Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
AFAS Circustheater
Scheveningen
Parktheater
Eindhoven
20:15
Theater De Veste
Delft
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:15
Witte Theater
IJmuiden
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Agora Theater Lelystad
Lelystad
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Parktheater
Eindhoven
20:15
CineCity
Vlissingen
Fulcotheater
IJsselstein
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
Meervaart
Amsterdam
20:15
Theater Sneek
Sneek
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Posttheater
Arnhem
Cpunt Theater
Hoofddorp
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater 't Speelhuis
Helmond
Goudse Schouwburg
Gouda
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
De Domijnen
Sittard
Theater de Spiegel
Zwolle
De Muze
Noordwijk
20:00
Filmhuis Zevenaar
Zevenaar
20:15
Hoftheater
Raalte
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Jan van Besouw
Goirle
19:30
HAN Campustheater
Nijmegen
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Meervaart
Amsterdam
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
Leidse Schouwburg
Leiden
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Schouwburg Ogterop
Meppel
Het Kasteel Van Rhoon
Rhoon
De Muze
Noordwijk
20:30
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
De Maaspoort
Venlo
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater de Spiegel
Zwolle
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Theater De Kolk
Assen
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:30
De Kattendans
Bergeijk
Deventer Schouwburg
Deventer
Figi Theater
Zeist
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
De Molenberg
Delfzijl
20:30
Posttheater
Arnhem
Het Kielzog
Hoogezand
20:15
Theater Idea
Soest
20:15
Cultura
Ede
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
maandag 13 maart 2017
20:00
Theo Maassen - VANKWAADTOTERGER
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
AFAS Circustheater, Scheveningen
Youp van 't Hek - Licht
Parktheater, Eindhoven
dinsdag 14 maart 2017
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Theater De Veste, Delft
20:00
Cabarestafette
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
Theater Sneek, Sneek
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Witte Theater, IJmuiden
20:30
George van Houts - Kom Plot
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Karin Bloemen - Volle Bloei
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Kommil Foo - Schoft
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Sanne Wallis de Vries - Gut
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Theo Maassen - VANKWAADTOTERGER
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Watskeburt?! - de musical
Goudse Schouwburg, Gouda
Youp van 't Hek - Licht
Parktheater, Eindhoven
woensdag 15 maart 2017
20:15
Ali B - Je Suis Ali
CineCity, Vlissingen
André Manuel - De Onzen
Fulcotheater, IJsselstein
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:30
Cameretten - Finalistentournee
Theater Bouwkunde, Deventer
Daniël Arends - De Afterparty
Meervaart, Amsterdam
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
Theater Sneek, Sneek
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:30
George van Houts - Kom Plot
Theater Bellevue, Amsterdam
Hans Teeuwen - Echte Rancune
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Jan van Maanen - Voor Alles
Posttheater, Arnhem
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Cpunt Theater, Hoofddorp
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Leidse Schouwburg, Leiden
Jochen Otten
Theater 't Speelhuis, Helmond
Karin Bloemen - Volle Bloei
Goudse Schouwburg, Gouda
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Kirsten van Teijn - Zalf
De Domijnen, Sittard
Kommil Foo - Schoft
Theater de Spiegel, Zwolle
Lenette van Dongen - Tegenwind
De Muze, Noordwijk
20:00
Matroesjka - Brainwash
Filmhuis Zevenaar, Zevenaar
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Hoftheater, Raalte
Pieter Derks - Spot
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Zaantheater, Zaandam
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Theater de Schalm, Veldhoven
donderdag 16 maart 2017
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Jan van Besouw, Goirle
19:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
HAN Campustheater, Nijmegen
20:30
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Cameretten - Finalistentournee
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Daniël Arends - De Afterparty
Meervaart, Amsterdam
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Enge Buren - Ruk!
Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
George van Houts - Kom Plot
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Hans Teeuwen - Echte Rancune
De Kleine Komedie, Amsterdam
Henry van Loon - Sleutelmoment
Diligentia, Den Haag
20:00
Jandino Asporaat
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater de Bussel, Oosterhout
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Leidse Schouwburg, Leiden
Karin Bloemen - Volle Bloei
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Schouwburg Ogterop, Meppel
Kirsten van Teijn - Zalf
Het Kasteel Van Rhoon, Rhoon
Lenette van Dongen - Tegenwind
De Muze, Noordwijk
20:30
Madelijne Kool - Wake Up Kool
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Marc-Marie Huijbregts
De Maaspoort, Venlo
Marjolijn van Kooten - Paniek
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Zaantheater, Zaandam
20:00
Matroesjka - Brainwash
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Micha Wertheim - Iemand Anders
Theater de Spiegel, Zwolle
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Theater de Griffioen, Amstelveen
Pieter Derks - Spot
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Theater de Purmaryn, Purmerend
René van Meurs - Even goede vrienden
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Sanne Wallis de Vries - Gut
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Theater De Kolk, Assen
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Watskeburt?! - de musical
De Meenthe, Steenwijk
20:30
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
De Kattendans, Bergeijk
Youp van 't Hek - Licht
Deventer Schouwburg, Deventer
vrijdag 17 maart 2017
Ali B - Je Suis Ali
Figi Theater, Zeist
André Manuel - De Onzen
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
De Molenberg, Delfzijl
20:30
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
Posttheater, Arnhem
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Het Kielzog, Hoogezand
20:15
Bart Chabot / Ronald Giphart - Trio Giphart / Chabot
Theater Idea, Soest
20:15
Cameretten - Finalistentournee
Cultura, Ede
Daniël Arends - De Afterparty
Schouwburg Venray, Venray
20:15
De Partizanen - Welkom in Partizanie
Flint, Amersfoort
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Enge Buren - Ruk!
Theater de Koornbeurs, Franeker
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:30
George van Houts - Kom Plot
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
De Kleine Komedie, Amsterdam
Henry van Loon - Sleutelmoment
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Jan van Maanen - Voor Alles
Agnietenhof, Tiel
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Schouwburg Het Park, Hoorn