Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Werftheater
Utrecht
Wilminktheater
Enschede
Zaantheater
Zaandam
Agnietenhof
Tiel
ATLAS Theater
Emmen
20:30
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
C.C. Deurne
Deurne
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Meenthe
Steenwijk
De Molenberg
Delfzijl
De Velinx
Tongeren
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
Diligentia
Den Haag
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Gashouder
Dedemsvaart
Goudse Schouwburg
Gouda
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Jan van Besouw
Goirle
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Meervaart
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
Parkgebouw
Rijssen
20:30
Parktheater
Eindhoven
Posthuis Theater
Heerenveen
Posthuis Theater
Heerenveen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
00:00
S.C.C. De Enck
Oirschot
S.C.C. De Ruchte
Someren
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Lochem
Lochem
Schouwburg Ogterop
Meppel
Schouwburg Venray
Venray
SplotsZ
Roelofarendsveen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater 't Pand
Gorinchem
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Theater Concordia
Haastrecht
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater De Lampegiet
Veenendaal
00:00
Theater De Musketon
Utrecht
Theater De Omval
Diemen
Theater de Purmaryn
Purmerend
00:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Storm
Winterswijk
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
Theater Grenedeer
Gronsveld
Theater Walhalla
Rotterdam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Zaantheater
Zaandam
Agnietenhof
Tiel
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
C.C. De Kei
Reusel
20:00
Cacaofabriek
Helmond
Cacaofabriek
Helmond
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Kattendans
Bergeijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kunstgreep
Oostzaan
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
De Maaspoort
Venlo
00:00
De Meerpaal
Dronten
De Schakel
Gilze
20:00
De Vroone
Kapelle
16:00
De Waalse Kerk Amsterdam
Amsterdam
DiamantTheater
Den Haag
Diligentia
Den Haag
Figi Theater
Zeist
Fulcotheater
IJsselstein
Fulcotheater
IJsselstein
Gigant
Apeldoorn
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Kennemer Theater
Beverwijk
Kulturhus Holten
Holten
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:15
MFC Kloosterhof
Hoogerheide
MFC Velemansdroom
Tjuchem
Orpheus
Apeldoorn
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Podium Neede
Neede
Posttheater
Arnhem
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
donderdag 17 januari 2019
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Werftheater, Utrecht
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Wilminktheater, Enschede
Martijn Koning - Koning van de dieren
Zaantheater, Zaandam
vrijdag 18 januari 2019
Claudia de Breij - Nu
Agnietenhof, Tiel
Arie & Silvester - Wie?!
ATLAS Theater, Emmen
20:30
George & Eran - George & Eran worden racisten
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Maartje & Kine - Vibrato
C.C. Deurne, Deurne
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
De Meenthe, Steenwijk
Matroesjka - Brainwash
De Molenberg, Delfzijl
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
De Velinx, Tongeren
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Deventer Schouwburg, Deventer
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Diligentia, Den Haag
20:00
Theo Maassen - Situatie gewijzigd
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Johan Goossens - Vlam
Gashouder, Dedemsvaart
Alex Ploeg Ultimatum
Goudse Schouwburg, Gouda
Henry van Loon - Onze Henry
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Jan van Besouw, Goirle
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
De Partizanen - Het leven an sich (try-out)
Meervaart, Amsterdam
Tineke Schouten - Highlights
Orpheus, Apeldoorn
Nathalie Baartman - Breek
Parkgebouw, Rijssen
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Parktheater, Eindhoven
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Posthuis Theater, Heerenveen
Kasper van der Laan - Gewapend karton
Posthuis Theater, Heerenveen
Yentl en de Boer - Magie
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
S.C.C. De Enck, Oirschot
René van Meurs - Ik beloof niks
S.C.C. De Ruchte, Someren
Enge Buren - Vreemde Vogels
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Louise Korthals - Alles is er
Schouwburg de Lawei, Drachten
Jeroen van Merwijk - Lucky
Schouwburg Het Park, Hoorn
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Schouwburg Lochem, Lochem
Jan Beuving - Rotatie
Schouwburg Ogterop, Meppel
Anne-Marie Jung - Ram
Schouwburg Venray, Venray
Aron Elstak - Kijkt u even mee?
SplotsZ, Roelofarendsveen
Richard Groenendijk - Om Alles!
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Freek de Jonge - De Suppoost
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Theater 't Pand, Gorinchem
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater aan de Schie, Schiedam
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Theater Aan de Slinger, Houten
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Theater Concordia, Haastrecht
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater de Bussel, Oosterhout
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater de Kampanje, Den Helder
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Theater de Kampanje, Den Helder
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Theater De Lampegiet, Veenendaal
00:00
Marco Lopes - Moedt
Theater De Musketon, Utrecht
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
Theater De Omval, Diemen
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theater de Purmaryn, Purmerend
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Theater de Stoep, Spijkenisse
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater De Storm, Winterswijk
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
Andermans veren Live! - Er Mag Zovéel Niet
Theater Grenedeer, Gronsveld
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater Walhalla, Rotterdam
Rayen Panday - Fenomeen
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Martijn Koning - Koning van de dieren
Zaantheater, Zaandam
zaterdag 19 januari 2019
Claudia de Breij - Nu
Agnietenhof, Tiel
Arie & Silvester - Wie?!
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
C.C. De Kei, Reusel
20:00
Balkon Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Cacaofabriek, Helmond
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Cacaofabriek, Helmond
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Cpunt Theater, Hoofddorp
Louise Korthals - Alles is er
De Kattendans, Bergeijk
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
De Kleine Komedie, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
De Kunstgreep, Oostzaan
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
De Maaspoort, Venlo
00:00
Oeloek - Droeftoeters
De Meerpaal, Dronten
Thomas Smith - De jaren van verstand
De Schakel, Gilze
20:00
Max van den Burg - Paasbest
De Vroone, Kapelle
16:00
Ernst Jansz
De Waalse Kerk Amsterdam, Amsterdam
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
DiamantTheater, Den Haag
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Diligentia, Den Haag
Johan Goossens - Vlam
Figi Theater, Zeist
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Fulcotheater, IJsselstein
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Fulcotheater, IJsselstein
Stefano Keizers - Erg Heel
Gigant, Apeldoorn
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Kennemer Theater, Beverwijk
Thijs Kemperink - Bonje
Kulturhus Holten, Holten
Jan Beuving - Rotatie
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Anne-Marie Jung - Ram
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:30
De Partizanen - Het leven an sich (try-out)
Meervaart, Amsterdam
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
MFC Kloosterhof, Hoogerheide
Arno van der Heyden - Heksenjacht
MFC Velemansdroom, Tjuchem
Tineke Schouten - Highlights
Orpheus, Apeldoorn
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Henry van Loon - Onze Henry
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Nathalie Baartman - Breek
Podium Neede, Neede
Alex Ploeg Ultimatum
Posttheater, Arnhem
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:30
Marco Lopes - Moedt
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg