Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Diligentia
Den Haag
20:15
De Molenberg
Delfzijl
Het Evertshuis
Bodegraven
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
Orpheus
Apeldoorn
20:00
DeLaMar
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Hof 88
Almelo
19:30
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Zaantheater
Zaandam
Theater De Storm
Winterswijk
C.C Warenar
Wassenaar
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
van Beresteyn
Veendam
Markant Uden
Uden
Agnietenhof
Tiel
20:00
Agnietenhof
Tiel
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
De Spil
Roeselare
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Schouwburg Lochem
Lochem
20:15
Singer Theater
Laren
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
Schouwburg Het Park
Hoorn
Cpunt Theater
Hoofddorp
Schouwburg Hengelo
Hengelo
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Theater 't Speelhuis
Helmond
Martiniplaza
Groningen
De Reggehof
Goor
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:15
Cultura
Ede
20:30
De Meerpaal
Dronten
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater PePijn
Den Haag
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Spant!
Bussum
De Weijer
Boxmeer
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Cultuurhuus Braakhekke
Bathmen
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Posttheater
Arnhem
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Flint
Amersfoort
Schouwburg Almere
Almere
Swanla Theater
Zevenhuizen
Zaal Onder De Toren
Wissenkerke
Theater De Leest
Waalwijk
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Markant Uden
Uden
De Meenthe
Steenwijk
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:30
De alkeburcht
Roelofarendsveen
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
Lindenberg Theater
Nijmegen
Kaleidoskoop
Nieuwkoop
C.C. Myllesweerd
Mill
Bon theater
Medemblik
Schouwburg Lochem
Lochem
De Harmonie
Leeuwarden
Cpunt Theater
Hoofddorp
C.C De Muze
Heusden-Zolder
Theater 't Speelhuis
Helmond
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Martiniplaza
Groningen
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
22:30
Effenaar
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
20:30
Effenaar
Eindhoven
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Diligentia
Den Haag
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Chassé Theater
Breda
20:30
Openluchttheater Hoessenbosch
Berghem
donderdag 19 april 2018
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Diligentia, Den Haag
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
De Molenberg, Delfzijl
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Het Evertshuis, Bodegraven
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Theater de Speeldoos, Baarn
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Alex Klaasen - Showponies
DeLaMar, Amsterdam
19:00
Cameretten - Finalistentournee 2017
Melkweg, Amsterdam
Daniël Arends - De Afterparty
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Jandino - Keihard
Meervaart, Amsterdam
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater de Griffioen, Amstelveen
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Theater Hof 88, Almelo
19:30
George van Houts - Kom Plot
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
vrijdag 20 april 2018
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Stefano Keizers - Erg heel
Zaantheater, Zaandam
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater De Storm, Winterswijk
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
C.C Warenar, Wassenaar
20:15
George van Houts - Kom Plot
Theater de Schalm, Veldhoven
Eva Crutzen - Opslaan Als
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Emilio Guzman - Kom dan!
van Beresteyn, Veendam
Claudia de Breij - Nu
Markant Uden, Uden
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Agnietenhof, Tiel
20:00
Zonder verdoving
Agnietenhof, Tiel
Jeroen van Merwijk - Lucky
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Jan Jaap van der Wal - Schoon
De Spil, Roeselare
Jochen Otten - Troosten
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater de Kom, Nieuwegein
Johan Goossens - Vlam
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Karin Bloemen - Volle Bloei
Schouwburg Lochem, Lochem
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Singer Theater, Laren
20:15
Rob en Emiel- Blow me away
Theater Aan de Slinger, Houten
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Schouwburg Het Park, Hoorn
Mylou Frencken - Omdat ik zoveel van je haat
Cpunt Theater, Hoofddorp
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Fuad Hassen - Held
Theater 't Speelhuis, Helmond
Philippe Geubels - Bedankt voor alles
Martiniplaza, Groningen
Pieter Jouke / Ronald Snijders (cabaretier) - De staat van verwarring
De Reggehof, Goor
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:15
Marian Mudder - Sofa Sessies
Cultura, Ede
20:30
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
De Meerpaal, Dronten
Richard Groenendijk - Om alles
Deventer Schouwburg, Deventer
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theater PePijn, Den Haag
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Spant!, Bussum
Patrick Laureij
De Weijer, Boxmeer
Rayen Panday - Fenomeen
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Arno van der Heyden - Heksenjacht
Cultuurhuus Braakhekke, Bathmen
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Murth Mossel - Pauwer
Posttheater, Arnhem
20:00
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Alex Klaasen - Showponies
DeLaMar, Amsterdam
Daniël Arends - De Afterparty
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
De Bovengrens
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
René van Meurs - Ik beloof niks
Flint, Amersfoort
Pieter Derks - Spot
Schouwburg Almere, Almere
zaterdag 21 april 2018
Rayen Panday - Fenomeen
Swanla Theater, Zevenhuizen
Op Sterk Water - Het Op Sterk Water Songfestival
Zaal Onder De Toren, Wissenkerke
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater De Leest, Waalwijk
Richard Groenendijk - Om alles
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Jochen Otten - Troosten
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Claudia de Breij - Nu
Markant Uden, Uden
Roué Verveer - Heppie de Peppie
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Theater Sneek, Sneek
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Theater Zuidplein, Rotterdam
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:30
Joep Onderdelinden - Ooit
De alkeburcht, Roelofarendsveen
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Stefano Keizers - Erg heel
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Rob en Emiel- Blow me away
Theater De Willem, Papendrecht
Patrick Laureij
Lindenberg Theater, Nijmegen
Cameretten - Finalistentournee 2017
Kaleidoskoop, Nieuwkoop
Fuad Hassen - Held
C.C. Myllesweerd, Mill
Pieter Jouke / Ronald Snijders (cabaretier) - De staat van verwarring
Bon theater, Medemblik
René van Meurs - Ik beloof niks
Schouwburg Lochem, Lochem
Johan Goossens - Vlam
De Harmonie, Leeuwarden
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Cpunt Theater, Hoofddorp
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C De Muze, Heusden-Zolder
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater 't Speelhuis, Helmond
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Philippe Geubels - Bedankt voor alles
Martiniplaza, Groningen
20:15
Piepschuim
De Schattelijn, Geertruidenberg
22:30
Eddie Izzard: Work In Progress (try out - late night)
Effenaar, Eindhoven
Eva Crutzen - Opslaan Als
Parktheater, Eindhoven
20:30
Eddie Izzard
Effenaar, Eindhoven
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Schouwburg de Lawei, Drachten
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Diligentia, Den Haag
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Enge Buren - Vreemde vogels
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:30
Zij en ik - Spruijt en Opperman
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Chassé Theater, Breda
20:30
Voel de Man - Theatergroep Rauwkost
Openluchttheater Hoessenbosch, Berghem