Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
Theater de Spiegel
Zwolle
Diligentia
Den Haag
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
00:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
De Harmonie
Leeuwarden
00:00
Theater De Boerderij
Huizen
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Zaantheater
Zaandam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
De Toegift
Den Hoorn
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
00:00
De Kleine Willem
Enschede
ATLAS Theater
Emmen
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:15
De Kattendans
Bergeijk
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
De Meerpaal
Dronten
00:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
00:00
Theater 't Pand
Gorinchem
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:30
Lindenberg Theater
Nijmegen
De Meenthe
Steenwijk
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
ZIMIHC theater Wittevrouwen
Utrecht
20:30
Jan van Besouw
Goirle
Chassé Theater
Breda
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
00:00
Kantine Walhalla
Rotterdam
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
00:00
Spant!
Bussum
Zaantheater
Zaandam
00:00
Theater de Schalm
Veldhoven
Posttheater
Arnhem
20:15
De Meenthe
Steenwijk
20:30
Theater PePijn
Den Haag
van Beresteyn
Veendam
00:00
De Meerpaal
Dronten
20:15
Figi Theater
Zeist
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
De Reggehof
Goor
Theater 't Onderdak
Sassenheim
00:00
Theater De Omval
Diemen
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
00:00
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Orpheus
Apeldoorn
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
00:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
00:00
Het Dorpshuis Oost-Knollendam
Oostknollendam
Wesopa Weesp
Weesp
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:15
Theater Concordia
Haastrecht
Chassé Theater
Breda
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Colosseum Dokkum
Dokkum
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Zaantheater
Zaandam
donderdag 30 januari 2020
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Scheldetheater, Terneuzen
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Theater de Spiegel, Zwolle
Henry van Loon - Onze Henry
Diligentia, Den Haag
20:00
Huub Stapel - Het Huwelijk
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Theater de Kom, Nieuwegein
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Lebbis - De Ervaring
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Mouna Laroussi - Schijtziek
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Najib Amhali - Waar was ik?
De Harmonie, Leeuwarden
00:00
Nathalie Baartman - Breek
Theater De Boerderij, Huizen
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:15
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:00
Oldenhermanns - Unsexed
Podium Hoge Woerd, De Meern
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Zaantheater, Zaandam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:30
Pieter Verelst - Amai
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Junushoff Theater, Wageningen
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
De Toegift, Den Hoorn
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
Schouwburg Cuijk, Cuijk
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
De Kleine Willem, Enschede
Sara Kroos - Verte
ATLAS Theater, Emmen
20:00
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Tineke Schouten - Highlights
Theater de Mythe, Goes
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
De Kattendans, Bergeijk
Van Der Laan & Woe - Pesetas
C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
20:30
Victor Luis van Es
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Viggo Waas - De meestervoorspeller
De Meerpaal, Dronten
00:00
Yora Rienstra - UP
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
vrijdag 31 januari 2020
20:00
Alex Agnew - Be Careful What You Wish For
Kursaal Oostende, Oostende
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Agnietenhof, Tiel
20:15
Ali B - Koorts
De Kleine Komedie, Amsterdam
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Theater 't Pand, Gorinchem
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:30
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Lindenberg Theater, Nijmegen
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
De Meenthe, Steenwijk
20:30
Anuar - EERLIJK
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
Arne de Wit / Carla Wijnen / Miriam Wijnen
ZIMIHC theater Wittevrouwen, Utrecht
20:30
Barrie Stevens - The Show Must Go On
Jan van Besouw, Goirle
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Chassé Theater, Breda
20:30
Best of Stand-Up
Comedy Club Haug, Rotterdam
20:30
Cameretten - Finalistentournee
Theater de Bussel, Oosterhout
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:30
Groninger Studenten Cabaret Festival
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Schouwburg Lochem, Lochem
Henry van Loon - Onze Henry
Diligentia, Den Haag
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Theater aan de Schie, Schiedam
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Kantine Walhalla, Rotterdam
20:00
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Karin Bloemen - Souvenirs
Posthuis Theater, Heerenveen
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Spant!, Bussum
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Zaantheater, Zaandam
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Theater de Schalm, Veldhoven
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Posttheater, Arnhem
20:15
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
De Meenthe, Steenwijk
20:30
Marcel Harteveld - Weet ik veel
Theater PePijn, Den Haag
Martijn Koning - Koning van de toekomst
van Beresteyn, Veendam
00:00
Nathalie Baartman - Breek
De Meerpaal, Dronten
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Figi Theater, Zeist
20:30
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Oldenhermanns - Unsexed
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:30
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Reggehof, Goor
Rayen Panday - Trigger
Theater 't Onderdak, Sassenheim
00:00
René van Meurs - Hunkert
Theater De Omval, Diemen
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater de Kom, Nieuwegein
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Sara Kroos - Verte
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Stefano Keizers - Sorry Baby
C.C Warenar, Wassenaar
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Tineke Schouten - Highlights
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Urbanus - LIJ KNER GE SOP
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Parktheater, Eindhoven
20:15
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
00:00
Yora Rienstra - UP
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
zaterdag 01 februari 2020
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Ali B - Koorts
De Kleine Komedie, Amsterdam
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Het Dorpshuis Oost-Knollendam, Oostknollendam
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Wesopa Weesp, Weesp
20:30
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Barrie Stevens - The Show Must Go On
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:30
Best of Stand-Up
Comedy Club Haug, Rotterdam
20:15
Cameretten - Finalistentournee
Theater Concordia, Haastrecht
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Chassé Theater, Breda
20:15
De Fransse Eijkel - Subtropique
Diligentia, Den Haag
20:15
Enge Buren - BASTA!
Colosseum Dokkum, Dokkum
20:00
Fresku - Voordat het te laat is
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:30
Groninger Studenten Cabaret Festival
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Zaantheater, Zaandam