Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Drommedaris
Enkhuizen
Dok6
Panningen
Diligentia
Den Haag
De Smeltkroes
Maarheeze
De Maagd
Bergen op Zoom
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Kattendans
Bergeijk
De Bogaard
Sint-Truiden
C.C. Stroud
Putten
20:30
C.C. De Kei
Reusel
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
21:00
C.C. Bacchus
Aalsmeer
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
00:00
Arto Theater
Schoonhoven
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:30
Theater Floralis
Lisse
13:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Kerk Beets
Beets
15:00
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
Agora Theater Druten
Druten
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:30
Theater Floralis
Lisse
00:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Meervaart
Amsterdam
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Mezz
Breda
20:00
Meervaart
Amsterdam
Chassé Theater
Breda
BREStheater
Brielle
Agnietenhof
Tiel
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater Ludens
Voorburg
Theater De Veste
Delft
Theater De Lievekamp
Oss
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
00:00
Theater 't Speelhuis
Helmond
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Singer Theater
Laren
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
S.C.C. De Ruchte
Someren
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Posttheater
Arnhem
Parktheater
Eindhoven
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Markant Uden
Uden
20:15
Ledeltheater
Oostburg
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
Het Klooster
Woerden
Goudse Schouwburg
Gouda
Flint
Amersfoort
Figi Theater
Zeist
20:15
Diligentia
Den Haag
De Meerpaal
Dronten
De Meenthe
Steenwijk
20:15
De Maaspoort
Venlo
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Domijnen
Sittard
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
C.C. Den Herd
Bladel
Agnietenhof
Tiel
Zaantheater
Zaandam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Veluvine
Nunspeet
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Zinin
Nijverdal
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater Ludens
Voorburg
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater De Winsinghhof
Roden
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater De Veste
Delft
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Kappen
Haaksbergen
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
zaterdag 24 november 2018
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Drommedaris, Enkhuizen
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Dok6, Panningen
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Diligentia, Den Haag
Bert Gabriels - Gelukzoeker
De Smeltkroes, Maarheeze
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
De Maagd, Bergen op Zoom
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Thomas Acda - Motel
De Kattendans, Bergeijk
Lebbis - De Bovengrens
De Bogaard, Sint-Truiden
Alex Ploeg Ultimatum
C.C. Stroud, Putten
20:30
Leon van der Zanden - Kameleon
C.C. De Kei, Reusel
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
21:00
Max van den Burg - Paasbest
C.C. Bacchus, Aalsmeer
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
C.C Warenar, Wassenaar
Arie & Silvester - Wie?!
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
00:00
Oeloek - Droeftoeters
Arto Theater, Schoonhoven
zondag 25 november 2018
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Theater Floralis, Lisse
13:30
Shirma sings Aretha - A Tribute
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Claudia de Breij - Nu
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Kerk Beets, Beets
15:00
Marjolein de Graaff - Deugzucht
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
Kiki Schippers - Waar
Agora Theater Druten, Druten
maandag 26 november 2018
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Theater Floralis, Lisse
00:00
Howard Komproe - Live on stage
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Marc-Marie Huijbregts
Meervaart, Amsterdam
dinsdag 27 november 2018
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater De Veste, Delft
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater de Schalm, Veldhoven
Bert Gabriels - Gelukzoeker
Theater de Griffioen, Amstelveen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Schouwburg Odeon, Zwolle
20:00
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Chassé Comedy Club
Mezz, Breda
20:00
Ari Shaffir
Meervaart, Amsterdam
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Chassé Theater, Breda
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
BREStheater, Brielle
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Agnietenhof, Tiel
woensdag 28 november 2018
Matroesjka - Brainwash
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Patrick Laureij
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Theater PePijn, Den Haag
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater Ludens, Voorburg
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater De Veste, Delft
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Theater De Lievekamp, Oss
William Boeva - Reset
Theater De Leest, Waalwijk
Lebbis - De Bovengrens
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Hadewych Minis - Minis Plus
Theater de Bussel, Oosterhout
Tineke Schouten - Highlights
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater Bellevue, Amsterdam
Jan Beuving - Rotatie
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater 't Speelhuis, Helmond
Kiki Schippers - Waar
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Martijn Kardol - Bang
Singer Theater, Laren
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Richard Groenendijk - Om Alles!
S.C.C. De Ruchte, Someren
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Posttheater, Arnhem
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Parktheater, Eindhoven
Bert Gabriels - Gelukzoeker
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Ellen Pieters / Guido Spek - Late Lente
Markant Uden, Uden
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Ledeltheater, Oostburg
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Kennemer Theater, Beverwijk
Anne-Marie Jung - Ram
Het Klooster, Woerden
Ali B - Koorts
Goudse Schouwburg, Gouda
Thijs Kemperink - Bonje
Flint, Amersfoort
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Figi Theater, Zeist
20:15
Stefano Keizers - Erg heel
Diligentia, Den Haag
Brigitte Kaandorp - Eh...
De Meerpaal, Dronten
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Rayen Panday - Fenomeen
De Maaspoort, Venlo
Louise Korthals - Alles is er
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Purper - Purper's Passie
De Domijnen, Sittard
Freek de Jonge - De Suppoost
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Cpunt Theater, Hoofddorp
Alex Ploeg Ultimatum
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
René van Meurs - Ik beloof niks
C.C. Den Herd, Bladel
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Agnietenhof, Tiel
donderdag 29 november 2018
Alex Ploeg Ultimatum
Zaantheater, Zaandam
Patrick Laureij
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Veluvine, Nunspeet
20:00
De stemkunstenaars
Theater Zuidplein, Rotterdam
Freek de Jonge - De Suppoost
Theater Zinin, Nijverdal
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Theater PePijn, Den Haag
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater Ludens, Voorburg
Brigitte Kaandorp - Eh...
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Anne-Marie Jung - Ram
Theater De Winsinghhof, Roden
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater De Veste, Delft
Thijs Kemperink - Bonje
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Hadewych Minis - Minis Plus
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:30
Clifton Braam - Twee landen, één liefde (reprise)
Theater de Kom, Nieuwegein
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater de Kappen, Haaksbergen
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater de Bussel, Oosterhout
Arie & Silvester - Wie?!
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn