Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater de Hofnar
Valkenswaard
00:00
Dok6
Panningen
00:00
Theater de Bouwmeester
Haaksbergen
Het Wennekerpand
Schiedam
Theater de Purmaryn
Purmerend
Podium Hoge Woerd
De Meern
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Rietveld Theater
Delft
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Wilminktheater
Enschede
Schouwburg de Lawei
Drachten
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
De Oosterpoort
Groningen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Parktheater
Eindhoven
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater Walhalla
Rotterdam
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Fulcotheater
IJsselstein
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Werftheater
Utrecht
C.C. Den Egger
Scherpenheuvel
Schouwburg Odeon
Zwolle
Theater de Bussel
Oosterhout
Podium Mozaiek
Amsterdam
C.C. De Kruisboog
Tienen
00:00
Theater de Schalm
Veldhoven
00:00
De Meenthe
Steenwijk
00:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater Aan de Slinger
Houten
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Chassé Theater
Breda
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Wilminktheater
Enschede
De Harmonie
Leeuwarden
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Hoftheater
Raalte
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater De Leest
Waalwijk
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Het Kielzog
Hoogezand
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
De Muze
Noordwijk
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater De Lievekamp
Oss
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theaterpand Weesp
Weesp
Theater de Stoep
Spijkenisse
Munttheater
Weert
Parktheater
Eindhoven
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Orpheus
Apeldoorn
Markant Uden
Uden
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
S.C.C. De Ruchte
Someren
Theater 't Pand
Gorinchem
De Kattendans
Bergeijk
Stadsschouwburg Mechelen
Mechelen
Cpunt Theater
Hoofddorp
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater PePijn
Den Haag
Theater De Lampegiet
Veenendaal
00:00
Ons Mierloos Theater
Mierlo
00:00
Wesopa Weesp
Weesp
Theater Geert Teis
Stadskanaal
00:00
J.C. Pardoes
Hoogwoud
00:00
Kennemer Theater
Beverwijk
Schouwburg Lochem
Lochem
De Kattendans
Bergeijk
De Speeldoos
Vught
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
De Molenberg
Delfzijl
Theater de Griffioen
Amstelveen
Schouwburg Odeon
Zwolle
Het Kielzog
Hoogezand
De Kattendans
Bergeijk
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Theater Kulturhus
Borne
Wilminktheater
Enschede
Spant!
Bussum
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Orpheus
Apeldoorn
Posttheater
Arnhem
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Bouwkunde
Deventer
dinsdag 08 januari 2019
20:15
Ali B - Koorts
Schouwburg Cuijk, Cuijk
woensdag 09 januari 2019
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater de Hofnar, Valkenswaard
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Dok6, Panningen
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theater de Bouwmeester, Haaksbergen
Oldenhermanns - UNSEXED
Het Wennekerpand, Schiedam
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater de Purmaryn, Purmerend
Jan Beuving - Rotatie
Podium Hoge Woerd, De Meern
Johan Goossens - Vlam
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Matroesjka - Brainwash
Rietveld Theater, Delft
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Theater Bellevue, Amsterdam
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Rayen Panday - Fenomeen
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Claudia de Breij - Nu
Wilminktheater, Enschede
Tineke Schouten - Highlights
Schouwburg de Lawei, Drachten
Ronald Snijders - Groot Succes 2
De Kleine Komedie, Amsterdam
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Arie & Silvester - Wie?!
De Oosterpoort, Groningen
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Parktheater, Eindhoven
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater de Speeldoos, Baarn
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater Walhalla, Rotterdam
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Fulcotheater, IJsselstein
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Najib Amhali - Waar was ik
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Werftheater, Utrecht
donderdag 10 januari 2019
William Boeva - Reset
C.C. Den Egger, Scherpenheuvel
Thijs Kemperink - Bonje
Schouwburg Odeon, Zwolle
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater de Bussel, Oosterhout
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Podium Mozaiek, Amsterdam
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
C.C. De Kruisboog, Tienen
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater de Schalm, Veldhoven
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
De Meenthe, Steenwijk
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater Aan de Slinger, Houten
Richard Groenendijk - Om Alles!
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Chassé Theater, Breda
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Claudia de Breij - Nu
Wilminktheater, Enschede
Tineke Schouten - Highlights
De Harmonie, Leeuwarden
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Hoftheater, Raalte
Ronald Snijders - Groot Succes 2
De Kleine Komedie, Amsterdam
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
Theater De Leest, Waalwijk
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Arie & Silvester - Wie?!
Het Kielzog, Hoogezand
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Anne-Marie Jung - Ram
De Muze, Noordwijk
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Schouwburg Ogterop, Meppel
Alex Ploeg Ultimatum
Theater De Lievekamp, Oss
Martijn Koning - Koning van de dieren
Cpunt Theater, Hoofddorp
Murth Mossel - Pauwer
Theaterpand Weesp, Weesp
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Theater de Stoep, Spijkenisse
Jochen Otten - Troosten
Munttheater, Weert
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Parktheater, Eindhoven
Emilio Guzman - Kom dan!
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Orpheus, Apeldoorn
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Markant Uden, Uden
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Ton Kas - Kakmaker
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
René van Meurs - Ik beloof niks
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Enge Buren - Vreemde Vogels
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Najib Amhali - Waar was ik
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Werftheater, Utrecht
20:30
Matroesjka - Brainwash
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel speelt
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Comedy Night
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
vrijdag 11 januari 2019
William Boeva - Reset
S.C.C. De Ruchte, Someren
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Theater 't Pand, Gorinchem
Thijs Kemperink - Bonje
De Kattendans, Bergeijk
Thomas Smith - De jaren van verstand
Stadsschouwburg Mechelen, Mechelen
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Cpunt Theater, Hoofddorp
Nathalie Baartman - Breek
Lindenberg Theater, Nijmegen
Margriet Bolding - Het gras bij de buren
Theater PePijn, Den Haag
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater De Lampegiet, Veenendaal
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Ons Mierloos Theater, Mierlo
00:00
Oeloek - Droeftoeters
Wesopa Weesp, Weesp
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theater Geert Teis, Stadskanaal
00:00
Sounds Niets te verliezen
J.C. Pardoes, Hoogwoud
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Kennemer Theater, Beverwijk
Oldenhermanns - UNSEXED
Schouwburg Lochem, Lochem
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
De Kattendans, Bergeijk
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
De Speeldoos, Vught
Richard Groenendijk - Om Alles!
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
De Molenberg, Delfzijl
Jan Beuving - Rotatie
Theater de Griffioen, Amstelveen
Jeroen van Merwijk - Lucky
Schouwburg Odeon, Zwolle
Matroesjka - Brainwash
Het Kielzog, Hoogezand
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
De Kattendans, Bergeijk
René van Meurs - Ik beloof niks
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Rayen Panday - Fenomeen
Theater Kulturhus, Borne
Claudia de Breij - Nu
Wilminktheater, Enschede
Tineke Schouten - Highlights
Spant!, Bussum
Louise Korthals - Alles is er
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Orpheus, Apeldoorn
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Posttheater, Arnhem
Ronald Snijders - Groot Succes 2
De Kleine Komedie, Amsterdam
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
Theater Bouwkunde, Deventer