Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Orpheus
Apeldoorn
Orpheus
Apeldoorn
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Junushoff Theater
Wageningen
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Wilminktheater
Enschede
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater De Leest
Waalwijk
Zaantheater
Zaandam
Theater de Bussel
Oosterhout
Cultura
Ede
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Stadstheater Arnhem
Arnhem
De Oosterpoort
Groningen
C.C. Deurne
Deurne
Theater de Purmaryn
Purmerend
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater Ins Blau
Leiden
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
Theater De Veste
Delft
Orpheus
Apeldoorn
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater de Speeldoos
Baarn
Fulcotheater
IJsselstein
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater de Schalm
Veldhoven
00:00
Parktheater
Eindhoven
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
Schuur
Haarlem
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:30
C.C. Martien van Doorne
Deurne
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater De Leest
Waalwijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater de Koornbeurs
Franeker
00:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater de Spiegel
Zwolle
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater aan de Schie
Schiedam
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Chassé Theater
Breda
C-Mine
Genk
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater De Willem
Papendrecht
Orpheus
Apeldoorn
Theater de Griffioen
Amstelveen
Posttheater
Arnhem
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
De Maagd
Bergen op Zoom
ATLAS Theater
Emmen
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
C.C. Stroud
Putten
Schouwburg Het Park
Hoorn
De Muze
Noordwijk
Theater De Boerderij
Huizen
Theater De Veste
Delft
De Spil
Roeselare
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater De Storm
Winterswijk
Schaffelaartheater
Barneveld
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Musis
Arnhem
De Harmonie
Leeuwarden
Diligentia
Den Haag
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater de Kappen
Haaksbergen
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater 't Speelhuis
Helmond
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
00:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
Schuur
Haarlem
20:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
Cultureel Centrum Heerde
Heerde
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Schouwburg Hengelo
Hengelo
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Veluvine
Nunspeet
Chassé Theater
Breda
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater de Spiegel
Zwolle
Posttheater
Arnhem
Theater Hof 88
Almelo
dinsdag 29 januari 2019
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Orpheus, Apeldoorn
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Orpheus, Apeldoorn
Richard Groenendijk - Om Alles!
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Brigitte Kaandorp - Eh...
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Parktheater, Eindhoven
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
woensdag 30 januari 2019
Alex Ploeg Ultimatum
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Ali B - Koorts
Junushoff Theater, Wageningen
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Arie & Silvester - Wie?!
Wilminktheater, Enschede
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Theater De Lampegiet, Veenendaal
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Theater Bellevue, Amsterdam
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater De Leest, Waalwijk
Freek de Jonge - De Suppoost
Zaantheater, Zaandam
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
Theater de Bussel, Oosterhout
Henry van Loon - Onze Henry
Cultura, Ede
Jan Beuving - Rotatie
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
De Oosterpoort, Groningen
Karin Bloemen - Souvenirs
C.C. Deurne, Deurne
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater de Purmaryn, Purmerend
Kiki Schippers - Waar
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Matroesjka - Brainwash
Theater Ins Blau, Leiden
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
Patrick Laureij
Theater De Veste, Delft
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Orpheus, Apeldoorn
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Cpunt Theater, Hoofddorp
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater de Speeldoos, Baarn
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Fulcotheater, IJsselstein
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Goudse Schouwburg, Gouda
Tineke Schouten - Highlights
Theater de Schalm, Veldhoven
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Parktheater, Eindhoven
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Schuur, Haarlem
20:00
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:30
Karin Bloemen - Souvenirs
C.C. Martien van Doorne, Deurne
20:30
Liliane de Graaf / Onno Innemee - Verschil moet er zijn
Theater PePijn, Den Haag
donderdag 31 januari 2019
Alex Ploeg Ultimatum
Theater De Leest, Waalwijk
André Manuel - DREEJKLEZOEW
De Kleine Komedie, Amsterdam
Anne-Marie Jung - Ram
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Theater de Koornbeurs, Franeker
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Claudia de Breij - Nu
Theater de Spiegel, Zwolle
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Cpunt Theater, Hoofddorp
De Partizanen - Het leven an sich
Theater aan de Schie, Schiedam
Emilio Guzman - Kom dan!
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Chassé Theater, Breda
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
C-Mine, Genk
Henry van Loon - Onze Henry
Theater de Kom, Nieuwegein
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater De Willem, Papendrecht
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Orpheus, Apeldoorn
Johan Goossens - Vlam
Theater de Griffioen, Amstelveen
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Posttheater, Arnhem
Kiki Schippers - Waar
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
Louise Korthals - Alles is er
De Maagd, Bergen op Zoom
Maartje & Kine - Vibrato
ATLAS Theater, Emmen
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Matroesjka - Brainwash
C.C. Stroud, Putten
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Schouwburg Het Park, Hoorn
Oeloek - Droeftoeters
De Muze, Noordwijk
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater De Boerderij, Huizen
Patrick Laureij
Theater De Veste, Delft
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
De Spil, Roeselare
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater de Schalm, Veldhoven
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater De Storm, Winterswijk
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Schaffelaartheater, Barneveld
René van Meurs - Ik beloof niks
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Richard Groenendijk - Om Alles!
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Musis, Arnhem
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
De Harmonie, Leeuwarden
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Diligentia, Den Haag
Theo Nijland - En de rest is onzin
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Theater de Kappen, Haaksbergen
Thomas Acda - Motel
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater 't Speelhuis, Helmond
Tineke Schouten - Highlights
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Lindenberg Theater, Nijmegen
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Comedy Night 31 jan
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Schuur, Haarlem
20:00
Merel Baldé / Tim Teunissen - Two Shows One Gig
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Karin Bloemen - Souvenirs
Cultureel Centrum Heerde, Heerde
20:15
Roué Verveer
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
vrijdag 01 februari 2019
Alex Ploeg Ultimatum
Schouwburg Hengelo, Hengelo
André Manuel - DREEJKLEZOEW
De Kleine Komedie, Amsterdam
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Anne-Marie Jung - Ram
Veluvine, Nunspeet
Arie & Silvester - Wie?!
Chassé Theater, Breda
Brigitte Kaandorp - Eh...
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Claudia de Breij - Nu
Theater de Spiegel, Zwolle
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Posttheater, Arnhem
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Theater Hof 88, Almelo