Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
19:30
Chassé Theater
Breda
C.C. Het Poorthuis
Peer
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
C.C. De Kruisboog
Tienen
21:30
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
19:30
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
C.C Warenar
Wassenaar
20:30
Werftheater
Utrecht
21:30
Theater Sneek
Sneek
19:30
Theater Sneek
Sneek
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater De Willem
Papendrecht
22:00
Theater De Veste
Delft
19:30
Theater De Veste
Delft
21:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
19:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
21:00
Theater de Schalm
Veldhoven
19:00
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater 't Pand
Gorinchem
21:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
19:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Posttheater
Arnhem
21:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
19:00
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Parktheater
Eindhoven
Meervaart
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Martiniplaza
Groningen
Martiniplaza
Groningen
Koninklijk Circus
Brussel
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
21:00
Het Veur Theater
Leidschendam
19:00
Het Veur Theater
Leidschendam
21:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
19:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
21:15
Flint
Amersfoort
19:00
Flint
Amersfoort
Dok6
Panningen
20:15
Diligentia
Den Haag
21:30
Deventer Schouwburg
Deventer
19:30
Deventer Schouwburg
Deventer
De Poorterij
Zaltbommel
20:15
De Maaspoort
Venlo
De Maagd
Bergen op Zoom
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Cultura
Ede
Cpunt Theater
Hoofddorp
21:30
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
19:00
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
C.C. Deurne
Deurne
C.C. De Werft
Geel
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
19:30
Allemanswaard
Amerongen
21:30
Allemanswaard
Amerongen
Agora Theater Druten
Druten
19:30
Agora Theater Druten
Druten
19:30
Agnietenhof
Tiel
AFAS Live
Amsterdam
20:30
Werftheater
Utrecht
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
21:30
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
19:30
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
21:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
19:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
21:00
Theater De Winsinghhof
Roden
19:00
Theater De Winsinghhof
Roden
20:30
Theater de Stoomfabriek
Dalfsen
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater De Kik
Elst
Theater de Huiskamer
Weert
21:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
19:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
22:00
Stadstheater Arnhem
Arnhem
19:00
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
21:30
Stadshoftheater Vianen
Vianen
19:30
Stadshoftheater Vianen
Vianen
Spant!
Bussum
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Posttheater
Arnhem
19:30
Parktheater
Eindhoven
21:30
Parktheater
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
21:30
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
donderdag 10 december 2020
19:30
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Chassé Theater, Breda
William Boeva - B30VA
C.C. Het Poorthuis, Peer
Karin Bruers - Love is Wonderful!
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
Bert Gabriels - #Eindejaars2
C.C. De Kruisboog, Tienen
21:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2020!
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
19:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2020!
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Martijn Kardol - Welkom
C.C Warenar, Wassenaar
vrijdag 11 december 2020
20:30
Lisa Loeb - Extase
Werftheater, Utrecht
21:30
Rayen Panday - Trigger
Theater Sneek, Sneek
19:30
Rayen Panday - Trigger
Theater Sneek, Sneek
20:15
Peter Heerschop & Viggo Waas - Er gaat nog iets heel moois gebeuren
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Anne Neuteboom - Hit me baby one more time
Theater De Willem, Papendrecht
22:00
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
Theater De Veste, Delft
19:30
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
Theater De Veste, Delft
21:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2020!
Theater de Stoep, Spijkenisse
19:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2020!
Theater de Stoep, Spijkenisse
21:00
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
Theater de Schalm, Veldhoven
19:00
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Theater de Bussel, Oosterhout
Un, Dos, Stress
Theater 't Pand, Gorinchem
21:30
Enge Buren - Basta!
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
19:30
Enge Buren - Basta!
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Pieter Verelst - Amai
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Plien en Bianca - En nu dan?
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Youp van 't Hek - Korrel Zout
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Daniel Cornelissen / Paulien Cornelisse - CORNELISSE(N)
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Daniel Cornelissen / Paulien Cornelisse - CORNELISSE(N)
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:30
Nesim - TaBoe!
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Klooster en van der Meulen - Tijd zat!
Schouwburg Venray, Venray
Johan Goossens - In het beste geval
Schouwburg Venray, Venray
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Schouwburg Het Park, Hoorn
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - De Andere Oudejaars
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Posttheater, Arnhem
21:15
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
19:00
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
Parktheater, Eindhoven
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Meervaart, Amsterdam
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Meervaart, Amsterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Martiniplaza, Groningen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Martiniplaza, Groningen
Inès Reg
Koninklijk Circus, Brussel
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
21:00
Murth Mossel - Tot op dat moment
Het Veur Theater, Leidschendam
19:00
Murth Mossel - Tot op dat moment
Het Veur Theater, Leidschendam
21:30
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Fransche School Culemborg, Culemborg
19:30
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Fransche School Culemborg, Culemborg
21:15
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Flint, Amersfoort
19:00
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Flint, Amersfoort
Fuad Hassen - Remmende voorsprong
Dok6, Panningen
20:15
Lebbis - De Ervaring
Diligentia, Den Haag
21:30
Jandino - Opgefokt
Deventer Schouwburg, Deventer
19:30
Jandino - Opgefokt
Deventer Schouwburg, Deventer
Karin Bruers - Love is Wonderful!
De Poorterij, Zaltbommel
20:15
Tim Fransen - De Mens en Ik
De Maaspoort, Venlo
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer
De Maagd, Bergen op Zoom
Diederik van Vleuten - De Aanbidding Der Wijzen
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Cultura, Ede
Ronald Snijders - Een avond met mij
Cpunt Theater, Hoofddorp
21:30
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
19:00
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
C.C. Deurne, Deurne
Bert Gabriels - #Eindejaars2
C.C. De Werft, Geel
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen!
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen!
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
19:30
Spruijt en Opperman - Heimweeën
Allemanswaard, Amerongen
21:30
Spruijt en Opperman - Heimweeën
Allemanswaard, Amerongen
Stefano Keizers - Sorry Baby
Agora Theater Druten, Druten
19:30
Stefano Keizers - Sorry Baby
Agora Theater Druten, Druten
19:30
Bastiaan Ragas -een Kerstavond voor 100 van zijn beste vrienden, zeker
Agnietenhof, Tiel
Daniel Sloss - Hubris
AFAS Live, Amsterdam
zaterdag 12 december 2020
20:30
Lisa Loeb - Extase
Werftheater, Utrecht
Jasper van Kuijk - Tot hier en niet verder
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
21:30
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
19:30
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
21:00
Silvester Zwaneveld - Lichtgeraakt!
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
19:00
Silvester Zwaneveld - Lichtgeraakt!
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Eva Crutzen - Opslaan als
Theater Harderwijk, Harderwijk
21:00
Klooster en van der Meulen - Tijd zat!
Theater De Winsinghhof, Roden
19:00
Klooster en van der Meulen - Tijd zat!
Theater De Winsinghhof, Roden
20:30
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Theater de Stoomfabriek, Dalfsen
20:00
Lebbis - De Ervaring
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Martijn Kardol - Welkom
Theater De Kik, Elst
Un, Dos, Stress
Theater de Huiskamer, Weert
21:00
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
19:00
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
22:00
Enge Buren - Basta!
Stadstheater Arnhem, Arnhem
19:00
Enge Buren - Basta!
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Youp van 't Hek - Korrel Zout
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
21:30
Greg Shapiro - Leaving Trumpland
Stadshoftheater Vianen, Vianen
19:30
Greg Shapiro - Leaving Trumpland
Stadshoftheater Vianen, Vianen
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer
Spant!, Bussum
20:00
Jandino - Opgefokt
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Vlamousse - Saampies
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Man, man, man, de Podcast
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Op Sterk Water - De Hoe Overleef ik de Kerst Show
Posttheater, Arnhem
19:30
Daniel Cornelissen / Paulien Cornelisse - CORNELISSE(N)
Parktheater, Eindhoven
21:30
Daniel Cornelissen / Paulien Cornelisse - CORNELISSE(N)
Parktheater, Eindhoven
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
Parktheater, Eindhoven
21:30
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam