Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
C.C. Maasmechelen
Maasmechelen
HAN Campustheater
Nijmegen
Theater De Storm
Winterswijk
Chassé Theater
Breda
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Diligentia
Den Haag
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater Zinin
Nijverdal
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Cpunt Theater
Hoofddorp
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Theater de Purmaryn
Purmerend
Goudse Schouwburg
Gouda
De Maaspoort
Venlo
00:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Schouwburg Amphion
Doetinchem
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:30
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
00:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater Grenedeer
Gronsveld
Theater de Kampanje
Den Helder
Schouwburg Venray
Venray
ATLAS Theater
Emmen
Theater de Kampanje
Den Helder
SplotsZ
Roelofarendsveen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
00:00
S.C.C. De Enck
Oirschot
Agnietenhof
Tiel
Theater 't Pand
Gorinchem
20:00
Meervaart
Amsterdam
Theater De Storm
Winterswijk
Schouwburg Amphion
Doetinchem
De Kleine Komedie
Amsterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater De Omval
Diemen
20:30
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Jan van Besouw
Goirle
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
De Meenthe
Steenwijk
Posthuis Theater
Heerenveen
Schouwburg Het Park
Hoorn
Gashouder
Dedemsvaart
Posthuis Theater
Heerenveen
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
00:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Bussel
Oosterhout
Schouwburg de Lawei
Drachten
C.C. Deurne
Deurne
00:00
Theater De Musketon
Utrecht
Zaantheater
Zaandam
De Molenberg
Delfzijl
20:30
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Parkgebouw
Rijssen
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Aan de Slinger
Houten
De Velinx
Tongeren
Schouwburg Lochem
Lochem
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Diligentia
Den Haag
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
S.C.C. De Ruchte
Someren
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
20:15
Theater Concordia
Haastrecht
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater aan de Schie
Schiedam
Posttheater
Arnhem
Fulcotheater
IJsselstein
Lindenberg Theater
Nijmegen
Agora Theater Lelystad
Lelystad
MFC Velemansdroom
Tjuchem
20:00
Cacaofabriek
Helmond
00:00
Theater de Kaasfabriek
Wormer
Agnietenhof
Tiel
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
16:00
De Waalse Kerk Amsterdam
Amsterdam
donderdag 17 januari 2019
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
C.C. Maasmechelen, Maasmechelen
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
HAN Campustheater, Nijmegen
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater De Storm, Winterswijk
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Chassé Theater, Breda
20:15
Piepschuim - Grote Woorden
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Diligentia, Den Haag
Rayen Panday - Fenomeen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater Zinin, Nijverdal
20:30
René van Meurs - Ik beloof niks
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Richard Groenendijk - Om Alles!
Cpunt Theater, Hoofddorp
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater de Purmaryn, Purmerend
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Goudse Schouwburg, Gouda
Sara Kroos - Zonder Verdoving
De Maaspoort, Venlo
00:00
Sounds Niets te verliezen
Theater de Stoep, Spijkenisse
Stefano Keizers - Erg Heel
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Thomas Smith - De jaren van verstand
C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Leidse Schouwburg, Leiden
Tineke Schouten - Highlights
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Ton Kas - Kakmaker
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schaffelaartheater, Barneveld
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:15
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Theater Sneek, Sneek
20:30
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
vrijdag 18 januari 2019
Alex Ploeg Ultimatum
Goudse Schouwburg, Gouda
Andermans veren Live! - Er Mag Zovéel Niet
Theater Grenedeer, Gronsveld
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater de Kampanje, Den Helder
Anne-Marie Jung - Ram
Schouwburg Venray, Venray
Arie & Silvester - Wie?!
ATLAS Theater, Emmen
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Theater de Kampanje, Den Helder
Aron Elstak - Kijkt u even mee?
SplotsZ, Roelofarendsveen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
S.C.C. De Enck, Oirschot
Claudia de Breij - Nu
Agnietenhof, Tiel
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Theater 't Pand, Gorinchem
20:00
De Partizanen - Het leven an sich (try-out)
Meervaart, Amsterdam
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater De Storm, Winterswijk
Enge Buren - Vreemde Vogels
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
De Kleine Komedie, Amsterdam
Freek de Jonge - De Suppoost
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
Theater De Omval, Diemen
20:30
George & Eran - George & Eran worden racisten
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Henry van Loon - Onze Henry
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Jan van Besouw, Goirle
Jan Beuving - Rotatie
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
De Meenthe, Steenwijk
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Posthuis Theater, Heerenveen
Jeroen van Merwijk - Lucky
Schouwburg Het Park, Hoorn
Johan Goossens - Vlam
Gashouder, Dedemsvaart
Kasper van der Laan - Gewapend karton
Posthuis Theater, Heerenveen
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Theater de Stoep, Spijkenisse
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater de Bussel, Oosterhout
Louise Korthals - Alles is er
Schouwburg de Lawei, Drachten
Maartje & Kine - Vibrato
C.C. Deurne, Deurne
00:00
Marco Lopes - Moedt
Theater De Musketon, Utrecht
Martijn Koning - Koning van de dieren
Zaantheater, Zaandam
Matroesjka - Brainwash
De Molenberg, Delfzijl
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Parktheater, Eindhoven
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Nathalie Baartman - Breek
Parkgebouw, Rijssen
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater Walhalla, Rotterdam
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Theater Aan de Slinger, Houten
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
De Velinx, Tongeren
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Schouwburg Lochem, Lochem
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Diligentia, Den Haag
Rayen Panday - Fenomeen
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
René van Meurs - Ik beloof niks
S.C.C. De Ruchte, Someren
Richard Groenendijk - Om Alles!
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Theater Concordia, Haastrecht
20:00
Theo Maassen - Situatie gewijzigd
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:15
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Tineke Schouten - Highlights
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Deventer Schouwburg, Deventer
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Yentl en de Boer - Magie
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theater de Purmaryn, Purmerend
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater aan de Schie, Schiedam
zaterdag 19 januari 2019
Alex Ploeg Ultimatum
Posttheater, Arnhem
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Fulcotheater, IJsselstein
Anne-Marie Jung - Ram
Lindenberg Theater, Nijmegen
Arie & Silvester - Wie?!
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Arno van der Heyden - Heksenjacht
MFC Velemansdroom, Tjuchem
20:00
Balkon Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Cacaofabriek, Helmond
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater de Kaasfabriek , Wormer
Claudia de Breij - Nu
Agnietenhof, Tiel
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
20:30
De Partizanen - Het leven an sich (try-out)
Meervaart, Amsterdam
20:15
Enge Buren - Vreemde Vogels
Schouwburg de Lawei, Drachten
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
16:00
Ernst Jansz
De Waalse Kerk Amsterdam, Amsterdam