Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Cultureel Centrum Heerde
Heerde
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
De Harmonie
Leeuwarden
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Maagd
Bergen op Zoom
De Muze
Noordwijk
De Spil
Roeselare
Diligentia
Den Haag
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
00:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
Musis
Arnhem
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
Posttheater
Arnhem
Schaffelaartheater
Barneveld
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Schuur
Haarlem
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater De Boerderij
Huizen
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Kappen
Haaksbergen
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater De Storm
Winterswijk
Theater De Veste
Delft
Theater De Willem
Papendrecht
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater PePijn
Den Haag
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
00:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Agnietenhof
Tiel
20:15
C.C. De Pas
Heesch
Chassé Theater
Breda
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
De Kattendans
Bergeijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
De Reggehof
Goor
Diligentia
Den Haag
20:15
Dok6
Panningen
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Figi Theater
Zeist
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Kennemer Theater
Beverwijk
19:00
Koninklijk Circus
Brussel
Luctor et Emergo
Rilland
Parktheater
Eindhoven
Podium Hoge Woerd
De Meern
Posthuis Theater
Heerenveen
Posttheater
Arnhem
Posttheater
Arnhem
20:30
S.C.C. De Ruchte
Someren
Schaffelaartheater
Barneveld
Schaffelaartheater
Barneveld
Scheldetheater
Terneuzen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Het Park
Hoorn
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadsschouwburg Sint-Niklaas
Sint-Niklaas
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:00
Theater Walhalla
Rotterdam
00:00
Theater Walhalla
Rotterdam
00:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
donderdag 31 januari 2019
20:15
Karin Bloemen - Souvenirs
Cultureel Centrum Heerde, Heerde
Kiki Schippers - Waar
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
De Harmonie, Leeuwarden
André Manuel - DREEJKLEZOEW
De Kleine Komedie, Amsterdam
Louise Korthals - Alles is er
De Maagd, Bergen op Zoom
Oeloek - Droeftoeters
De Muze, Noordwijk
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
De Spil, Roeselare
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Diligentia, Den Haag
20:00
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Thomas Acda - Motel
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Merel Baldé / Tim Teunissen - Two Shows One Gig
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
René van Meurs - Ik beloof niks
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Lindenberg Theater, Nijmegen
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Musis, Arnhem
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Comedy Night 31 jan
Podium Victorie, Alkmaar
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Posttheater, Arnhem
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Schaffelaartheater, Barneveld
Richard Groenendijk - Om Alles!
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Schuur, Haarlem
Emilio Guzman - Kom dan!
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Tineke Schouten - Highlights
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Roué Verveer
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Theo Nijland - En de rest is onzin
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater 't Speelhuis, Helmond
De Partizanen - Het leven an sich
Theater aan de Schie, Schiedam
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater De Boerderij, Huizen
Johan Goossens - Vlam
Theater de Griffioen, Amstelveen
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Theater de Kappen, Haaksbergen
Henry van Loon - Onze Henry
Theater de Kom, Nieuwegein
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Theater de Koornbeurs, Franeker
Alex Ploeg Ultimatum
Theater De Leest, Waalwijk
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater de Schalm, Veldhoven
Claudia de Breij - Nu
Theater de Spiegel, Zwolle
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater De Storm, Winterswijk
Patrick Laureij
Theater De Veste, Delft
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater De Willem, Papendrecht
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Anne-Marie Jung - Ram
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Theater PePijn, Den Haag
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
vrijdag 01 februari 2019
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Agnietenhof, Tiel
20:15
Max van den Burg - Paasbest
C.C. De Pas, Heesch
Arie & Silvester - Wie?!
Chassé Theater, Breda
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Thomas Smith - De jaren van verstand
De Kattendans, Bergeijk
André Manuel - DREEJKLEZOEW
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
De Maaspoort, Venlo
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Nieuwe Kolk, Assen
René van Meurs - Ik beloof niks
De Reggehof, Goor
Louise Korthals - Alles is er
Diligentia, Den Haag
20:15
Piepschuim - Grote Woorden
Dok6, Panningen
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Kiki Schippers - Waar
Figi Theater, Zeist
Tineke Schouten - Highlights
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Enge Buren - Vreemde Vogels
Het Veur Theater, Leidschendam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Jochen Otten - Troosten
Kennemer Theater, Beverwijk
19:00
André-Philippe Gagnon
Koninklijk Circus, Brussel
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Luctor et Emergo, Rilland
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Parktheater, Eindhoven
De Partizanen - Het leven an sich
Podium Hoge Woerd, De Meern
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Posthuis Theater, Heerenveen
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Posttheater, Arnhem
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Posttheater, Arnhem
20:30
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
S.C.C. De Ruchte, Someren
Maartje & Kine - Vibrato
Schaffelaartheater, Barneveld
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Schaffelaartheater, Barneveld
Thomas Acda - Motel
Scheldetheater, Terneuzen
20:30
Murth Mossel - Pauwer!
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Alex Ploeg Ultimatum
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Martijn Koning - Koning van de dieren
Schouwburg Het Park, Hoorn
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Yentl en de Boer - Magie
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Stadsschouwburg Sint-Niklaas, Sint-Niklaas
Brigitte Kaandorp - Eh...
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Aron Elstak - Kijkt u even mee?
Theater 't Pand, Gorinchem
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater 't Speelhuis, Helmond
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:00
Erik Dijkstra / Frank Evenblij - Bureau Sport in het theater
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Matroesjka - Brainwash
Theater Aan de Slinger, Houten
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Stefano Keizers - Erg Heel
Theater de Purmaryn, Purmerend
Freek de Jonge - De Suppoost
Theater de Purmaryn, Purmerend
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater de Schalm, Veldhoven
Claudia de Breij - Nu
Theater de Spiegel, Zwolle
Rayen Panday - Fenomeen
Theater de Stoep, Spijkenisse
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Theater Hof 88, Almelo
20:15
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Theater Walhalla, Rotterdam
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Theater Walhalla, Rotterdam
00:00
Marco Lopes - Moedt
Theater Zuidplein, Rotterdam