Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Cultura
Ede
Chassé Theater
Breda
00:00
C.C. Myllesweerd
Mill
00:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
00:00
BREStheater
Brielle
00:00
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
ATLAS Theater
Emmen
20:30
Werftheater
Utrecht
20:00
Vestzaktheater De Schelleboom
Oosterhout
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
00:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater Hof 88
Almelo
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
00:00
Theater De Verbeelding
Purmerend
20:15
Theater de Schuur
Zevenbergen
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:30
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Posttheater
Arnhem
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Meervaart
Amsterdam
00:00
Koningshof
Maassluis
20:15
Hoftheater
Raalte
Flint
Amersfoort
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
00:00
Den heuvel
Alphen
De Weijer
Boxmeer
00:00
De Toegift
Den Hoorn
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
Chassé Theater
Breda
20:30
C.C. Martien van Doorne
Deurne
00:00
C.C. De Kei
Reusel
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
ATLAS Theater
Emmen
ATLAS Theater
Emmen
20:15
Arto Theater
Schoonhoven
00:00
Agnietenhof
Tiel
Acropolis
Megen
Kukeleku
Horst
15:30
Het Plein
West-Graftdijk
Galerie Cafe Leidse Lente
Leiden
00:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Theater Floralis
Lisse
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
00:00
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
00:00
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
00:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
DNK
Assen
De Maagd
Bergen op Zoom
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Zaantheater
Zaandam
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
00:00
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater De Omval
Diemen
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
21:00
Taverne
Bergen
Spant!
Bussum
20:15
Singer Theater
Laren
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
00:00
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Musis
Arnhem
20:15
Meervaart
Amsterdam
Luctor et Emergo
Rilland
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
vrijdag 17 januari 2020
20:15
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Cultura, Ede
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Chassé Theater, Breda
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
C.C. Myllesweerd, Mill
00:00
Jan Beuving - Rotatie
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
00:00
René van Meurs - Hunkert
BREStheater, Brielle
00:00
Kirsten van Teijn - NOBEL
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Najib Amhali - Waar was ik?
ATLAS Theater, Emmen
zaterdag 18 januari 2020
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Werftheater, Utrecht
20:00
Arno van der Heyden - Heksenjacht
Vestzaktheater De Schelleboom, Oosterhout
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:15
Cameretten - Finalistentournee
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:30
De Fransse Eijkel - Subtropique
Theater Walhalla, Rotterdam
00:00
Nathalie Baartman - Breek
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Murth Mossel - #NoFilter
Theater Hof 88, Almelo
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Theater De Verbeelding, Purmerend
20:15
Max van den Burg - Paasbest
Theater de Schuur, Zevenbergen
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater De Lievekamp, Oss
Sander van Opzeeland - De beste van allemaal
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Daan Boom - De Eerste
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Schouwburg Lochem, Lochem
20:30
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Posttheater, Arnhem
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Meervaart, Amsterdam
00:00
René van Meurs - Hunkert
Koningshof, Maassluis
20:15
Enge Buren - BASTA!
Hoftheater, Raalte
Sara Kroos - Verte
Flint, Amersfoort
20:00
Marjolijn Van Kooten - Ongestoord
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:15
Stefano Keizers - Sorry Baby
Diligentia, Den Haag
20:00
Karin Bloemen - Souvenirs
Deventer Schouwburg, Deventer
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Den heuvel, Alphen
Rayen Panday - Trigger
De Weijer, Boxmeer
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
De Toegift, Den Hoorn
20:15
Oldenhermanns - Unsexed
De Schattelijn, Geertruidenberg
Lebbis - De Ervaring
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Cpunt Theater, Hoofddorp
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Chassé Theater, Breda
20:30
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
C.C. Martien van Doorne, Deurne
00:00
Yora Rienstra - UP
C.C. De Kei, Reusel
20:15
Barrie Stevens - The Show Must Go On
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Tineke Schouten - Highlights
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Najib Amhali - Waar was ik?
ATLAS Theater, Emmen
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
ATLAS Theater, Emmen
20:15
Edson Da Graça - Wakker
Arto Theater, Schoonhoven
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Agnietenhof, Tiel
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Acropolis, Megen
zondag 19 januari 2020
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Kukeleku, Horst
15:30
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Het Plein, West-Graftdijk
Leids cabaret festival 2020
Galerie Cafe Leidse Lente, Leiden
00:00
Kirsten van Teijn - NOBEL
De Kleine Komedie, Amsterdam
maandag 20 januari 2020
20:15
Spruijt & Opperman - Heimweeën
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Cameretten - Finalistentournee
Theater Floralis, Lisse
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Theater de Stoep, Spijkenisse
dinsdag 21 januari 2020
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Theater de Stoep, Spijkenisse
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Theater Bellevue, Amsterdam
00:00
Yora Rienstra - UP
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Huub Stapel - Het Huwelijk
DNK, Assen
Lenette van Dongen - Paradijskleier
De Maagd, Bergen op Zoom
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Agora Theater Lelystad, Lelystad
woensdag 22 januari 2020
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Zaantheater, Zaandam
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Rayen Panday - Trigger
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Theaterhotel Almelo, Almelo
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater De Veste, Delft
20:15
Fresku - Voordat het te laat is
Theater de Schalm, Veldhoven
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater De Omval, Diemen
20:30
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Theater Bellevue, Amsterdam
21:00
Bergen Lacht
Taverne, Bergen
Najib Amhali - Waar was ik?
Spant!, Bussum
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Singer Theater, Laren
Sara Kroos - Verte
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Ali B - Koorts
Schouwburg Odeon, Zwolle
Yora Rienstra - UP
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Cabarestafette
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Schouwburg De Kring, Roosendaal
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Lenette van Dongen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Musis, Arnhem
20:15
Karin Bloemen - Souvenirs
Meervaart, Amsterdam
Henry van Loon - Onze Henry
Luctor et Emergo, Rilland
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Leidse Schouwburg, Leiden
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam