Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Posttheater
Arnhem
Theater RhederArt
Dieren
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Theater De Kik
Elst
20:00
Paleis 12
Brussel
De Oosterpoort
Groningen
Parktheater
Eindhoven
Theater Zuidplein
Rotterdam
De Boodschap
Rijen
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
Dok6
Panningen
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
De Reggehof
Goor
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
C.C. Achterolmen
Maaseik
20:15
De Poorterij
Zaltbommel
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
De Maaspoort
Venlo
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
15:00
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:30
Simplon
Groningen
Markant Uden
Uden
Schouwburg Het Park
Hoorn
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
18:15
Meervaart
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
07:30
Diligentia
Den Haag
20:00
AFAS Live
Amsterdam
00:00
Theater De Leest
Waalwijk
Chassé Theater
Breda
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Parktheater
Eindhoven
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Harmonie
Leeuwarden
Schuur
Haarlem
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Spiegel
Zwolle
De Kleine Komedie
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Figi Theater
Zeist
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater De Boerderij
Huizen
Theater De Lievekamp
Oss
Flint
Amersfoort
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
Chassé Theater
Breda
20:15
De Muze
Noordwijk
00:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
18:15
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Veste
Delft
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Markant Uden
Uden
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater de Kom
Nieuwegein
De Kleine Komedie
Amsterdam
Singer Theater
Laren
Diligentia
Den Haag
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Schouwburg Odeon
Zwolle
Zaantheater
Zaandam
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
Theater De Omval
Diemen
Theater aan de Schie
Schiedam
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
De Meenthe
Steenwijk
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Het Musiater
Zevenaar
Theater de Mythe
Goes
Theater de Voorveghter
Hardenberg
zaterdag 30 maart 2019
20:30
Piepschuim - Grote Woorden
Posttheater, Arnhem
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Theater RhederArt, Dieren
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Theater De Kik, Elst
20:00
Rire Ensemble
Paleis 12, Brussel
Ronald Snijders - Groot Succes 2
De Oosterpoort, Groningen
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Parktheater, Eindhoven
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Theater Zuidplein, Rotterdam
Stefano Keizers - Erg Heel
De Boodschap, Rijen
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Theater de Purmaryn, Purmerend
Thijs Kemperink - Bonje
Dok6, Panningen
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Thomas Acda - Motel
De Reggehof, Goor
Tineke Schouten - Highlights
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
C.C. Achterolmen, Maaseik
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
De Poorterij, Zaltbommel
Yentl en de Boer - Magie
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
De Maaspoort, Venlo
zondag 31 maart 2019
Anuar / Najib Amhali / Rayen Panday - Ramadan Conference
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
15:00
Piepschuim - Grote Woorden
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:30
Roel C. Verburg / Ruud Smulders
Simplon, Groningen
maandag 01 april 2019
Theo Maassen
Markant Uden, Uden
Anuar / Najib Amhali / Rayen Panday - Ramadan Conference
Schouwburg Het Park, Hoorn
Freek de Jonge - De Suppoost
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
18:15
Kevin Bridges
Meervaart, Amsterdam
Lieve Scheire - Live in Nerdland
DeLaMar, Amsterdam
07:30
Start-Up Comedy met Katinka Polderman inclusief ontbijt
Diligentia, Den Haag
dinsdag 02 april 2019
20:00
Aziz Ansari
AFAS Live, Amsterdam
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater De Leest, Waalwijk
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Chassé Theater, Breda
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Freek de Jonge - De Suppoost
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Fresku - Voordat het te laat is
Schouwburg Odeon, Zwolle
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Theater Bellevue, Amsterdam
Johan Goossens - Vlam
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Parktheater, Eindhoven
Karin Bloemen - Souvenirs
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Kiki Schippers - Waar
De Harmonie, Leeuwarden
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Schuur, Haarlem
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater de Purmaryn, Purmerend
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Theater de Spiegel, Zwolle
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Kleine Komedie, Amsterdam
Richard Groenendijk - Om Alles!
Diligentia, Den Haag
Tineke Schouten - Highlights
Leidse Schouwburg, Leiden
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Goudse Schouwburg, Gouda
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
woensdag 03 april 2019
Alex Ploeg Ultimatum
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Ali B - Koorts
Oude Luxor Theater, Rotterdam
ANNE & LISA - Weltschmerz
Theater de Stoep, Spijkenisse
Anuar / Najib Amhali / Rayen Panday - Ramadan Conference
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Figi Theater, Zeist
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Brigitte Kaandorp - Eh...
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater De Boerderij, Huizen
Claudia de Breij - Nu
Theater De Lievekamp, Oss
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Flint, Amersfoort
20:00
Dorine Wiersma - Gaan we katten?
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Freek de Jonge - De Suppoost
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Theater Bellevue, Amsterdam
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Chassé Theater, Breda
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
De Muze, Noordwijk
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Javier Guzman - Guzmán
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
18:15
Kevin Bridges
TivoliVredenburg, Utrecht
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater de Purmaryn, Purmerend
Lieve Scheire - Live in Nerdland
Theater De Veste, Delft
Martijn Koning - Koning van de dieren
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Matroesjka - Brainwash
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Max van den Burg - Paasbest
Markant Uden, Uden
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Oldenhermanns - UNSEXED
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater de Kom, Nieuwegein
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Kleine Komedie, Amsterdam
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Singer Theater, Laren
Richard Groenendijk - Om Alles!
Diligentia, Den Haag
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Schouwburg Odeon, Zwolle
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Zaantheater, Zaandam
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Theater De Omval, Diemen
Thomas Acda - Motel
Theater aan de Schie, Schiedam
Tineke Schouten - Highlights
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Meenthe, Steenwijk
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
donderdag 04 april 2019
Alex Ploeg Ultimatum
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Ali B - Koorts
Oude Luxor Theater, Rotterdam
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Het Musiater, Zevenaar
Arie & Silvester - Wie?!
Theater de Mythe, Goes
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater de Voorveghter, Hardenberg