Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Harmonie
Leeuwarden
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Meenthe
Steenwijk
De Molenberg
Delfzijl
20:15
De Weverij
Zierikzee
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Figi Theater
Zeist
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
Parktheater
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
Posttheater
Arnhem
Schouwburg Het Park
Hoorn
Singer Theater
Laren
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Storm
Winterswijk
Theater De Winsinghhof
Roden
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater Harderwijk
Harderwijk
Theater Sneek
Sneek
00:00
Zaantheater
Zaandam
Agnietenhof
Tiel
20:00
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
20:00
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
C.C. De kern
Wilrijk
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kleine Willem
Enschede
De Meenthe
Steenwijk
DeLaMar
Amsterdam
Deventer Schouwburg
Deventer
Goudse Schouwburg
Gouda
Het Kielzog
Hoogezand
Het Trefpunt
Warmond
20:00
Het Veur Theater
Leidschendam
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
Meervaart
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Posttheater
Arnhem
Scheldetheater
Terneuzen
00:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Lochem
Lochem
Schouwburg Odeon
Zwolle
Singer Theater
Laren
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
00:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Kaasfabriek
Wormer
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater De Verwachting
Ritthem
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater Sneek
Sneek
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
van Beresteyn
Veendam
Werftheater
Utrecht
20:00
Agnietenhof
Tiel
Agnietenhof
Tiel
Agora Theater Lelystad
Lelystad
ATLAS Theater
Emmen
Bon theater
Medemblik
BREStheater
Brielle
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
C.C. De Werft
Geel
20:15
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
De hoogte
Winsum
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Molenberg
Delfzijl
00:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:15
Diligentia
Den Haag
Het Veur Theater
Leidschendam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Kennemer Theater
Beverwijk
donderdag 28 februari 2019
Martijn Koning - Koning van de dieren
De Harmonie, Leeuwarden
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jeroen van Merwijk - Lucky
De Meenthe, Steenwijk
André Manuel - DREEJKLEZOEW
De Molenberg, Delfzijl
20:15
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
De Weverij, Zierikzee
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Figi Theater, Zeist
Richard Groenendijk - Om Alles!
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Patrick Laureij
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Maartje & Kine - Vibrato
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Deng Boy
Meervaart, Amsterdam
20:30
Uit de Hoge Hoed: Improv Comedy
Neushoorn, Leeuwarden
Fresku - Voordat het te laat is
Parktheater, Eindhoven
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Parktheater, Eindhoven
Rayen Panday - Fenomeen
Posttheater, Arnhem
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Schouwburg Het Park, Hoorn
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Singer Theater, Laren
Brigitte Kaandorp - Eh...
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater de Griffioen, Amstelveen
Ali B - Koorts
Theater de Kampanje, Den Helder
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Theater de Kom, Nieuwegein
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater de Koornbeurs, Franeker
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater De Leest, Waalwijk
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater de Purmaryn, Purmerend
Stefano Keizers - Erg Heel
Theater De Storm, Winterswijk
Alex Ploeg Ultimatum
Theater De Winsinghhof, Roden
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Theater Harderwijk, Harderwijk
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater Sneek, Sneek
00:00
Oeloek - Droeftoeters
Zaantheater, Zaandam
vrijdag 01 maart 2019
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Agnietenhof, Tiel
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
20:00
Fabian Franciscus - Vlafeest
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
20:30
Nienke Plas - Van de hak op de tak
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Thomas Smith - De jaren van verstand
C.C. De kern, Wilrijk
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
De Kleine Komedie, Amsterdam
Fresku - Voordat het te laat is
De Kleine Willem, Enschede
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
De Meenthe, Steenwijk
Roué Verveer - Heppie de Peppie
DeLaMar, Amsterdam
Rayen Panday - Fenomeen
Deventer Schouwburg, Deventer
Karin Bloemen - Souvenirs
Goudse Schouwburg, Gouda
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Het Kielzog, Hoogezand
Javier Guzman - Guzmán
Het Trefpunt, Warmond
20:00
Angela Groothuizen - Lueke binge
Het Veur Theater, Leidschendam
20:15
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Johan Goossens - Vlam (reprise)
Meervaart, Amsterdam
Nathalie Baartman - Breek
Orpheus, Apeldoorn
Thomas Acda - Motel
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Posttheater, Arnhem
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Scheldetheater, Terneuzen
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Trudy Labij & Frans Mulder - ’t Is nogal fris voor de tijd van het jaa
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Schouwburg de Lawei, Drachten
Louise Korthals - Alles is er
Schouwburg Het Park, Hoorn
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Schouwburg Lochem, Lochem
Patrick Laureij
Schouwburg Odeon, Zwolle
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Singer Theater, Laren
Freek de Jonge - De Suppoost
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:15
Yentl en de Boer - Magie
Stadstheater Arnhem, Arnhem
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater aan de Schie, Schiedam
Kamagurka - De grenzen van Ernst
Theater de Griffioen, Amstelveen
Thijs Kemperink - Bonje
Theater de Kaasfabriek , Wormer
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Theater de Purmaryn, Purmerend
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Theater de Spiegel, Zwolle
Ali B - Koorts
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Theater De Verwachting, Ritthem
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater Sneek, Sneek
Kiki Schippers - Waar
Theater Zuidplein, Rotterdam
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Theater Zuidplein, Rotterdam
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
van Beresteyn, Veendam
Margriet Bolding - Het gras bij de buren
Werftheater, Utrecht
zaterdag 02 maart 2019
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Agnietenhof, Tiel
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Agnietenhof, Tiel
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Brigitte Kaandorp - Eh...
ATLAS Theater, Emmen
Louise Korthals - Alles is er
Bon theater, Medemblik
Fresku - Voordat het te laat is
BREStheater, Brielle
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
René van Meurs - Ik beloof niks
C.C. De Werft, Geel
20:15
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
Nathalie Baartman - Breek
De hoogte, Winsum
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
De Kleine Komedie, Amsterdam
Karin Bloemen - Souvenirs
De Molenberg, Delfzijl
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
De Nieuwe Kolk, Assen
20:15
Alex Ploeg Ultimatum
Diligentia, Den Haag
Angela Groothuizen - Lueke binge
Het Veur Theater, Leidschendam
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Deng Boy - We gaan gaan gaan
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Oldenhermanns - UNSEXED
Kennemer Theater, Beverwijk