Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater Bellevue
Amsterdam
00:00
Werftheater
Utrecht
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
00:00
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
De Kunstgreep
Oostzaan
20:00
Kulturhus Holten
Holten
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater 't Pand
Gorinchem
Theater De Omval
Diemen
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Wilminktheater
Enschede
Schouwburg Venray
Venray
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:15
Diligentia
Den Haag
Theater De Willem
Papendrecht
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
20:30
Simplon
Groningen
15:00
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
07:30
Diligentia
Den Haag
DeLaMar
Amsterdam
18:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
Schouwburg Het Park
Hoorn
Markant Uden
Uden
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater 't Speelhuis
Helmond
Leidse Schouwburg
Leiden
Diligentia
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
Schuur
Haarlem
De Harmonie
Leeuwarden
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Parktheater
Eindhoven
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
Schouwburg Odeon
Zwolle
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Chassé Theater
Breda
00:00
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
AFAS Live
Amsterdam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
De Meenthe
Steenwijk
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater aan de Schie
Schiedam
20:30
Theater De Omval
Diemen
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Zaantheater
Zaandam
Schouwburg Odeon
Zwolle
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Diligentia
Den Haag
Singer Theater
Laren
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Kom
Nieuwegein
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Markant Uden
Uden
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater De Veste
Delft
Theater de Purmaryn
Purmerend
18:15
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
00:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
De Muze
Noordwijk
Chassé Theater
Breda
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Flint
Amersfoort
Theater De Lievekamp
Oss
Theater De Boerderij
Huizen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Figi Theater
Zeist
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Stoep
Spijkenisse
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Cpunt Theater
Hoofddorp
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
C.C. De Werf
Aalst
Kennemer Theater
Beverwijk
zaterdag 30 maart 2019
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Theater Bellevue, Amsterdam
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Werftheater, Utrecht
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
De Harmonie, Leeuwarden
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
De Kunstgreep, Oostzaan
20:00
Enge Buren - Vreemde Vogels
Kulturhus Holten, Holten
Emilio Guzman - Kom dan!
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Dolf Jansen - Bijna
Theater 't Pand, Gorinchem
De Partizanen - Het leven an sich
Theater De Omval, Diemen
20:30
Daniëlle Schel - Patroon
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Brigitte Kaandorp - Eh...
Wilminktheater, Enschede
Arie & Silvester - Wie?!
Schouwburg Venray, Venray
Angela Groothuizen - Lueke binge
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:15
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Diligentia, Den Haag
Ali B - Koorts
Theater De Willem, Papendrecht
Alex Ploeg Ultimatum
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
zondag 31 maart 2019
20:30
Roel C. Verburg / Ruud Smulders
Simplon, Groningen
15:00
Piepschuim - Grote Woorden
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
De Kleine Komedie, Amsterdam
Anuar / Najib Amhali / Rayen Panday - Ramadan Conference
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
maandag 01 april 2019
07:30
Start-Up Comedy met Katinka Polderman inclusief ontbijt
Diligentia, Den Haag
Lieve Scheire - Live in Nerdland
DeLaMar, Amsterdam
18:15
Kevin Bridges
Meervaart, Amsterdam
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Freek de Jonge - De Suppoost
Goudse Schouwburg, Gouda
Anuar / Najib Amhali / Rayen Panday - Ramadan Conference
Schouwburg Het Park, Hoorn
Theo Maassen
Markant Uden, Uden
dinsdag 02 april 2019
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Goudse Schouwburg, Gouda
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater 't Speelhuis, Helmond
Tineke Schouten - Highlights
Leidse Schouwburg, Leiden
Richard Groenendijk - Om Alles!
Diligentia, Den Haag
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Kleine Komedie, Amsterdam
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Theater de Griffioen, Amstelveen
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Schuur, Haarlem
Kiki Schippers - Waar
De Harmonie, Leeuwarden
Karin Bloemen - Souvenirs
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Parktheater, Eindhoven
Johan Goossens - Vlam
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Theater Bellevue, Amsterdam
Fresku - Voordat het te laat is
Schouwburg Odeon, Zwolle
Freek de Jonge - De Suppoost
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Chassé Theater, Breda
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Aziz Ansari
AFAS Live, Amsterdam
woensdag 03 april 2019
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Meenthe, Steenwijk
Tineke Schouten - Highlights
Leidse Schouwburg, Leiden
Thomas Acda - Motel
Theater aan de Schie, Schiedam
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Theater De Omval, Diemen
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Zaantheater, Zaandam
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Schouwburg Odeon, Zwolle
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Richard Groenendijk - Om Alles!
Diligentia, Den Haag
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Singer Theater, Laren
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Kleine Komedie, Amsterdam
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater de Kom, Nieuwegein
Oldenhermanns - UNSEXED
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Max van den Burg - Paasbest
Markant Uden, Uden
Matroesjka - Brainwash
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Martijn Koning - Koning van de dieren
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Lieve Scheire - Live in Nerdland
Theater De Veste, Delft
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater de Purmaryn, Purmerend
18:15
Kevin Bridges
TivoliVredenburg, Utrecht
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Javier Guzman - Guzmán
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
De Muze, Noordwijk
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Chassé Theater, Breda
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Theater Bellevue, Amsterdam
Freek de Jonge - De Suppoost
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Dorine Wiersma - Gaan we katten?
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Flint, Amersfoort
Claudia de Breij - Nu
Theater De Lievekamp, Oss
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater De Boerderij, Huizen
Brigitte Kaandorp - Eh...
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Figi Theater, Zeist
Anuar / Najib Amhali / Rayen Panday - Ramadan Conference
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
ANNE & LISA - Weltschmerz
Theater de Stoep, Spijkenisse
Ali B - Koorts
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Alex Ploeg Ultimatum
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
donderdag 04 april 2019
Yentl en de Boer - Magie
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Cpunt Theater, Hoofddorp
Tineke Schouten - Highlights
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Thomas Smith - De jaren van verstand
C.C. De Werf, Aalst
Thomas Acda - Motel
Kennemer Theater, Beverwijk