Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
ATLAS Theater
Emmen
20:30
Theater Concordia
Enschede
20:15
De Oosterpoort
Groningen
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
Het Kielzog
Hoogezand
Schouwburg Lochem
Lochem
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
De Kunstgreep
Oostzaan
Theater De Willem
Papendrecht
Hoftheater
Raalte
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Perron-3
Rosmalen
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
C.C. De Kruisboog
Tienen
Markant Uden
Uden
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Munttheater
Weert
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Het Klooster
Woerden
Schouwburg Odeon
Zwolle
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Flint
Amersfoort
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Posttheater
Arnhem
Theater De Kolk
Assen
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
C.C. Ter Dilft
Bornem
De Weijer
Boxmeer
Podium Hoge Woerd
De Meern
De Molenberg
Delfzijl
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
De Meerpaal
Dronten
20:15
Cultura
Ede
Parktheater
Eindhoven
Wilminktheater
Enschede
20:00
De Reggehof
Goor
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater Concordia
Haastrecht
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Theater Gooiland
Hilversum
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater Aan de Slinger
Houten
De Harmonie
Leeuwarden
Leidse Schouwburg
Leiden
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
Theater de Purmaryn
Purmerend
C.C. Stroud
Putten
20:30
C.C. De Kei
Reusel
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Noorderkerk
Sneek
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
van Beresteyn
Veendam
20:00
De Horst
Venhorst
20:15
De Maaspoort
Venlo
Wesopa Weesp
Weesp
Theater De Storm
Winterswijk
Zaantheater
Zaandam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:30
Meervaart
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Posttheater
Arnhem
Theater de Speeldoos
Baarn
Schaffelaartheater
Barneveld
C.C. Den Herd
Bladel
C.C. Blankenberge
Blankenberge
Chassé Theater
Breda
Spant!
Bussum
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg de Lawei
Drachten
ATLAS Theater
Emmen
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
19:30
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater de Kom
Nieuwegein
donderdag 05 april 2018
Ali B - Koorts
ATLAS Theater, Emmen
20:30
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Theater Concordia, Enschede
20:15
Cameretten - Finalistentournee 2017
De Oosterpoort, Groningen
Eva Crutzen - Opslaan Als
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:00
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Stefano Keizers - Erg heel
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:30
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Cpunt Theater, Hoofddorp
Karin Bloemen - Volle Bloei
Het Kielzog, Hoogezand
Johan Goossens - Vlam
Schouwburg Lochem, Lochem
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
De Kunstgreep, Oostzaan
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Theater De Willem, Papendrecht
Martijn Koning - Koning te rijk
Hoftheater, Raalte
20:15
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Vincent Geers - Als beste getest
Perron-3, Rosmalen
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Daniël Arends - De Afterparty
Theater aan de Schie, Schiedam
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Enge Buren - Vreemde vogels
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Scheldetheater, Terneuzen
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. De Kruisboog, Tienen
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Markant Uden, Uden
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Theater De Leest, Waalwijk
Jochen Otten - Troosten
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have
Munttheater, Weert
Fuad Hassen - Held
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Jeroen van Merwijk - Lucky
Het Klooster, Woerden
Pieter Derks - Spot
Schouwburg Odeon, Zwolle
vrijdag 06 april 2018
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Karin Bloemen - Volle Bloei
Flint, Amersfoort
Roué Verveer - Heppie de Peppie
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
George van Houts - Kom Plot
Orpheus, Apeldoorn
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Posttheater, Arnhem
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater De Kolk, Assen
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
William Boeva - Reset
C.C. Ter Dilft, Bornem
René van Meurs - Ik beloof niks
De Weijer, Boxmeer
Johan Goossens - Vlam
Podium Hoge Woerd, De Meern
Arno van der Heyden - Heksenjacht
De Molenberg, Delfzijl
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Diligentia, Den Haag
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Soundos - Niets te verliezen
De Meerpaal, Dronten
20:15
Joep Onderdelinden - OOIT
Cultura, Ede
Claudia de Breij - Nu
Parktheater, Eindhoven
Martijn Koning - Koning te rijk
Wilminktheater, Enschede
20:00
Yentl & de Boer - Magie
De Reggehof, Goor
20:15
Alex Klaasen - Showponies
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater Concordia, Haastrecht
20:00
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Theater Gooiland, Hilversum
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Lebbis - De Bovengrens
Schouwburg Het Park, Hoorn
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater Aan de Slinger, Houten
Ali B - Koorts
De Harmonie, Leeuwarden
Daniël Arends - De Afterparty
Leidse Schouwburg, Leiden
Richard Groenendijk - Om alles
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have
Theater Zinin, Nijverdal
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater de Purmaryn, Purmerend
Pieter Derks - Spot
C.C. Stroud, Putten
20:30
Speelman & Speelman - Het moet eruit
C.C. De Kei, Reusel
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Eva Crutzen - Opslaan Als
Noorderkerk, Sneek
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Piepschuim
van Beresteyn, Veendam
20:00
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
De Horst, Venhorst
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
De Maaspoort, Venlo
André Manuel - De Onzen
Wesopa Weesp, Weesp
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Theater De Storm, Winterswijk
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Zaantheater, Zaandam
zaterdag 07 april 2018
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Ali B - Koorts
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:30
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Meervaart, Amsterdam
Roué Verveer - Heppie de Peppie
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have
Posttheater, Arnhem
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Theater de Speeldoos, Baarn
Eva Crutzen - Opslaan Als
Schaffelaartheater, Barneveld
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
C.C. Den Herd, Bladel
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. Blankenberge, Blankenberge
Emilio Guzman - Kom dan!
Chassé Theater, Breda
Claudia de Breij - Nu
Spant!, Bussum
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Schouwburg Amphion, Doetinchem
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Schouwburg de Lawei, Drachten
Daniël Arends - De Afterparty
ATLAS Theater, Emmen
20:15
Alex Klaasen - Showponies
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
William Boeva - Reset
C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
20:15
Piepschuim
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
De Harmonie, Leeuwarden
19:30
George van Houts - Kom Plot
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Richard Groenendijk - Om alles
Theater de Kom, Nieuwegein