus
De Oosterpoort, Groningen
Henry van Loon - Onze Henry
De Kleine Komedie, Amsterdam
19:15
Jacques Vermeire
Kursaal Oostende, Oostende
Jan Beuving - Rotatie
Schaffelaartheater, Barneveld
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
00:00
Jasper van Kuijk - Janus
Diligentia, Den Haag
21:30
Jeroen Leenders - The Jeroen Leenders Experience
De Maaspoort, Venlo
Jochen Otten - Troosten
De Schakel, Gilze
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Theater aan Zee/ Dorphuis, Renesse
Kasper van der Laan - Gewapend karton
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater de Griffioen, Amstelveen
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Het Veur Theater, Leidschendam
20:15
Kirsten van Teijn - Nobel
Cultura, Ede
Lebbis - De Bovengrens
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Lebbis - De Bovengrens
Theater Kerkrade, Kerkrade
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:15
Leon van der Zanden - Kameleon
Dok6, Panningen
Louise Korthals - Alles is er
Fransche School Culemborg, Culemborg
Maartje & Kine - Vibrato
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Martijn Kardol - Bang
De Kleine Willem, Enschede
Matroesjka - Brainwash
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Nathalie Baartman - Breek
Pook, Oostknollendam
00:00
Oeloek - Droeftoeters
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Patrick Laureij
Posttheater, Arnhem
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Schouwburg Het Park, Hoorn
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Schouwburg de Lawei, Drachten
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Spant!, Bussum
Pieter Derks - Voor wat het waard is
C.C. Deurne, Deurne
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:15
Purper - Purper's Passie
Veluvine, Nunspeet
Rayen Panday - Fenomeen
Het Kielzog, Hoogezand
René van Meurs - Ik beloof niks
Scheldetheater, Terneuzen
Richard Groenendijk - Om Alles!
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Sara Kroos - Zonder Verdoving
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Theater de Mythe, Goes
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Thijs Kemperink - Bonje
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Thomas Acda - Motel
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Tineke Schouten - Highlights
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Ton Kas - Kakmaker
Theater Zinin, Nijverdal
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Agnietenhof, Tiel
William Boeva - Reset
C.C. De Schakel, Waregem
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
zaterdag 08 december 2018
19:00
Abdelkader Secteur
Koninklijk Circus, Brussel
Alex Ploeg Ultimatum
Het Trefpunt, Warmond
Ali B - Koorts
Theater De Lievekamp, Oss
Andermans veren Live! - Er Mag Zovéel Niet
Theater RhederArt, Dieren
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Theater Zuidplein, Rotterdam
Anne-Marie Jung - Ram
Theater de Speeldoos, Baarn
Arie & Silvester - Wie?!
Figi Theater, Zeist
20:00
Aron Elstak - Kijkt u even mee?
Arto Theater, Schoonhoven
Brigitte Kaandorp - Eh...
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater de Stoep, Spijkenisse
Claudia de Breij - Nu
Theater De Veste, Delft
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Spant!, Bussum
De Partizanen - Het leven an sich
Het Klooster, Woerden
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Flint, Amersfoort
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Hoftheater, Raalte
Freek de Jonge - De Suppoost
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Hadewych Minis - Minis Plus
Schouwburg Odeon, Zwolle
Henry van Loon - Onze Henry
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jan Beuving - Rotatie
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Jeroen van Merwijk - Lucky
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Jochen Otten - Troosten
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit
Agnietenhof, Tiel
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
De Muze, Noordwijk
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Lebbis - De Bovengrens
Diligentia, Den Haag
Lenette van Dongen - Paradijskleier
De Kunstgreep, Oostzaan
20:15
Leon van der Zanden - Kameleon
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Louise Korthals - Alles is er
Theater Piet Mondriaan, Abcoude