Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Maagd
Bergen op Zoom
20:15
Diligentia
Den Haag
Parktheater
Eindhoven
ATLAS Theater
Emmen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Jan van Besouw
Goirle
De Harmonie
Leeuwarden
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater de Mythe
Goes
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater De Veste
Delft
Chassé Theater
Breda
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Schouwburg Odeon
Zwolle
Parktheater
Eindhoven
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
De Maaspoort
Venlo
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
00:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Podium Hoge Woerd
De Meern
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Meervaart
Amsterdam
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Diligentia
Den Haag
Parktheater
Eindhoven
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Schouwburg Venray
Venray
Theater de Schalm
Veldhoven
00:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Fulcotheater
IJsselstein
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater De Willem
Papendrecht
Theater De Veste
Delft
Junushoff Theater
Wageningen
Figi Theater
Zeist
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Markant Uden
Uden
Theater de Kampanje
Den Helder
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater de Purmaryn
Purmerend
Chassé Theater
Breda
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Chassé Theater
Breda
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
Schouwburg Het Park
Hoorn
Meervaart
Amsterdam
Theater de Bussel
Oosterhout
S.C.C. De Ruchte
Someren
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Leidse Schouwburg
Leiden
J.C. Pardoes
Hoogwoud
17:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
Scheldetheater
Terneuzen
Luctor et Emergo
Rilland
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
De Kleine Willem
Enschede
Goudse Schouwburg
Gouda
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Schouwburg Amphion
Doetinchem
De Nieuwe Kolk
Assen
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Veste
Delft
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Schalm
Veldhoven
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Flint
Amersfoort
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater de Kampanje
Den Helder
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Flint
Amersfoort
Leidse Schouwburg
Leiden
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Beatrix Theater
Utrecht
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
07:30
Diligentia
Den Haag
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
woensdag 01 mei 2019
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
De Maagd, Bergen op Zoom
20:15
Javier Guzman - Guzmán
Diligentia, Den Haag
Karin Bloemen - Souvenirs
Parktheater, Eindhoven
Kommil Foo - Oogst
ATLAS Theater, Emmen
Louise Korthals - Alles is er
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Martijn Koning - Koning van de dieren
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Jan van Besouw, Goirle
Patrick Laureij
De Harmonie, Leeuwarden
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater de Mythe, Goes
Richard Groenendijk - Om Alles!
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater De Veste, Delft
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Chassé Theater, Breda
Theo Nijland - En de rest is onzin
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Tineke Schouten - Highlights
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Yentl en de Boer - Magie
Schouwburg Odeon, Zwolle
donderdag 02 mei 2019
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Parktheater, Eindhoven
Anuar / Najib Amhali / Rayen Panday - Ramadan Conference
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Arie & Silvester - Wie?!
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Comedy Night
Neushoorn, Leeuwarden
20:30
Comedyclub
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
De Maaspoort, Venlo
20:30
De Bourgondische Belgen IV
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
De Partizanen - Het leven an sich
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Fabian Franciscus - Vlafeest
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Freek de Jonge - De Suppoost
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Podium Hoge Woerd, De Meern
Henry van Loon - Onze Henry
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Meervaart, Amsterdam
20:30
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Javier Guzman - Guzmán - Premiere
Diligentia, Den Haag
Karin Bloemen - Souvenirs
Parktheater, Eindhoven
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Schouwburg Venray, Venray
Kiki Schippers - Waar
Theater de Schalm, Veldhoven
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Louise Korthals - Alles is er
Fulcotheater, IJsselstein
Martijn Koning - Koning van de dieren
De Kleine Komedie, Amsterdam
Patrick Laureij
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Theater De Willem, Papendrecht
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Theater De Veste, Delft
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Junushoff Theater, Wageningen
Richard Groenendijk - Om Alles!
Figi Theater, Zeist
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Theo Nijland - En de rest is onzin
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Thomas Acda - Motel
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Tineke Schouten - Highlights
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Markant Uden, Uden
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater de Kampanje, Den Helder
vrijdag 03 mei 2019
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Arie & Silvester - Wie?!
Theater de Purmaryn, Purmerend
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Chassé Theater, Breda
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
De Partizanen - Het leven an sich
Chassé Theater, Breda
Emilio Guzman - Kom dan!
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Freek de Jonge - De Suppoost
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater Aan de Slinger, Houten
Henry van Loon - Onze Henry
Schouwburg Het Park, Hoorn
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Meervaart, Amsterdam
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Theater de Bussel, Oosterhout
Javier Guzman - Guzmán
S.C.C. De Ruchte, Someren
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Leidse Schouwburg, Leiden
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
J.C. Pardoes, Hoogwoud
17:00
Klap Op De Maand
De Kleine Komedie, Amsterdam
Kommil Foo - Oogst
Scheldetheater, Terneuzen
Louise Korthals - Alles is er
Luctor et Emergo, Rilland
Martijn Koning - Koning van de dieren
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Meervaart, Amsterdam
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
De Kleine Willem, Enschede
Nathalie Baartman - Breek
Goudse Schouwburg, Gouda
Patrick Laureij
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Peter Pannekoek - Later was alles beter
De Nieuwe Kolk, Assen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater de Stoep, Spijkenisse
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater De Veste, Delft
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater de Spiegel, Zwolle
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Theater de Schalm, Veldhoven
Tineke Schouten - Highlights
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Flint, Amersfoort
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater de Kampanje, Den Helder
zaterdag 04 mei 2019
Henry van Loon - Onze Henry
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Theater de Kampanje, Den Helder
Thomas Smith - De jaren van verstand
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
maandag 06 mei 2019
20:00
Ali B. - Koorts
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Flint, Amersfoort
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Leidse Schouwburg, Leiden
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Karin Bloemen - Souvenirs
Beatrix Theater, Utrecht
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
07:30
Start-Up Comedy met Jim Speelmans en ontbijt
Diligentia, Den Haag
20:15
Victor Luis Van Es - Stille Strijd
De Kleine Komedie, Amsterdam