Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Zuiderpershuis
Antwerpen
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
Theater De Storm
Winterswijk
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater De Kolk
Assen
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Schouwburg Venray
Venray
19:30
Schouwburg Lochem
Lochem
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
Parktheater
Eindhoven
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
23:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Kennemer Theater
Beverwijk
Het Veur Theater
Leidschendam
Gashouder
Dedemsvaart
Fidei et Arti
Oudenbosch
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
De Ogtent
Duiven
De Molenberg
Delfzijl
De Maaspoort
Venlo
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Dialoog
Ermelo
20:00
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cpunt Theater
Hoofddorp
C.C. Lanaken
Lanaken
C.C. De Pas
Heesch
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Hofpoort
Coevorden
20:15
Theater Hof 88
Almelo
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Theater de Mythe
Goes
Theater De Leest
Waalwijk
19:30
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater Aan de Slinger
Houten
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schaffelaartheater
Barneveld
20:30
Posttheater
Arnhem
Parktheater
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Kulturhus Holten
Holten
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
Junushoff Theater
Wageningen
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Het Podium
Hoogeveen
20:15
Flint
Amersfoort
Dok6
Panningen
20:15
Diligentia
Den Haag
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:15
De Meenthe
Steenwijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Harmonie
Leeuwarden
Cpunt Theater
Hoofddorp
Chassé Theater
Breda
C.C. Nesterlé
Nistelrode
C.C. Leopoldsburg
Leopoldsburg
C.C. De Plomblom
Ninove
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
19:30
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Agnietenhof
Tiel
30CC/Schouwburg
Leuven
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Paradiso
Amsterdam
P3
Purmerend
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
19:30
Schouwburg Odeon
Zwolle
vrijdag 13 april 2018
20:00
Iliza Shlesinger
Zuiderpershuis, Antwerpen
20:15
Zonder verdoving
Zaantheater, Zaandam
20:00
Alex Klaasen - Showponies
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:15
Benjamin van der Velden
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater Kerkrade, Kerkrade
Johan Goossens - Vlam
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Theater De Willem, Papendrecht
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater De Storm, Winterswijk
Lebbis - De Bovengrens
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Theater de Spiegel, Zwolle
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Theater de Schalm, Veldhoven
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater de Purmaryn, Purmerend
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Enge Buren - Vreemde vogels
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater De Kolk, Assen
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Theater de Bussel, Oosterhout
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:30
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Rayen Panday - Fenomeen
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Ali B - Koorts
Schouwburg Venray, Venray
19:30
George van Houts - Kom Plot
Schouwburg Lochem, Lochem
Eva Crutzen - Opslaan Als
Schouwburg Het Park, Hoorn
Mylou Frencken - Omdat ik zoveel van je haat
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Zonder verdoving
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Parktheater, Eindhoven
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
23:00
Philippe Geubels - Bedankt voor alles
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Philippe Geubels - Bedankt voor alles
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Kennemer Theater, Beverwijk
Soundos - Niets te verliezen
Het Veur Theater, Leidschendam
Nathalie Baartman - Voest
Gashouder, Dedemsvaart
Thomas Smith - Strak
Fidei et Arti, Oudenbosch
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Diligentia, Den Haag
20:15
Pieter Jouke / Ronald Snijders (cabaretier) - De staat van verwarring
De Ogtent, Duiven
Murth Mossel - Pauwer
De Molenberg, Delfzijl
Roué Verveer - Heppie de Peppie
De Maaspoort, Venlo
Daniël Arends - De Afterparty
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Zij en ik - Spruijt en Opperman
De Dialoog, Ermelo
20:00
Stefano Keizers - Erg heel
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
Cpunt Theater, Hoofddorp
Claudia de Breij - Nu
Cpunt Theater, Hoofddorp
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. Lanaken, Lanaken
Karin Bloemen - Volle Bloei
C.C. De Pas, Heesch
Emilio Guzman - Kom dan!
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
zaterdag 14 april 2018
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Leon van der Zanden - Kameleon
Theater Zuidplein, Rotterdam
Fuad Hassen - Held
Theater Hofpoort, Coevorden
20:15
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Theater Hof 88, Almelo
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Theater De Willem, Papendrecht
20:30
Piepschuim
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Theater de Mythe, Goes
Richard Groenendijk - Om alles
Theater De Leest, Waalwijk
19:30
George van Houts - Kom Plot
Theater de Kampanje, Den Helder
Jochen Otten - Troosten
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:30
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theater Aan de Slinger, Houten
Karin Bloemen - Volle Bloei
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Pieter Jouke - Dingen die ik dacht
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Lebbis - De Bovengrens
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Alex Klaasen - Showponies
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Pieter Derks - Spot
Schaffelaartheater, Barneveld
20:30
Op Sterk Water - Hotel
Posttheater, Arnhem
Tineke Schouten - T-Splitsing
Parktheater, Eindhoven
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Parktheater, Eindhoven
19:30
Iliza Shlesinger
Melkweg, Amsterdam
20:15
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Leidse Schouwburg, Leiden
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Kulturhus Holten, Holten
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Kennemer Theater, Beverwijk
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Junushoff Theater, Wageningen
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Theatergroep Het Nieuwe Masker
Het Podium, Hoogeveen
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Flint, Amersfoort
Vincent Geers - Als beste getest
Dok6, Panningen
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
Diligentia, Den Haag
Patrick Laureij
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:15
Joep Onderdelinden - Ooit
De Meenthe, Steenwijk
Daniël Arends - De Afterparty
De Kleine Komedie, Amsterdam
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
De Harmonie, Leeuwarden
Claudia de Breij - Nu
Cpunt Theater, Hoofddorp
Rayen Panday - Fenomeen
Chassé Theater, Breda
Cameretten - Finalistentournee 2017
C.C. Nesterlé, Nistelrode
Thomas Smith - Strak
C.C. Leopoldsburg, Leopoldsburg
William Boeva - Reset
C.C. De Plomblom, Ninove
Soundos - Niets te verliezen
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
19:30
Rob en Emiel- Blow me away
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Eva Crutzen - Opslaan Als
Agnietenhof, Tiel
Jan Jaap van der Wal - Schoon
30CC/Schouwburg, Leuven
zondag 15 april 2018
20:15
Alex Klaasen - Showponies
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Daniël Arends - De Afterparty
Paradiso, Amsterdam
Jeroen van Merwijk - Lucky
P3, Purmerend
15:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
maandag 16 april 2018
19:30
George van Houts - Kom Plot
Schouwburg Odeon, Zwolle